trawa

Autor Wątek: [Turniej] Umbra Turris Warszawa  (Przeczytany 2532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline enaf

[Turniej] Umbra Turris Warszawa
« dnia: Kwiecień 05, 2013, 10:21:13 am »
Cytuj
Jeśli macie czas 14 kwietnia, gdzieś na półkach kurzą się Wasze ulubione modele fantasy (do dowolnego systemu), zabierajcie je i przybywajcie do Paradoxu!!!
Odbędzie się tam TURNIEJ Umbra Turris z licznymi nagrodami. Oczywiście, każdy kto przybędzie z pełną drużyną modeli Spellcrow otrzyma na turnieju super prezent. Zabawa i super atmosfera - gwarantowana.
Godzina, o której wszystko startuje zostanie wkrótce podana.
ZAPRASZAMY :biggrin:

Zgodnie z informacją wydawnictwa w niedzielę 14 kwietnia w Paradox Cafe na Anielewicza odbędzie się turniej Umbry. Format 750 punktów, start o 10.00 :smile: Na miejscu będzie można kupić lub odebrać zakupione wcześniej modele.
Zasady do pobrania za darmo ze strony Umbra Turris.

----Info----

Gdzie: Paradox Cafe ul. Anielewicza 2
Kiedy: 14 kwietnia 2013 godzina 10.00

----Regulamin----

1. Wymagania
a)   Każdy z graczy powinien mieć przy sobie przedmioty potrzebne do gry:   miarkę, kości, rozpiskę drużyny, znacznik bądź figurkę przedstawiającą   pomiota magii, a także zestaw kart przedmiotów. Wskazane jest także   posiadanie talii kart zadań i kart terenów, gdyż ilość tych zestawów   udostępnionych przez organizatora będzie ograniczona.
b) Druzyny graczy mogą składać się z dowolnych modeli fantasy o odpowiednich podstawkach i skali.
c)   Dopuszcza się proxowanie modeli, ale tylko w ten sposób, aby   odpowiednio przedstawiały one rasy ze świata Umbra Turris (krasnolud   robi za krasnoluda itp.), a także aby modele miały zachowaną skalę   systemu UT (28 mm).
d) WYSIWYG ekwipunku nie jest wymagany, aczkolwiek zawsze jest mile widziany!

2. Format
Limit   punktowy wynosi 750 SD i jest to wartość nieprzekraczalna. wyjątkiem   jest Gildia Złodziei, która zgodnie z zasadami ma do rozdysponowania 10%   SD więcej.

3. Punktacja
a) Punktacja turniejowa będzie oparta   o zdobywane przez graczy Punkty Triumfu. O uzyskanym miejscu zdecyduje   suma PT zdobytych podczas rozgrywek. Dodatkowo zapisywane będą punkty   stracone i zabite (przeciwnikowi) przez gracza. W przypadku takiej samej   liczby Punktów Triumfu, o końcowej pozycji gracza decydować będą   kolejno bilans małych punktów, punkty zabite przeciwnikowi i punkty   stracone.
b) Wygrana uzyskana w inny sposób niż zdobycie dwóch   Punktów Triumfu (np. poprzez wykonanie Karty Zadań "Pokonać tchórzy!")   oznacza uzyskanie przez gracza 2PT. Gracz nie może w żaden sposób   uzyskać więcej niż 2PT podczas jednej rozgrywki!
c) Każdy z graczy   może uzyskać dodatkowe punkty za posiadanie pomalowanej drużyny (jeden   model może być niepomalowany), a także za posiadanie drużyny złożonej w   100% z modeli wydawnictwa Spellcrow. Wysokość bonusu wynosi 100 małych   punktów za każdy spełniony warunek.

4. Scenariusze
Podczas turnieju obowiązują scenariusze z Kart Zadań z podręcznika.

5. Rozgrywka
Każdy   z graczy rozegra 3 bitwy, a maksymalny czas trwania każdej z nich to 1h   15min. Po tym czasie gracze mogą dokończyć Cykl gry, następnie gra jest   przerywana, a do tabeli zapisywane są bieżące wyniki.