Autor Wątek: Kult?  (Przeczytany 23789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qwer

Kult?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 20, 2005, 07:20:28 pm »
ja ostatnio nie, sesja mi sie juz na dobra sprawe zaczyna i dawno tam nie byłem
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


Offline kubicz

Kult?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2005, 11:28:54 am »
A moze ktos wie, skad mozna sciagnac pelna liste kart po polsku?
Przede wszystkim chodzi mi oto zeby bylo rarity kart.
Z gory dziekuje za pomoc :)

Offline nekhomanta

Kult?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2005, 11:01:55 pm »

Offline kubicz

Kult?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2005, 11:33:24 pm »
Wielkie dzięki za info :D
Mam tylko jeszcze jedno pytanko:
Wiesz może jakie rarity ma Kataklizm i Kino (bo w tym spisie ich nie znalazłem a nie wiem jak nazywają się ich angielskie odpowiedniki).
Z góry dziękuje za pomoc :)

Offline nekhomanta

Kult?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 21, 2005, 08:22:20 am »
To pewnie karty z Inferna. Nie mam jeszcze polskiego spisu Inferna, a w angielskim brak mi rarity wiec nie bardzo moge ci pomoc. Raz na jakis czas mozesz tam zagladac, mozliwe ze zrobie update :)

Offline Targaryens_House

kult online
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 23, 2005, 09:09:16 am »
nigdy nie gralem w kult na żywo, bo nie było do teog towarzystwa....chciałbym jednak spróbować tej karcianki online i mozna to robic na ccgworkshop.com tylko szukam teraz chetnego do małego wprowadzenia mnie....zasady troche znam, ale nigdy sie ich nie pozna naprawde dopóki sie nie zagra.....prosze o kontakt...pozd
in cere

Offline Targaryens_House

kult online
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 23, 2005, 09:11:47 am »
nigdy nie gralem w kult na żywo, bo nie było do teog towarzystwa....chciałbym jednak spróbować tej karcianki online i mozna to robic na ccgworkshop.com tylko szukam teraz chetnego do małego wprowadzenia mnie....zasady troche znam, ale nigdy sie ich nie pozna naprawde dopóki sie nie zagra.....prosze o kontakt...pozd
in cere

Offline r3k

Mam do sprzedania karty KULT !!!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 19, 2006, 01:53:36 pm »
Jak ukazały się na samym początku, kupiłem bardzo dużo kart KULT-a, więc sama pierwsza edycja, jeszcze przed Inferno. Karty kupiłem kolekcjonersko, więc wszystkie są w koszulkach w segregatorze, poza powtarzającymi się !!! Stan IDEALNY - nie używane !!! Postaram się zamieścić zdjęcia lub jakiś spis niedługo !!! Chcę sprzedać wszystkie naraz nie chcę sprzedawać ich osobno !!! Cena ok. 200 zł !!! Nie wystawiłem jeszcze na allegro, ale jeśli nie będzie odpowiedzi na pewno to będzie kolejny krok !!! Pozdrawiam !  :arrow: Moj e-mail: rafal.kobus@finet.pl  ;)

Offline ironhead

Kult?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:16:03 pm »
Szukam osób chętnych do wymiany kart i pogrania z Warszawy lub okolic.
W ogóle czy w stolicy ktoś się tą karcianką jeszcze interesuje?
Organizowane są turnieje?

ironinhead

Offline franzini

Reaktywacja?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:48:21 pm »
Może ktoś miałby ochotę reaktywować KULT?
Karcianka ma swój klimat, łatwo się jej nauczyć, a kart są teraz tanie jak barszcz.

Z innej mańki: może ktoś pozbywa się kultu? Kończę kompletować sety, i brak mi kilku kart ;)

Offline kicmaster

Kult?
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 18, 2007, 09:43:26 pm »
Cóż... umiem grać, mam karty i ochotę na grę  :)  uczę jeszcze u siebie kilka osób w to grać więc będzie już na początek trochę graczy. Fajna myśl z wskrzeszeniem KULTu  8) tylko że już na kilku forach zostawiłem wiadomości i nikt nie odpowiada...

Offline franzini

Kult?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:00:01 pm »
Z Kultem w ogóle jest ciężko, bo gra miała swój szczyt popularności 5 - 7 lat temu, może nawet dawniej. Większość zapaleńców z ówczesnych czasów po prostu "wyrosła" z karcianek, pozostały jedynie niedobitki :)

Niemniej gra ma klimat nie do podrobienia i nadal można świetnie się nią bawić.

Widzę, że jesteś z Kłodzka. Może bywasz (np. studiujesz) we Wrocku? To by znacznie ułatwiło współpracę ;)

Zawsze też można się umówić na mały "kult-egikon" :D

Offline kicmaster

Kult?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:18:45 pm »
Od października zamierzam studiować we Wrocku - więc wtedy się przeprowadzę. Obecnie niestety rzadko bywam... co do systemu to wg. mnie chyba stał sie jakiś kataklizm że upadł  :? ten cały Magic o którym tak wszyscy dużo krzyczą wogóle mi nie podchodzi ani graficznie ani rozrywkowo. A KULT ma niedość że prawdziwe dzieła zamiast kart to jeszcze świetną fabułe, rozgrywkę itp.  :) więc jeśli tylko będzie potrzeba ludzi do gry    
to na pewno ja w to wchodzę i pewnie moja dziewczyna też (bo też gra)  :D

Offline Sargodar

Kult?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:23:27 pm »
Jeśli was interesują tanio kary to tej wspaniałej karcianki to mam jakies 914 kart - nikt juz nie gra z moich znajomych wiec szkoda mi ich trzymac a cieszyłbym się bardzo ze komus sie mogą przydac bo to bardzo ciekawa i fajna karcianka 8)
Only the awkward question: only the foolish ask twice.

Offline kicmaster

Kult?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 24, 2007, 05:35:12 pm »
franzini a Ty masz jakichś znajomych co grają jeszcze ?