Autor Wątek: Kult?  (Przeczytany 23790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline franzini

Kult?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 24, 2007, 06:15:35 pm »
he he, mówisz kicmaster ze Twoja dziewczyna gra? A to niespodzianka, bo moja też :)
Jak nigdy nie było kobiet grających w KULT (i w ogóle w karcianki, takie męskie zabawy, co? :P) tak teraz - pierwsza osoba z którą rozmawiam ma już w składzie dziewczynę.

Zresztą, to może być ciekawe - gra zespołowa para na parę ;)

Szkoda że dopiero od października będziesz we Wro. Ja właśnie kończę studia i wybywam z tego miasta, ale bez wątpienia będę się pojawiał.

Choć na jedną partię warto by się zatem umówić. Co o tym sądzisz? Może znajdą się jeszcze jacyś chętni?

Offline kicmaster

Kult?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 25, 2007, 12:50:04 pm »
Ja bym proponował początek czerwca  :)  napisze maturę i moglibyśmy przyjechać jeślibyś był. Czworo to już dobra gra  :D no ale gdyby ktoś sie jeszcze dołapał to wogóle byłoby super... tylko ciężko znaleźć graczy :(  A jeśli wogóle chodzi o kobiety i RPG to u nas w Kłodzku zawsze jak graliśmy w warhammera albo call of cthulu to koleżanki sie też załapywały.

Offline Zafael

Kult?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 29, 2007, 04:39:36 pm »
Jest ktos moze z okolic Ślaska - ja jestem z Katowic i chetnie odkurzylbym karty, zeby pograc w ta Kult-owa gre :)
quote="b_sk"]
Cytat: "Tomash"
Z bitewniaków się nie wyrasta. Wpadnijcie kiedyś na turniej 40k i spróbujcie odgadnąć średnią wieku :)
Wiesz, po osiemdziesiątce ludzie dziecinnieją to mogą w 40k grać.  ;)[/quote]

Offline kicmaster

Kult?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 29, 2007, 07:10:03 pm »
Ja czekam tylko co mi franzini odpowie na propozycje w czerwcu  ;) może też się byś przyłączył ?  :D

Offline franzini

Kult?
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 03, 2007, 02:01:42 pm »
Początek czerwca? Brzmi bardzo zacnie. Wstępnie możemy się tak umówić.

Jeśli będzie nas więcej, można by pomyśleć nad małą salką do grania (w znajomym sklepie).

@Zafael:
z Katowic do Wrocka nie daleko, a już będzie raźniej większą grupą! Może masz też swoich graczy, zrobi się z tego mini-konwent kultystów :D

Offline kicmaster

Kult?
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 15, 2007, 11:42:16 am »
A jakie daty by Ci pasowały?
Zamówiłem sobie nowe boostery i mam nadzieję że trafie w końcu na odpowiednie karty  :) od początku chce zrobić talie pod Malkuth ale ciągle gram Yesodem... może poprostu nie jest mi pisane grać innym arkanem ;p

Offline franzini

Kult?
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 17, 2007, 10:07:51 pm »
Proponował bym pierwszy tydzień czerwca. Potem mogę mieć mniej czasu (sesja, te sprawy)

Rozłożyłem jakiś czas temu swój deck na Gamichicoth'ie, może uda mi się go złożyć do kupy ;). Alternatywnie spróbuję starego dobrego Hareb-Serapa.

Offline Dr.Crane

Kult?
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 13, 2007, 05:32:36 pm »
Przepraszam ze odkurzam stary temat....ale skad mozan sciagnac zasady w wersji elektronicznej do Kultu?Gra ktos wogle w Kult w Lublinie?Pozdrawiam
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline kicmaster

Kult?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 07, 2007, 09:00:09 am »
http://www.karcianki.gildia.pl/kult/podstawka/intro ja nauczyłem się z tej stronki i z dziewczyną podszlifowaliśmy się w grze. Tylko samemu głupi się uczyć więc zacznij szkolić kogoś jeszcze do zabawy.