trawa

Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 217708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kelen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:07:22 pm »
Tak przeczytałem dziś recenzję na Hataku i napisze to ostatni raz - nie lubię N52.

Bo tak właśnie wygląda to całe "Nowe" DC - skasowało się stare przygody, by móc pisać jeszcze raz te same historie. "Wieczne Zło" to zrzynka z Ziemi 2 Morisona. Oraz te same motywy co w animacjach "JL: Kryzys na Dwóch Ziemiach" i dwóch odcinkach 1 sezonu "Batman: The Brave and the Bold". Plus motyw z "Wieży Babel". Piękna innowacyjność i nowa jakość - nie ma co. Ale pokochałem Ovlmana, dlatego wziąłem. Ale jak tak głębiej nad tym pomysleć, to jestem frajerem, że nabieram się na lep tej propagandy.

No niech wreszcie wydadzą WKKDC PL, żebym mógł sobie czytać pierwowzory a nie nędzne kopie.

Ale komiks Morrisona to też "nędzna kopia".
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:21:55 pm »
A kiedy Ovlman pojawił się pierwszy raz w DS? Jak mówiłem wiele razy - dopiero od 2015 roku zacząłem kupować komiksy DC - jak wreszcie trochę staniały. Wcześniej skupiałem się na Marvelu a DC znałem ze Smallville i animacji.

Offline radef

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:31:18 pm »
dopiero od 2015 roku zacząłem kupować komiksy DC - jak wreszcie trochę staniały.
Hm....
Ja w 2013 roku w profit24.pl za 50 złotych kupiłem 2. "Supermana". W podobnym czasie za ok. 45 złotych w czytam.pl kupiłem 1. "Ligę sprawiedliwości". Ceny DC od Egmontu spadły tylko na takiej płaszczyźnie, że tomy ok. 220-stronicowe kosztują nie 90, a 75 złotych, a 280-stronicowe nie 100, a 90 złotych. Poza tym od 2011 roku ceny są identyczne, a rabaty w sklepach interenetowych też.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kelen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:41:32 pm »
A kiedy Ovlman pojawił się pierwszy raz w DS? Jak mówiłem wiele razy - dopiero od 2015 roku zacząłem kupować komiksy DC - jak wreszcie trochę staniały. Wcześniej skupiałem się na Marvelu a DC znałem ze Smallville i animacji.

Crime Syndicate pojawiło się już w latach 60. Owlman, nie Ovlman.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:42:21 pm »
@UP
Skoro tak mówisz. Mówię - nie wiem jak było w przeszłości. Dopiero od zeszłego roku kupuję przez neta - jak wyszła "Wojna bez końca" i Czerwonego Syna, to przepłaciłem na Gildii, potem Marvel Now i Justice kupiłem na Arosie, teraz niePrzeczytane?Mestro i promocję w Empiku.

Offline Mawer

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #350 dnia: Luty 05, 2016, 07:54:37 am »
W tym roku szykuje się nam kilka nowych serii Flash, Eternal, Suicide Squad, Harley Quinn i może coś jeszcze, a co z trwającymi seriami? Kiedy się skończą? Batmana planuje zakończyć na Superheavy, jeśli dojdzie do tego momentu, a co z resztą?


Offline FloreK9

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #351 dnia: Luty 05, 2016, 08:19:30 am »
All-Star Western - zamknięta seria 6 tomów, aczkolwiek wydaje mi się, że Egmont poprzestanie na 3.
Szpon - zakończona na 2, oba wydane przez Egmont.
Wonder Woman - run Azzarello kończy się na 6 tomie, Egmont raczej na tym poprzestanie bo dalej jest słabo.
Mroczny Rycerz - 4 tomy, jeden został do wydania.
Detective - to się nie skończy, wiadomo.
Batman - jak wyżej.
Liga Sprawiedliwości - jak wyżej. Run Johnsa trwa nadal, obecnie 47 zeszytów. Przed nami wydany właśnie vol.5 Forever Heroes, następnie vol.6. Injustice League i wchodzimy w Darkseid War które zapewne Egmont wyda.
Amerykańska Liga Sprawiedliwości - tom 2 raczej nie zostanie wydany. Na tym seria się skończyła.
Superman Wyzwolony, Shazam!, Wieczne Zło, Wojna w Arkham - zamknięte historie na jednym tomie.
Superman (Action Comics) - Egmont wydał cały run Morrisona, dalej nie planuje.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2016, 08:37:19 am wysłana przez FloreK9 »

Offline Mawer

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #352 dnia: Luty 05, 2016, 08:25:50 am »
Dzięki, z Mrocznym Rycerzem wydawało mi się, że to już koniec, a z resztą podobnie obstawiałem. No i tak jak wspomniałem Batman i Batman Detective Comics zakończę na Superheavy, nawet nie chce wiedzieć czy dobra historia, wygląd wielkiego robo-królika nie kupił mnie  :badgrin:

Offline Jaxx

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #353 dnia: Luty 05, 2016, 08:28:13 am »
Ja z kolei zastanawiam się, czy wchodzić w Suicide Squad (czy też New Suicide Squad, bo chyba tak to Egmont zapowiedział). Czy ktoś obeznany w temacie mógłby skrobnąć kilka słów, jak to wygląda i z czym można zjeść? 

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #354 dnia: Luty 05, 2016, 08:43:05 am »
All-Star Western - zamknięta seria 6 tomów, aczkolwiek wydaje mi się, że Egmont poprzestanie na 3.
To lubi Boss więc będzie kontynuacja  :smile:

Offline FloreK9

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #355 dnia: Luty 05, 2016, 08:46:40 am »
To lubi Boss więc będzie kontynuacja  :smile:

Niby tak, ale za chwilę ruszają z Jonah Hex... ciężko mi ogarnąć fakt, że dwie tak podobne serie znajdą miejsce na rynku. Jeśli się mylę to super, na pewno All-Star swoich fanów znalazł.

Offline Mawer

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #356 dnia: Luty 05, 2016, 08:47:38 am »
To lubi Boss więc będzie kontynuacja  :smile:
Dla mnie kiepska seria (pewnie sprzedam niebawem tomy 1-3). Liczę, że Jonah Lex mnie zaskoczy  :smile:

Offline SawiK

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #357 dnia: Luty 05, 2016, 08:55:55 am »
Te cale All star musi sie jakos sprzedawac skoro zapowiedziano kontynuacje kazdej serii z nowe dc oraz dolożenie JH na drugą nogę. Czytalem kiedys kilka starych zeszytow w translacji i przyznam ze byl to o wiele wyższy poziom niz to co mamy obecnie na naszym rynku. Takze uwazam ze to JH powinien isc na twardo  :p

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #358 dnia: Luty 05, 2016, 09:50:49 am »
Ja myślałem, że Egmont jednak wyda drugi tom Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości... Pierwszy się chyba dobrze sprzedał.

Offline FloreK9

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 05, 2016, 10:02:07 am »
Ja myślałem, że Egmont jednak wyda drugi tom Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości... Pierwszy się chyba dobrze sprzedał.

Skąd wiesz jak się sprzedał? Moim zdaniem żadna strata jeśli ten tom się nie ukaże.

 

anything