Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3  (Przeczytany 407052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #435 dnia: Kwiecień 17, 2013, 02:21:47 pm »
Mnie natomiast podoba się bardzo. Rzekłbym, że jest wręcz zjawiskowa.

Offline marceli

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #436 dnia: Kwiecień 17, 2013, 02:37:48 pm »
Ale w UK folię na komiksach mają  :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #437 dnia: Kwiecień 17, 2013, 02:39:39 pm »
Ale w UK folię na komiksach mają  :biggrin:
Co chcesz. Bogaty kraj. A biednemu to zawsze wiatr w oczy (folię).

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #438 dnia: Kwiecień 17, 2013, 02:44:39 pm »
Ale w UK folię na komiksach mają  :biggrin:

Ba, nawet Czesi tą nieszczęsną folię mają :) I tekturkę też.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #439 dnia: Kwiecień 17, 2013, 03:18:17 pm »

Dzięki, tak czułem, że to nie pasuje do niego. Czy Wam tez ten rysunek wydaje się paskudny, czy to tylko ja tak mam?
No rzeczywiscie paskudny, kto takie szkaradztwo mogl narysowac!? A jak juz mowa o B. Sienkiewiczu to niech sobie gosciu nie mysli, ze jak ma polskie nazwisko to spodobaja sie wszystkim Polakom te jego bazgroly... o Rossie czy Dell'Otto nie wspominajac, ble.

Spoiler: pokaż
stupidity mode off
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #440 dnia: Kwiecień 17, 2013, 03:24:38 pm »
'paskudność" jest pojęciem względnym, rzeczą gustu. Z gustami się nie dyskutuje. a tym bardziej nie nazywa się ich głupotą. nawet jeśli się to robi w obcym jezyku
Czy chcesz powiedzieć, że jak nie lubię Sienkiewicza to jestem głupi? No powiedz wprost.
"Nie lubisz Sienkiewicza. Jesteś głupi". Nie bój się, to nie boli.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #441 dnia: Kwiecień 17, 2013, 03:29:33 pm »
Raczej nie przepadam za malarskimi ilustracjami, szczególnie jeśli pojawiają się nie tylko na okładce, ale i w samej historii, ale akurat prace Esada Ribica lubię.  :biggrin:

House of M


Uncanny X-Force


Thor: God of Thunder


Więcej Ribica: http://www.tumblr.com/tagged/esad%20ribic

Bill Sienkiewicz też wymiata: http://www.tumblr.com/tagged/bill%20sienkiewicz

 :cool:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2013, 03:33:50 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #442 dnia: Kwiecień 17, 2013, 03:34:10 pm »
'paskudność" jest pojęciem względnym, rzeczą gustu. Z gustami się nie dyskutuje. a tym bardziej nie nazywa się ich głupotą. nawet jeśli się to robi w obcym jezyku
Czy chcesz powiedzieć, że jak nie lubię Sienkiewicza to jestem głupi? No powiedz wprost.
"Nie lubisz Sienkiewicza. Jesteś głupi". Nie bój się, to nie boli.
Nie mam nic do Ciebie i daleki jestem od wyzywanie kogokolwiek od glupkow. Sorry jezeli poczules sie urazony. Chyba popsul mi sie tryb wylapywania sakrazmu :) bo w tym tonie odczytalem Twojego posta. I pociagnalem dalej temat. Bylem w humorze do odreagowania na rozne narzekania, ktore sie tu pojawily ostatnio... folia strikes back!

EDIT: ale gwoli scislosci do kolegi ktory twierdzil, ze dany rysunek jest paskudny to jest to spore naduzycie i nie jest to rzecz wzgledna, przynajmniej biorac pod uwage "nasze" kanony piekna lub mozliwosci techniczne autora. Jak kto pisze, ze mu sie cos nie podoba to racja o gustach sie nie dyskutuje, ale nie od razu z tekstem, ze cos jest paskudne...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2013, 03:40:50 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #443 dnia: Kwiecień 17, 2013, 04:09:23 pm »
Spoiler: pokaż
stupidity mode off


Tzn ubodło mnie słowo ukryte w tym spoilerze, ale OK. No hard feelings.
A tak w ogóle to ja tam nie mam nic przeciwko temu, że ktoś jakiś rysunek nazwie paskudnym. I nawet nie musi od razu motywować dlaczego. Ludzie piękna nie powinno się racjonalizować. jeśli ktoś w głębi serca czuje, że coś jest paskudne i wyrażenie tego na zewnątrz nie jest sprzeczne z poprawnością polityczną i nie stoi w sprzeczności z normami kultury osobistej, to niech tak mówi, bo widocznie dla niego to jest paskudne. A że dla kogoś innego jest piękne to nie będę go bił ani nazywał głupkiem.
No chyba,  że zaczyna porównywać jakieś dwie rzeczy i mówić, że jedna jest lepsza od drugiej. Albo jeszcze na dodatek miesza fakty z fikcją. Wtedy można, a nawet powinno się zareagować.

Przykład:
Jim Starlin jest lepszy od Billa Sienkiewicza ------ ŹLE
NIe lubię Sienkiewicza ----------DOBRZE
Lubię Starlina ------------ DOBRZE

Czy Wam tez ten rysunek wydaje się paskudny, czy to tylko ja tak mam?
----------DOBRZE
Ten Rysunek jest Paskudny. Jak Ci się podoba jesteś głupi ------------- ŹLE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2013, 05:08:46 pm wysłana przez fragsel »

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #444 dnia: Kwiecień 17, 2013, 04:59:51 pm »
Dobra przesadzilem, przepraszam. Jaxx napisal, ze rysunek "wydaje mu sie paskudny", nie wyrokowal, ze "jest paskudny i tyle". Jakos mi juz dalej samo w palce poszlo... <stupidity mode on>chyba brakuje mi kontry z pretaorianem czy jak mu tam bylo :) </stupidity mode off>
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #445 dnia: Kwiecień 17, 2013, 05:10:19 pm »
no problem.
A ja wyedytowałem swojego posta (jakby ktoś porównywał czas zmian) bo mi się jedna literka do nazwiska autora dodała (i nawet nie wiem skąd)

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #446 dnia: Kwiecień 17, 2013, 05:13:09 pm »
A ja wyedytowałem swojego posta (jakby ktoś porównywał czas zmian) bo mi się jedna literka do nazwiska autora dodała (i nawet nie wiem skąd)
Ha! Tak się właśnie zastanawiałem czy nie chodziło ci o Jima Starlina, bo StarlinGa nie kojarzyłem.  :lol:

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #447 dnia: Kwiecień 17, 2013, 05:52:45 pm »


A ja wyedytowałem swojego posta (jakby ktoś porównywał czas zmian) bo mi się jedna literka do nazwiska autora dodała (i nawet nie wiem skąd)
Ha! Tak się właśnie zastanawiałem czy nie chodziło ci o Jima Starlina, bo StarlinGa nie kojarzyłem.  :lol:


Tak się zastanawiam, czy przedwczorajszy Wieczór z Milczeniem Owiec nie miał tu jakiegoś wpływu... :wink:

Offline graves

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #448 dnia: Kwiecień 17, 2013, 09:24:04 pm »
Offtopik, który się tutaj nadmiernie rozwinął jest tutaj.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #449 dnia: Kwiecień 18, 2013, 12:58:46 am »
Czy w TM-Semicach, prócz OŁK, pojawia się w jakimś numerze Kraven? (moja kolekcja Spidermanów z TM-Semica jest mocna ograniczona a byłbym ciekaw jak był on przedstawiany przed OŁK - podobno strasznie infantylnie...)