Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 217713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline angelscorpion

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 26, 2015, 07:20:13 pm »
Powiem szczerze, iż zarówno DC52, jak i Marvel Now nie spełniło moich oczekiwań,  Liczę, iż Egmont stanie na wysokości zadania  i wyda coś z lat 80/90. Dla mnie, to czołówka komiksów zarówno Marvel jak i DC.

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 26, 2015, 08:09:34 pm »
@UP
Zbliża się przecież egmontowe wydanie "Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach" czyli IMHO najlepszego komiksu po polsku w 2016 roku.

ramirez82

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #332 dnia: Grudzień 26, 2015, 08:23:56 pm »
IMHO najlepszego komiksu po polsku w 2016 roku.

Jak to rozumować? Czytałeś już Kryzys i jest tak dobry, że nie wyobrażasz sobie, aby wydawcy mogli w przyszłym roku wydać u nas coś lepszego?

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 26, 2015, 09:07:14 pm »
Tak - na dziś nie widzę lepszej zapowiedzi na nowy rok od tego eventu. Może do końca roku sytuacja się zmieni, ale na razie to jest mój typ.

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 26, 2015, 10:20:27 pm »
Superhero 2016 to Miracleman  :smile: i oby Top 10.

ramirez82

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #335 dnia: Grudzień 26, 2015, 10:26:34 pm »
Superhero 2016 to Miracleman  :smile: i oby Top 10.

Racja!

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 04, 2016, 08:50:31 pm »
A w "Wiecznym Źle" zamieniono miejscami dymek Batmana i Catwoman.

Cała ta historia jest dokładnie tym czego się można było spodziewać po opisie na okładce - Syndykat Zbrodni przybywa na Ziemię, rozwalają Ligę i to właśnie Luthor musi ratować świat. :) Znowu - fajnie się to czyta, choć trochę za mało było knucia Owlmana (Jak w "Kryzysie na Dwóch Ziemiach"). Szkoda, że nie czytałem jeszcze "Ziemi 2" ze starego DC, by mieć porównanie obu komiksów. Mam nadzieję, że 5 tom LS zapowiedziany na luty przez Egmont, będzie kontynuacją wątku z ostatniej strony.

Offline Archie

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 04, 2016, 10:38:50 pm »
Gdyby Egmont teraz przestawał wydawać Justice League to zrobiłby największy błąd ponieważ Darkseid War, które aktualnie się rozgrywa (praktycznie zaraz po Forever Evil) jest najlepszą historią o JL w TN52. Nie ma zbędnego rozwlekania, jest akcja, są ciekawe zwroty fabularne i czuć, że Johns od pierwszego tomu zmierzał właśnie w tym kierunku.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline veritius

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 05, 2016, 07:27:00 pm »
Pytanie do znawców JL a dokładnie Shazama, niech ktoś mi powie dokładnie (jestem po eventach TW i FE) jak ożył
Spoiler: pokaż
Black Adama (widziałem że po dotknięciu puszki przez Shazama ) i co potem się stało z Shazamem że był znów sobą?



Edit: Co do FE to sam event niestety bez dodatkowych historii z innych komiksów jest dość pobieżny w historii o Syndykacie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 07:36:29 pm wysłana przez veritius »

Offline kelen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 05, 2016, 07:45:23 pm »
Następny tom JL się skupia na Syndykacie. W tym samym poznasz też odpowiedź na swoje pytanie (w polskiej edycji zostanie dodany zeszyt, który to wyjaśnia).
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 06, 2016, 09:48:31 am »
Też się nad tym zastanawiałem. Chwilę temu był z niego proszek, a tu puff i znowu fruwa.

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 18, 2016, 02:04:59 pm »
Miły90 pewnie pomylił Trójkę z Trójcą.
...ale zawsze możesz kupić używkę na allu - w okolicach 50 zł już powinienes znaleźć

Patrzę i najtańsza oferta na Allu to 57 zł razem z przesyłką. Czyli tyle samo prawie co w niePrzeczytane/Mestro.

Offline mack3

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 18, 2016, 05:02:22 pm »
Nie napisałem, że w każdej chwili jak wejdziesz to możesz znaleźć tylko, że się zdarza, że pojawiają się taniej niż w księgarniach :wink: , np.: http://allegro.pl/liga-sprawiedliwosci-trojka-geoff-johns-i5906022174.html  http://allegro.pl/liga-sprawiedliwosci-tom-4-nowy-komiks-licytacja-i5911214726.html    http://allegro.pl/liga-sprawiedliwosci-trojka-geoff-johns-i5906022174.html 
Oczywiście jeśli różnica w cenie rekompensuje Ci poświęcony czas na szukanie na allegro/ udział w licytacji i fakt, że dostajesz komiks używany, a nie nowy.
Swoją drogą, niezmiennym zdziwieniem napawa mnie fakt, że sporo osób kupuje używane komiksy drożej na allegro, zamiast poszukać na takim nieprzeczytane czy arosie gdzie mogą dostać komiks w podobnej cenie, a do tego nowy i z bezproblemową wymianą w razie uszkodzenia. Oczywiście czasami zdarzają się okazje, kiedy komiks jest rzeczywiście już jakąś bardziej znaczącą sumę tańszy (choćby te 5 zł), ale często, po dodaniu zazwyczaj kilkukrotnie droższej przesyłki okazuje się, że na allu jest drożej lub tyle samo, co nówka w księgarni. Czasami to aż chce mi się pisać: człowieku wejdź sobie na księgarnie kupisz taniej, a nie napalaj się na allu.

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 21, 2016, 05:47:20 pm »
Tak przeczytałem dziś recenzję na Hataku i napisze to ostatni raz - nie lubię N52.

Bo tak właśnie wygląda to całe "Nowe" DC - skasowało się stare przygody, by móc pisać jeszcze raz te same historie. "Wieczne Zło" to zrzynka z Ziemi 2 Morisona. Oraz te same motywy co w animacjach "JL: Kryzys na Dwóch Ziemiach" i dwóch odcinkach 1 sezonu "Batman: The Brave and the Bold". Plus motyw z "Wieży Babel". Piękna innowacyjność i nowa jakość - nie ma co. Ale pokochałem Ovlmana, dlatego wziąłem. Ale jak tak głębiej nad tym pomysleć, to jestem frajerem, że nabieram się na lep tej propagandy.

No niech wreszcie wydadzą WKKDC PL, żebym mógł sobie czytać pierwowzory a nie nędzne kopie.

Offline Mati29

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:02:25 pm »
mam wrażenie, że nawet oficjalny mail z Eaglemoss z informację o tym, że kolekcji nie wydadzą i tak by nie rozwiałby tych marzeń sennych :)