Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3  (Przeczytany 405840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 03, 2013, 05:09:47 pm »
Pojawia się gadka o Madame Hydra czy jakoś tak, więc pewnie z powodu nieprecyzyjnego pytania (za co przepraszam) uzyskałem odp nie na temat ;-)

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 03, 2013, 05:32:10 pm »
Aha. Madam Hydra to taka laska, co jak się pierwszy raz pojawiła to była szefem Hydry właśnie i chciała zabić Kapitana Amerykę. Potem jednak rzuciła Hydrę i jako Viper działała ze swoją własną organizacja. zadzierała z: Kapitanem Ameryką, SHIELD, Spider-manem i wieloma innymi. Przez dłuższy czas była postacią kojarzoną z przygodami Wolverine'a i X-men (no generalnie wszystkich mutantów) więc nie bardzo wiem w jakim kontekście jest wspominana w Disassembled. generalnie wredna baba, świetna w sztukach walki, genialny strateg, niebezpieczna, umie się teleportować.

Offline Macias

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 03, 2013, 07:52:07 pm »
więc nie bardzo wiem w jakim kontekście jest wspominana w Disassembled.
Hawkeye wspomina, że chętnie by ją puknął. Tyle.


Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 03, 2013, 11:20:53 pm »
Avengers - ale to było dobre! Jutro skrobnę coś więcej może.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 04, 2013, 08:36:10 am »
W końcu przeczytałem Mroczną Phoenix (późno, ale to przecież nie wyścigi) i muszę stwierdzić, że to bezapelacyjnie najlepszy dotychczasowy komiks WKKM. Jest po prostu rewelacyjny - scenariusz, epickość, rysunki. Wszystkie te jego aspekty, które się zestarzały (czyli osławione powtórzenia mocy, przypomnienia itp) w ogóle nie przesłaniają tego, co w tej historii najlepsze - opowieści o ludziach w obliczu nieokiełznanej potęgi. Komiks powiedziałbym bardzo "ludzki", grający na emocjach, nie na efektowności, w czym bije na głowę takiego "Wolverine'a", który moim zdaniem próbował tego samego, ale z gorszym skutkiem. Nie będę się za bardzo tutaj rozwodził, bo praktycznie wszystko, co dobre, już o tym komiksie tu napisano; po prostu podpisuję się pod zachwytami. Mam cichą nadzieję, że historie tego kalibru przeczytamy jeszcze w WKKM, ale obawiam się, że chyba nie będzie drugiej, która wywoła tyle emocji przy czytaniu, co własnie Mroczna Phoenix. 

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 04, 2013, 08:57:20 am »
Mam cichą nadzieję, że historie tego kalibru przeczytamy jeszcze w WKKM, ale obawiam się, że chyba nie będzie drugiej, która wywoła tyle emocji przy czytaniu, co własnie Mroczna Phoenix.

Będzie, i to już za tydzień. ,,Ostatnie łowy Kravena" - zdecydowany nr 1 kolekcji.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:15:50 am »
Będzie, i to już za tydzień. ,,Ostatnie łowy Kravena" - zdecydowany nr 1 kolekcji.

Czy ja wiem, czy tak zdecydowanie nr 1 kolekcji? Przecież będą jeszcze ( o ile będą ) Daredevil Born Again, Weapon-X, czy Captain Britain A Croocek World.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:29:49 am »
Born Again to ten z Mega Marvela?

Przez WKKM kruca znowu wydaje majatek na komiksy...

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:32:23 am »
Born Again to ten z Mega Marvela?



Nie, w Mega Marvelu był ,,Daredevil: The Man Without Fear".

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:43:39 am »
Będzie, i to już za tydzień. ,,Ostatnie łowy Kravena" - zdecydowany nr 1 kolekcji.

Fakt, na ten komiks bardzo liczę i nastawiam się na mocne wrażenia. Podobnie w przypadku wspomnianych Weapon X czy Born Again. Ale to będą chyba bardziej "kameralne" historie - a w Mrocznej Phoenix najbardziej zaskoczyła mnie epickość: pożeranie gwiazd, bramy gwiezdne, obce rasy, boska moc Phoenix. Świetne kadry pokazujące Spidera, Surfera i Dr Strange, odczuwających nadchodzącą potęgę. Wydarzeń na taką skalę chyba już nie będzie w WKKM. A może się mylę? 

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 04, 2013, 02:03:32 pm »

Fakt, na ten komiks bardzo liczę i nastawiam się na mocne wrażenia. Podobnie w przypadku wspomnianych Weapon X czy Born Again. Ale to będą chyba bardziej "kameralne" historie - a w Mrocznej Phoenix najbardziej zaskoczyła mnie epickość: pożeranie gwiazd, bramy gwiezdne, obce rasy, boska moc Phoenix. Świetne kadry pokazujące Spidera, Surfera i Dr Strange, odczuwających nadchodzącą potęgę. Wydarzeń na taką skalę chyba już nie będzie w WKKM. A może się mylę? 

mylisz się :) - Secret Wars

Offline marceli

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 04, 2013, 06:37:40 pm »
Będzie, i to już za tydzień. ,,Ostatnie łowy Kravena" - zdecydowany nr 1 kolekcji.
True, true  :cool:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:27:33 pm »
Dokładnie za tydzień według mnie jedna z najlepszych pozycji w całej kolekcji, już nie mogę się doczekać.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 05, 2013, 12:54:03 pm »
W UK wyszedł właśnie numer 34. Nie było wcześniej pokazanej jego okładki. Dopiero teraz jak pojawił się na ebayu możemy ją zobaczyć w pełnej krasie.


Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 05, 2013, 12:58:06 pm »
W UK wyszedł właśnie numer 34. Nie było wcześniej pokazanej jego okładki. Dopiero teraz jak pojawił się na ebayu możemy ją zobaczyć w pełnej krasie.



To Ty pisałeś, że nie będzie w WKKM Captain Britain? Można wiedzieć skąd masz te informacje?

 

anything