Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3  (Przeczytany 402257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #540 dnia: Kwiecień 25, 2013, 09:48:12 am »
Primo: po pół roku jeszcze nie zauważyłeś, że Hatchette do przodu nie planuje

Nie zgodzę się. Głównie dlatego, że to samo Hachette jednak planuje do przodu w UK, w Czechach, na Słowacji. Tam można, a u nas nie? Na żywioł by szli? Nie kupuję tego wytłumaczenia.
 

Po drugie Primo: pytasz na forum czy ktoś nie zadzwonił zamiast zrobić to samemu

Sam wielokrotnie dzwoniłem i podawałem tutaj tytuły, które ujawiał BOK, więc strzał chybiony. A w tym konkretnym przypadku chodziło mi jedynie o to, że jeżeli ktoś dzwonił i usłyszał, że nie ma kolejnych zapowiedzi, to nie ma też sensu, abym sam dzwonił i pytał jeszcze raz o to samo.
 
Zarzut braku poczucia humoru też chybiony, bo wiele razy śmiałem się z Twoich prześmiewczych komentarzy do moich postów. Ze zdjęcia z liceum pani z BOK do dziś się śmieję.
 
 
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2013, 09:52:59 am wysłana przez Jaxx »

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #541 dnia: Kwiecień 25, 2013, 10:11:22 am »
Sam wielokrotnie dzwoniłem i podawałem tutaj tytuły, które ujawiał BOK, więc strzał chybiony. A w tym konkretnym przypadku chodziło mi jedynie o to, że jeżeli ktoś dzwonił i usłyszał, że nie ma kolejnych zapowiedzi, to nie ma też sensu, abym sam dzwonił i pytał jeszcze raz o to samo.

Wydaje mi się, że jakby ktoś z tego forum znał tytuł 18 tomu to by się posikał z niecierpliwości by być tym pierwszym który to ogłosi. Pytanie więc "czy ktoś dzwonił" w opinii tego obserwatora forum: bez sensu!

Zarzut braku poczucia humoru też chybiony, bo wiele razy śmiałem się z Twoich prześmiewczych komentarzy do moich postów. Ze zdjęcia z liceum pani z BOK do dziś się śmieję.

To akurat nie było do Ciebie. Taka luźna uwaga na temat ludzi, których tu spotykam ostatnio: na przełomie tygodnia miłośnicy rankingów (to ta część o trollu i poczuciu humoru), wczoraj ten gość co szukał NAS co napiszą do scenarzysty Thorgala (tu chyba jasne który zarzut), dzisiaj twoje pytanie o 18 tom (z końca lipca, gdy jeszcze niedawno się ludzie jarali jak Hatchette podało co wyda za tydzień) wzbudziło zdanie o telefonowaniu. Pewnie, że trochę przesadzam. Ale nie było Ci tu jakoś fajniej jak przez 2-3 tygodnie nikt na narzekał na PR Hatchette. Założę się, że i Pani z infolinii miała czas wypić herbatkę. Bo dzisiaj to już nie wiem jak to z nią będzie.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #542 dnia: Kwiecień 25, 2013, 10:32:57 am »
 
Wydaje mi się, że jakby ktoś z tego forum znał tytuł 18 tomu to by się posikał z niecierpliwości by być tym pierwszym który to ogłosi. Pytanie więc "czy ktoś dzwonił" w opinii tego obserwatora forum: bez sensu!

Patrząc na to w ten sposób, to na pewno. Ale rzadko ktoś tu pisze "dzwoniłem i nie ma dalszych zapowiedzi". A dokładnie tego dotyczyło moje pytanie i niczego więcej. Nie "czy ktoś wie, co będzie dalej", tylko "czy ktoś już może sprawdzał BOK, czy czasem nie ma nowych informacji, czy też może wszyscy się zaspokoili zawartością do nr 17".
 
Ale nie było Ci tu jakoś fajniej jak przez 2-3 tygodnie nikt na narzekał na PR Hatchette. Założę się, że i Pani z infolinii miała czas wypić herbatkę. Bo dzisiaj to już nie wiem jak to z nią będzie.

Z jednej strony na pewno tak. Ale Pani z infolinii i tak nie miała czasu wypić herbatki, bo ją pewnie wszyscy bombardują pytaniami "kiedy została wysłana moja prenumerata".
 
 
 
 
 
 
 
 

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #543 dnia: Kwiecień 25, 2013, 10:45:14 am »
Z tą prenumeratą to masz rację, o tym zapomniałem. Ale może teraz jak kupa ludzi dostała przed czasem to się trochę zluzowało.

Swoją drogą ciekawe czy ktoś z "obdarowanych" zadzwonił żeby podziękować że dostał paczkę szybciej niż się spodziewał. Takich telefonów nigdy nie potępiam. To się nazywa pozytywna motywacja. Zamiast ciągłego OPR.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #544 dnia: Kwiecień 25, 2013, 11:19:34 am »
Ja dziś chciałem wysłać im w tej sprawie maila z podziękowaniem. Wcześniej, gdzieś w okolicach 6 i 7 numeru zadzwoniłem żeby pogratulować i podziękować za folie bąbelkowe w kartonach. Też uważam, że to miły gest i chciałbym wierzyć, że korpo nie ma tego w czterech literach :)

N.N.

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #545 dnia: Kwiecień 25, 2013, 11:27:17 am »
Ja dziś chciałem wysłać im w tej sprawie maila z podziękowaniem. Wcześniej, gdzieś w okolicach 6 i 7 numeru zadzwoniłem żeby pogratulować i podziękować za folie bąbelkowe w kartonach. Też uważam, że to miły gest i chciałbym wierzyć, że korpo nie ma tego w czterech literach :)
Korpo ma, ale osoba, z którą rozmawiałeś lub która przeczytała maila, na pewno nie.

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #546 dnia: Kwiecień 25, 2013, 11:28:00 am »
Pozytywny feedback dostali również ode mnie (w szczególności za cierpliwość w obsłudze mojej korespondencji, szybkość i rzeczowość odpowiedzi). Ale gromy też w nich sadziłem i to nie raz.
Ciężką pracę mają - wiem, bo sam kiedyś coś podobnego robiłem. I jeśli ktoś mi osobiście mówił/pisał: dzięki za załatwienie sprawy to mnie to bardzo cieszyło i pozytywnie wpływało na dalszą część dnia pracy.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #547 dnia: Kwiecień 25, 2013, 11:48:53 am »
Wcześniej, gdzieś w okolicach 6 i 7 numeru zadzwoniłem żeby pogratulować i podziękować za folie bąbelkowe w kartonach.

Pozytywny feedback dostali również ode mnie (w szczególności za cierpliwość w obsłudze mojej korespondencji, szybkość i rzeczowość odpowiedzi). Ale gromy też w nich sadziłem i to nie raz.

No, to ja rozumiem. Pochwalić!

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #548 dnia: Kwiecień 25, 2013, 05:10:35 pm »

Nie zgodzę się. Głównie dlatego, że to samo Hachette jednak planuje do przodu w UK, w Czechach, na Słowacji. Tam można, a u nas nie? Na żywioł by szli? Nie kupuję tego wytłumaczenia.
 


1. Numeracja,
2, Przycięty obraz na grzbietach. Zauważono, że jest przeskalowany, wiesz czemu? bo nie jest pewne co wyjdzie. Lepiej uciąć 2 cm obrazu, niż by 2 książki miały być z czarnym tłem.

Offline BRK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #549 dnia: Kwiecień 26, 2013, 12:05:48 am »
A mnie tak szczerze zastanawia czemu traktujecie tą kolekcje inaczej niż inne komiksy wydawane przez wydawnictwa typowo komiksowe. Do Egmontu niema spiny z telefonami o plany na lipiec czy sierpień, do muchy też nikt nie pisze co dalej po dwóch 400stu stronicowych batkach i justice... Będzie co bedzie i tyle, albo sie kupi albo nie.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #550 dnia: Kwiecień 26, 2013, 05:58:46 am »
A mnie tak szczerze zastanawia czemu traktujecie tą kolekcje inaczej niż inne komiksy wydawane przez wydawnictwa typowo komiksowe.

Mnie się wydaje, że znaczna grupa uczestników tego wątku traktuje tak wszystkie wydawnictwa komiksowe, z których usług korzysta.
Wymienię te wydawnictwa:
-Hatchette,
Koniec listy

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #551 dnia: Kwiecień 26, 2013, 06:55:35 am »
A mnie tak szczerze zastanawia czemu traktujecie tą kolekcje inaczej niż inne komiksy wydawane przez wydawnictwa typowo komiksowe. Do Egmontu niema spiny z telefonami o plany na lipiec czy sierpień, do muchy też nikt nie pisze co dalej po dwóch 400stu stronicowych batkach i justice... Będzie co bedzie i tyle, albo sie kupi albo nie.


To jest inna skala. Czestotliwość wydawania komiksów przez Egmont (w serii) i Muche była niska i bardzo niska.  Vide Batman - kupiłbym ten Trybunał Sów od Egmontu - ale drugi tom za pół roku i niewiadomo ile bedzie kosztował, odpuszczam.
Dodatkowo w wypadku Hachette to kolekcja, żeby to wyglądało na ongoing series to powinno  być zawsze kilka numerów do przodu ogłoszone.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #552 dnia: Kwiecień 26, 2013, 07:09:58 am »
Vide Batman - kupiłbym ten Trybunał Sów od Egmontu - ale drugi tom za pół roku i niewiadomo ile bedzie kosztował, odpuszczam.
Pół roku to dużo dla ciebie? To dużo znajdziesz serii wydawanych częściej, życzę powodzenia. A cena? Na pewno przelicznik kosztu jednej strony będzie taki sam.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #553 dnia: Kwiecień 26, 2013, 07:30:24 am »
A mnie tak szczerze zastanawia czemu traktujecie tą kolekcje inaczej niż inne komiksy wydawane przez wydawnictwa typowo komiksowe. Do Egmontu niema spiny z telefonami o plany na lipiec czy sierpień, do muchy też nikt nie pisze co dalej po dwóch 400stu stronicowych batkach i justice... Będzie co bedzie i tyle, albo sie kupi albo nie.

Z całym szacunkiem, ale to jedno z głupszych pytań jakie padło na tym forum :wink: To może ja odpowiem:

Prenumerata. 
Jaki jest Egmont czy Mucha każdy widzi. Idziesz, kupujesz albo nie. Ja mam wszystkie wydane przez oba te wydawnictwa superhero w kolekcji i nie siedzę jak na bombie zastanawiając się co wydadzą albo czego nie.
Hachette prenumeruję (pewnie jak większość ludzi, którzy nie chcą w ciemno latać po kioskach, gdzie raz tomy są a raz nie). Gdyby nie te zawirowania o zmianach w kolekcji to jeszcze by było pół biedy. Ale sporo osób, którzy nie wiedzą jak to wszystko działa i nie zdaje sobie sprawy, że kolekcja MUSI być taka jak w UK czy CZ (albo bardzo zbliżona), ma wrażenie, że zamawia kota w worku. Stąd telefony do BOK. Widzisz różnicę? :)

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #554 dnia: Kwiecień 26, 2013, 07:33:15 am »
Pół roku to dużo dla ciebie? To dużo znajdziesz serii wydawanych częściej, życzę powodzenia. A cena? Na pewno przelicznik kosztu jednej strony będzie taki sam.


Myśle, że nie tylko dla mnie ale dla każdego - również zważywszy na fakt, że w sprzedaży jest już 3 tom sów (po angielsku).
Bez obaw - jest już tyle kompletnych serii, że mam(y) co kupowac przez nastepne 10 lat :smile:
Part man, part machine - all cybercommando.