trawa

Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 217758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #615 dnia: Listopad 09, 2016, 10:29:53 pm »
A wydawałoby się, że Tomasz z Tomaszem się dogada. :smile: I dużo jest pań-redaktorek prowadzących. Hmmm...
Egmont mógłby się poprawić, skoro ma 26 lat doświadczenia w Polsce.

ty masz nabitych prawie 4 tysiące postów, a pomiędzy pierwszym i ostatnim różnica poziomów jest naprawdę niewielka. więc.


Nie zupełnie. nie zapominaj o tych 3 tysiącach, które w miedzy czasie wyciąłem.
W sumie to znacznie lepiej byłoby jakbyście zamiast o Bazylim rozmawiali o komiksach.
graves
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2016, 10:33:52 pm wysłana przez graves »

Offline Inuki

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #616 dnia: Listopad 13, 2016, 05:14:31 pm »
Mam takie pytanko; jak wiadomo Egmont wznawia tytuły z Nowego DC Comics już z nowym logo. W związku z tym chciałem spytać, czy wiecie może jakie tytuły doczekały się takiego wznowienia? Z nowym logo wiem, że na 100% ukazały się:

- Liga Sprawiedliwości 1-3
- Batman Snydera 1-3
- Batman: Mroczny Rycerz - 1

Wiecie jeszcze o jakichś innych tytułach?

Offline Wojtpil

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #617 dnia: Listopad 14, 2016, 10:44:25 am »
Powiem jeszcze jedną rzecz, jeśli komuś podoba się wydawany Deadpool z Marvel Now, to powinien sięgnąć i dać szanse tej serii. To zbliżony poziom dowcipów i szaleństwa.

Mi Harley bardzo przypadła do gustu, tymczasem Deadpoola najzwyczajniej w świecie nie chce mi się czytać. Komiks zbyt przegadany. Co innego Harley tu akcja, akcja i akcja. Proste gładki i najważniejsze PODOBA SIĘ.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Sokratesik

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #618 dnia: Listopad 17, 2016, 09:22:38 pm »
Właśnie skończyłem czytać Wiecznego Batmana - całość rozkręcała się powoli, ale już przez trzeci tom "przeszedłem jak burza", tak jak ktoś wcześniej napisał autorzy pięknie połączyli wątki i zgrabnie powiązali losy całej bat-rodzink(i wrogów bat-rodzinki), a niektóre rozwiązania były zaskakujące i niekonwencjonalne (jak na historie z Batmanem w roli głównej). Ja tą historię oceniam nawet lepiej niż Trybunał Sów, a od Knightfall to tak ze dwa razy lepsze  :wink:
Poza tym coraz bardziej skłaniam się ku tezie, że te całe New52 było z góry pomyślane jako wielki plan kilkuletni - taka ogromna, zamknięta całość. A jeśli nie takie były zamierzenia, to tym bardziej chylę czoła dla twórców, że udało im się tak ładnie wszystko pozamykać (tu wyprzedzam fakty, bo na razie wnioski po Wiecznym B., mam nadzieję, że nie chwalę "dnia przed..."  :smile: ). Fani, jak to fani - wybrzydzać będą, ale co Ci twórcy DC czy Marvela jeszcze mogą wymyślać odkrywczego w seriach wychodzących kilkadziesiąt lat? Najlepiej byłoby po prostu zakończyć, ale o tym jakoś nikt nawet nie wspomni. :biggrin:

Offline Wolf Sazen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #619 dnia: Listopad 18, 2016, 12:21:21 pm »
Pytam tylko żeby się upewnić: Egmont raczej wyda Futeres End i Convergence, prawda?

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 18, 2016, 12:53:06 pm »
Futures End NIE - już by to musieli wydawać  :smile: a to są 3 grube tomy jak Batman - Eternal tylko bardzo słabiutkie.

Convergence
nie wiem jak to się ma do innych serii ale oceny nie zachęcają http://www.goodreads.com/book/show/25607370-convergence  :smile: niech napisze ktoś kto czytał czy to ważne.

mkolek81

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 18, 2016, 01:00:51 pm »
Pytam tylko żeby się upewnić: Egmont raczej wyda Futeres End i Convergence, prawda?
taaaa, ...... tak samo jak wydali 2 tom Amerykańskiej Ligi. Futeres End raczej nie jest potrzebny dla zrozumienia New52, które dostaliśmy.
Convergence tu podejrzewam że możemy dostać fragment tej mini serii Lois and Clark, bo jest ważny z punktu tego co się dzieje w Rebirth

Feldkurat

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 23, 2016, 01:28:48 pm »
Ja natomiast uważam, że Future's End jest rewelacyjne. Fajna, trzymająca w napięciu i wciągająca historia, a do tego bardzo przyjemne poczucie humoru (Fifty Sue rządzi!).

Super by było, gdyby to wyszło w Polsce, ale to chyba rzeczywiście marzenie ściętej głowy...

Offline AvengerGT

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #623 dnia: Grudzień 09, 2016, 11:31:37 pm »
Taka ciekawostka - Egmont zamyka ten rok z okrągłą 50'ką tomów New52. Ładny wynik.

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #624 dnia: Grudzień 10, 2016, 07:10:19 am »
Pisałem o tym w "Egmont"  :smile: w 2017 wydazą 10 i będzie pierwsza 60tka  :biggrin:

Offline Szekak

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #625 dnia: Grudzień 10, 2016, 11:02:13 am »
Właśnie od jakiegoś czasu ciekawiło mnie ile łącznie wyszło, żeby policzyć swoje i sprawdzić, czy niczego nie ominąłem przypadkowo. Jest wszystko. :cool:

Offline raskoks

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #626 dnia: Grudzień 13, 2016, 01:29:28 pm »
ma ktos moze chronologie czytania egmontowego new 52? bo mamc os przeczytane cos nie - ale chyba trzeba zrobic maraton i to przeczytac co mam :)

Offline misiokles

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #627 dnia: Grudzień 13, 2016, 01:35:29 pm »
Czytanie wg. dat wydania (bądź numerów klubu komiksu) jest OK. Raczej Egmont nie wydawał nic 'w poprzek czasu'.

mkolek81

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #628 dnia: Grudzień 13, 2016, 01:47:30 pm »
ma ktos moze chronologie czytania egmontowego new 52? bo mamc os przeczytane cos nie - ale chyba trzeba zrobic maraton i to przeczytac co mam :smile:
kolejność wydań
http://alejakomiksu.com/seria/2185/Nowe-DC-Comics/

Offline raskoks

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #629 dnia: Grudzień 13, 2016, 08:15:27 pm »
hmmm no niech bedzie ale jednak jest chyba jakas kolejnsoc prowadzaca do eventow :)

 

anything