Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3  (Przeczytany 402125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1470 dnia: Lipiec 27, 2013, 01:30:50 am »
Wszedlem na strone kolekcji i zauwazylem pewien opis:
"Wolverine, Hulk, Kapitan Ameryka, Spider-Man Iron Man,Kapitan Britain,The Ultimates oraz inni superbohaterowie ze świata Marvela, to tylko niektóre gwiazdy tej serii komiksów. Każda z książek została wyselekcjonowana przez ekspertów, tak aby wprowadzić Was w komiksową rzeczywistość."
http://kolekcjakomiksow.pl/opis.php
Wg mnie, to do czego zobowiazuje
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2013, 04:10:36 am wysłana przez Wukau »

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1471 dnia: Lipiec 27, 2013, 07:07:14 am »
Zwróciłem już na to uwagę i pisałem o tym na forum jakiś czas temu. Z jednej strony daje to jakąś nadzieję, a z drugiej - to po prostu może być tylko tłumaczenie oryginalnej strony.

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1472 dnia: Lipiec 28, 2013, 08:22:00 am »
Zwróciłem już na to uwagę i pisałem o tym na forum jakiś czas temu. Z jednej strony daje to jakąś nadzieję, a z drugiej - to po prostu może być tylko tłumaczenie oryginalnej strony.


Oj wybacz musialo mi to umknac ;x



Nie wiem czy mam pecha, czy hatchett mnie nie lubi, ale znowu (po raz 3!!!!!!) dostałem paczkę z uszkodzonym tomem... Gdybym tylko mógł, zrezygnowałbym z prenumeraty... No ale niestety nie mogę :doubt:

 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 08:35:26 am wysłana przez Wukau »

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1473 dnia: Lipiec 28, 2013, 11:43:48 am »

Gdybym tylko mógł, zrezygnowałbym z prenumeraty... No ale niestety nie mogę 
Chyba jesteś wolnym człowiekiem, a nie niewolnikiem?
Może warto przerzucić się na jakiś sklep internetowy? Może kupować w gildii? :) Wszystkie komiksy są w stanie idealnym, a do wysylki bardzo dobrze zabezpieczone.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1474 dnia: Lipiec 28, 2013, 12:22:20 pm »
To aż dziwne. Wszystkie tomy kupuje w kiosku i żaden nie ma ani jednego uszkodzenia. Zawsze myślałem, że prenumerata wiedzie prym w bez szkodowych egzemplarzach ;)

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1475 dnia: Lipiec 28, 2013, 12:45:37 pm »
może nie tyle hachette winne, co dostawca ładuje paczki do samochodu drogą powietrzną u Ciebie w punkcie przeładunkowym ;-)

Offline SirBlackheart

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1476 dnia: Lipiec 28, 2013, 07:02:07 pm »
Zdecydowanie, w magazynie kuriera pracują jacyś koszykarze - amatorzy;)

Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1477 dnia: Lipiec 28, 2013, 08:43:45 pm »
Wiadomo już co wychodzi po Daredevil?

Offline Piotruposz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1478 dnia: Lipiec 28, 2013, 09:54:27 pm »

Nie wiem czy mam pecha, czy hatchett mnie nie lubi, ale znowu (po raz 3!!!!!!) dostałem paczkę z uszkodzonym tomem... Gdybym tylko mógł, zrezygnowałbym z prenumeraty... No ale niestety nie mogę :doubt:

 


Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1479 dnia: Lipiec 28, 2013, 10:26:05 pm »
Dlatego kupuje w kiosku, szkoda czasu na prenumeratę i zabawę w odsyłanie zniszczonych tomów. Raz tylko babka dostała podniszczony tom, komiks chyba był na wierzchu sterty gazet i mocno ściśnięty sznurkiem czy czymś i grzbiet był strasznie wgnieciony w dwóch miejscach, zamówiła mi nowy i miałem na drugi dzień.

Offline Wukau

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1480 dnia: Lipiec 29, 2013, 12:12:06 am »
Dlatego kupuje w kiosku, szkoda czasu na prenumeratę i zabawę w odsyłanie zniszczonych tomów. Raz tylko babka dostała podniszczony tom, komiks chyba był na wierzchu sterty gazet i mocno ściśnięty sznurkiem czy czymś i grzbiet był strasznie wgnieciony w dwóch miejscach, zamówiła mi nowy i miałem na drugi dzień.


Niestety do konca wrzesnia jestem poza granica kraju i prenumerata to byla poki co jedyna opcja, ale chyba sie przeniose na kupowanie z gildii.

EDIT: Właśnie się dowiedziałem, że drugi tom jest też zniszczony(mniej ale nadal) w tym samym miejscu.Pudełko jest całe, więc nie mogło się to stać podczas transportu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2013, 06:57:51 am wysłana przez Wukau »

Offline pa3ck

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1481 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:00:36 am »
A czy ktoś kto kupuje kolekcje w sklepie Gildii, może napisać w jakim stanie ją otrzymuję ? Czy też jest to loteria czy raczej każdy egzemplarz jest sprawdzany i wysyłane są tylko te "idealne". Sam zaprenumerowałem na początku kolekcję ale po dwóch paczkach jak zobaczyłem w jakim są stanie to zrezygnowałem. Kupuję w sklepach/kioskach ale oddalonych o 30km więc zastanawiam się nad kupowaniem w Gildii.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1482 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:10:07 am »
A czy ktoś kto kupuje kolekcje w sklepie Gildii, może napisać w jakim stanie ją otrzymuję ? Czy też jest to loteria czy raczej każdy egzemplarz jest sprawdzany i wysyłane są tylko te "idealne". Sam zaprenumerowałem na początku kolekcję ale po dwóch paczkach jak zobaczyłem w jakim są stanie to zrezygnowałem. Kupuję w sklepach/kioskach ale oddalonych o 30km więc zastanawiam się nad kupowaniem w Gildii.

Ja póki co, kupiłem w gildii tylko dwa tomy, ale oba dostałem w stanie idealnym. Jak zacznę mieć problemy z dostaniem WKKM w kiosku, to przerzucę się na stałe na kupowanie w gildii.

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1483 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:17:17 am »
Polecam przerzucenie się na sklep gildii - chyba wszystkie komiksy dostają na paletach, a paczkę zawsze pakują w bąbelki i dobrze przylegający karton. Więc prawdopodobieństwo uszkodzenia komiksów jest bardzo znikome.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #1484 dnia: Lipiec 29, 2013, 09:46:47 am »
a ja jak na razie dostałem wszystkie paczki (od nru 2) w stanie idealnym. reguły nie ma tak naprawdę.

a te zniszczone zareklamuj, powinni Ci bez problemu wymienić.

 

anything