trawa

Autor Wątek: Konkurs na Pomysł - wygraj patent bądź prawo ochronne na wzór użytkowy!  (Przeczytany 1981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KonkursNaPomysl

      Chcielibyśmy zaprosić wszystkich  studentów i nie tylko do udziału w Konkursie na Pomysł  organizowanego przez Kancelarię Prawno-Patentową Jarzynka i  Wspólnicy.
Działamy Pro Bono, w związku z czym  nie czerpiemy z tego żadnych korzyści. Jedynym celem jest dotarcie  do jak największej liczby studentów, aby umożliwić im rozwój  talentu oraz uzyskanie praw w zakresie własności intelektualnej.  Wszystko dlatego, że w Polsce w dalszym ciągu patentowanie własnych  pomysłów i wynalazków jest bardzo mało popularne i wciąż  raczkuje. Sytuację tą chcemy zmienić w jakimś stopniu poprzez  organizację Konkursu na Pomysł, informacje poniżej:
„Konkurs na pomysł” kierujemy do  wybitnie uzdolnionych studentów. Chcemy Was zainspirować do  twórczego działania, a także doprowadzić do prawnego  sfinalizowania pomysłów, które powstały lub powstają w Waszych  głowach.

 
Dla zwycięzców oferujemy:
 
  • profesjonalną obsługę prawną w     zakresie własności intelektualnej, obejmującą dokonanie     wszelkich czynności i opłat związanych z procedurą zgłoszeniową     wynalazku (wzoru  użytkowego) przed Urzędem Patentowym     Rzeczypospolitej Polskiej zwycięskich prac;      
  • szkolenie dotyczące sposobów     pozyskania inwestorów do komercyjnego zastosowania projektu;      
  • nagrody rzeczowe.
 
 
Więcej informacji na stronach:
http://www.konkursnapomysl.pl 
http://www.facebook.com/konkursnapomysl


* Posiadam zgodę administratora forum na zamieszczenie powyższej informacji.