Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 216810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikel

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #390 dnia: Luty 18, 2016, 07:16:22 am »
Wieczne zło - Wojna w Arkham, komiks czytadło, fabularnie słabo, rysunki różnie. Słaby średniak, przeczytać i półka 

Offline Mawer

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #391 dnia: Luty 18, 2016, 08:16:57 am »
Dla mnie całe New 52 wydane przez Egmont to takie "czytadło", które po przeczytaniu ląduje na półkę i już tam zostaje bądź idzie na sprzedaż.Nie wiem jak wam, ale mnie zajawka na New 52 minęła  po Trybunale Sów.

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #392 dnia: Luty 18, 2016, 08:27:42 am »
@UP
Masz oczywiście rację. Sam nie wiem po co kupiłem tyle tej nowej Ligi Sprawiedliwości. Ale wezmę jeszcze może Batman Eternal bo szykuje się atrakcyjna cena, a potem już tylko De Luxy ze starym DC.

Mikel

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #393 dnia: Luty 18, 2016, 08:28:22 am »
Mam komplet, choć nie powiem poziom NEW 52 jest sinusoidą
Po w miarę dobrej Wonder Woman, mamy niedorozwinięte potworki typu All Star Western czy właśnie Wojna w Arkham

Offline Antari

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #394 dnia: Luty 18, 2016, 08:31:32 am »
Wieczne zło - Wojna w Arkham, komiks czytadło, fabularnie słabo, rysunki różnie. Słaby średniak, przeczytać i półka

Tak czułem. W sumie w ten cenie to żal nie brać, ale jednak trzeba oszczędzać miejsce na półce.

Offline Mawer

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #395 dnia: Luty 18, 2016, 08:52:17 am »
W moim przypadku nastąpiła faza przesycenia komiksami. Skupiam się wyłącznie na najlepszych pozycjach. Eternal ma fajną cenę, ale fabularnie kuleje.

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #396 dnia: Luty 19, 2016, 11:17:39 am »
Mocno średnia ta Gothtopia była. Znowu się zawiodłem. :/ Sztampowe mieszanie Batmanowi w głowie. A jak ktoś mu miesza w głowie, to wiadomo, że to albo Szalony Kapelusznik, albo Strange albo właśnie Scarecrove. A on był przecież niedawno w "Śmiertelnej Trwodze". I znowu mamy taką sielankę, że Gotham jest bezpieczne a on się kocha z Seliną. :/ Pozostałe strony to takie nic nie wnoszące, nudne one-shoty. Naprawdę muszę przestać kupować te N52 od Egmontu, bo szkoda kasy. Nawet tych 40 zł.

Offline vision2001

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #397 dnia: Luty 19, 2016, 02:55:40 pm »
A w DC znów coś mieszają z numeracją (nowe #1 czy powrót starej numeracji, kolejny restart serii), więc chyba naprawdę ten "eksperyment" z NEW 52 im nie do końca wypalił... Fanom komiksu się to jakoś nie do końca podoba, co potwierdzają też informacje nt. spadku sprzedaży poszczególnych tytułów.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #398 dnia: Luty 19, 2016, 04:23:55 pm »
Wojna w Arkham - słabizna nawet jak na przeciętnego Batmana 2/10

Gothtopia - nieco lepiej, ale również bez błysku, zbiór krótkich nowel nie sprawdza się po raz kolejny 5/10

Ogólnie jestem mocno rozczarowany i najwyższa przestać kupować słabiznę.

Offline rand34

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #399 dnia: Luty 19, 2016, 05:21:04 pm »
A w DC znów coś mieszają z numeracją (nowe #1 czy powrót starej numeracji, kolejny restart serii), więc chyba naprawdę ten "eksperyment" z NEW 52 im nie do końca wypalił... Fanom komiksu się to jakoś nie do końca podoba, co potwierdzają też informacje nt. spadku sprzedaży poszczególnych tytułów.


Nie wiem czy gdzieś ominąłem tą informację ale wiadomo już czy to będzie taki nowy start jak Marvel Now! czy znów wszystko robią od nowa? Jeżeli robią "twardy reset" to dla mnie jest to bez sensu. Za pare lat znów będziemy mieli Batman nr 1 od Egmontu :-P trochę chyba za mało czasu minęło żeby znów wszystko zaczynać od nowa. Zamiast rozwijać historie i iść z duchem czasu, wykorzystać historie której już mamy to będą znów maglować rok zerowy Batmana...

Offline luki_nho

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #400 dnia: Luty 19, 2016, 05:22:22 pm »
Restartu numeracji nie nazwałbym kombinowaniem. Nie bez powodu większość zeszytów kończących swoje serie będzie oznaczone numerkiem 52, więc wygląda to na zaplanowany wcześniej event.

Offline kelen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #401 dnia: Luty 19, 2016, 05:38:32 pm »

Nie wiem czy gdzieś ominąłem tą informację ale wiadomo już czy to będzie taki nowy start jak Marvel Now! czy znów wszystko robią od nowa? Jeżeli robią "twardy reset" to dla mnie jest to bez sensu. Za pare lat znów będziemy mieli Batman nr 1 od Egmontu :-P trochę chyba za mało czasu minęło żeby znów wszystko zaczynać od nowa. Zamiast rozwijać historie i iść z duchem czasu, wykorzystać historie której już mamy to będą znów maglować rok zerowy Batmana...

Wszystko jest napisane w serwisach, które o tym pisały. To nie jest reboot, tylko relaunch wybranych serii pod względem numeracji.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline SawiK

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #402 dnia: Luty 19, 2016, 05:59:53 pm »
Tu spis tytułow które beda szły z nr1 a i sa takie które bedzą szły z nr 934. Tak to sobie teraz w DC zaplanowano:
http://dcmaniak.blogspot.com/2016/02/rebirth-wiesci-z-comicspro-2016.html

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #403 dnia: Luty 19, 2016, 06:04:39 pm »
@UP

Bo 1000 Batmana to warto by mieć w swojej kolekcji. Dlatego zostawią niektórym tą numerację.

Offline veritius

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #404 dnia: Luty 19, 2016, 07:32:19 pm »
New 52 ma kilka fajnych serii choć nie są wydawane u nas, największą wadą tego świata jest superman dzieciak/dupa i gdy tylko pojawiła się mini seria Lois i Clark, gdzie jest prawdziwy Supek to żal ściska że nie ma on regularnej serii ale to chyba teraz ma się zmienić, bo sama mini seria jest świetna.