Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

"Must Have" - polecane lektury DC

<< < (3/22) > >>

Dreadnought:
  Baju, baju będziesz w raju... 
Nie ma takiej kolekcji Detective comics na razie za granica więc szanse na jej wydanie w Polsce sa obecnie bliskie zeru.
Jeżeli na coś mamy teraz szanse to na to :
http://www.mightiestcollection.com/collection.html
Myślę, że na 52.88% (Spock podaje wyniki dokładnie :smile: ) to wyjdzie u nas. Pewnie nie w tym 2013 roku ale jest spora szansa na wydanie tego czy przez Hachette czy konkurencje w 2014/2015 roku.

Itachi:
Teraz nie ma zapewne szans na realne szacowanie czy ta kolekcja będzie u nas czy nie. Zapewne wyniki sprzedaży całej WKKM dopiero da odpowiedz wydawnictwu czy warto wprowadzić kolejna kolekcje czy nie...

N.N.:

--- Cytat: Itachi w Kwiecień 06, 2013, 04:29:02 pm ---Teraz nie ma zapewne szans na realne szacowanie czy ta kolekcja będzie u nas czy nie. Zapewne wyniki sprzedaży całej WKKM dopiero da odpowiedz wydawnictwu czy warto wprowadzić kolejna kolekcje czy nie...

--- Koniec cytatu ---
Ale wydawanie "Thorgala" zaczęli bez czekania na wyniki.

ramirez82:

--- Cytat: N.N. w Kwiecień 06, 2013, 04:49:34 pm ---Ale wydawanie "Thorgala" zaczęli bez czekania na wyniki.

--- Koniec cytatu ---

Ale nie zaczeli jeszcze. Dopiero puścili kolekcję testowo, tak jak WKKM w wakacje.

pioma10:

--- Cytat: andrewk w Kwiecień 06, 2013, 11:12:33 am ---Ja mam pytanie, które może powinno być w innym wątku ale... Gdyby miała powstać taka kolekcja jak WKKM tylko ze DC? To jakie komisy tam widzielibyście? Sądzę , że połowa  kolekcji to byłby Batman  :smile:

--- Koniec cytatu ---

Trochę tego by się znalazło: Superman - Red Son, Birds of Prey i Wonder Woman (Simone), Wonder Woman - Hiketeia, Gotham Central, Hawkworld...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej