trawa

Autor Wątek: Sytuacja komiksu w różnych krajach  (Przeczytany 4702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Sytuacja komiksu w różnych krajach
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2013, 07:34:56 am »
Dreadnought unika odpowiedzi na pytanie o swój wiek. Udaje, że go tu nie ma lub że nie zauważył mojego pytania. Ani to grzeczne, ani mądre, a w dodatku sugeruje, że jest dużo młodszy niż można wywnioskować z jego postów.
N.N. a czy przypadkiem Dreadnought na Twoja prosbe nie dodal Ciebie do listy ignorowanych uzytkownikow?  Nie chce go usprawiedliwiac, ale jezeli tak, to pewnie nie widzi on Twoich postow. Chyba ze pomylilem Dreadnoughta z innym uzytkownikiem, ktory deklarowal "programowe" ignorowanie innych uzytkownikow.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Tomasz 66

Odp: Sytuacja komiksu w różnych krajach
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2013, 08:32:37 am »
Turcja, specyficzny rynek, nie chce mi sie tutaj produkowac.

A może ktoś ma ochotę przybliżyć specyfik tego rynku? Zwróciłem kiedyś uwagę w kiosku z gazetami na lotnisku w Turcji, na sporą ilość w nim pozycji komiksowych - część w formie i formacie gazetowym, większość wyglądało na komiksy humorystyczne. Wie ktoś może jak wygląda tam dokładnie rynek komiksowy?

N.N.

  • Gość
Odp: Sytuacja komiksu w różnych krajach
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2013, 08:50:20 am »
N.N. a czy przypadkiem Dreadnought na Twoja prosbe nie dodal Ciebie do listy ignorowanych uzytkownikow? 
Chyba masz rację. Pewnie nie widzi. Zmylił mnie tym, że moją wcześniejszą wypowiedź w tym temacie skomentował.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2013, 08:54:56 am wysłana przez N.N. »

Offline Dreadnought

Odp: Sytuacja komiksu w różnych krajach
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2013, 09:02:54 am »
N.N. a czy przypadkiem Dreadnought na Twoja prosbe nie dodal Ciebie do listy ignorowanych uzytkownikow?  Nie chce go usprawiedliwiac, ale jezeli tak, to pewnie nie widzi on Twoich postow. Chyba ze pomylilem Dreadnoughta z innym uzytkownikiem, ktory deklarowal "programowe" ignorowanie innych uzytkownikow.


Ciężko żeby eNeN miał pretensje o to, że mu nie odpowiadam bo sam prosił żebym go zaczął ignorować. Ja wole unikać konfliktu niż go eskalowac więc zrobiłem jak kazał. Także doskonale wie, że ja już więcej nie widzę co on pisze.


 
W niemczech oferta komiksowa jest naprawde duza (bylem w dwoch sklepach komiksowych w Berlinie). Wiem ze jest kilku naprawde popularnych rodzimych autorow(min Kleist, znany i u nas Flix). Nie wiem jak jest z poziomem sprzedazy, ale chyba wyglada to lepiej niz u nas.
 


Chyba ciężko żeby tak nie było bo mają 80 milionów ludności i duże PKB per capita :) Ale jakoś do mnie szkoła niemieckiego komiksu nie dotarła. Nie mają takiej siły rażenia jak frankofoni.


Tez bardzo mnie zaciekawiła Turcja. A także kraje bliskiego wschodu, co tam się wydaje i co ludzi interesuje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2013, 09:06:54 am wysłana przez Dreadnought »
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline turucorp

Odp: Sytuacja komiksu w różnych krajach
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 09, 2013, 09:23:01 am »
A może ktoś ma ochotę przybliżyć specyfik tego rynku? Zwróciłem kiedyś uwagę w kiosku z gazetami na lotnisku w Turcji, na sporą ilość w nim pozycji komiksowych - część w formie i formacie gazetowym, większość wyglądało na komiksy humorystyczne. Wie ktoś może jak wygląda tam dokładnie rynek komiksowy?

jak dokladnie to nie.
Jak z doskoku to prosze bardzo (wisi na blogu od prawie roku):
http://turucorp.blogspot.com/2012/08/katem-oka-komiks-na-riwierze-tureckiej.html
Ojej, Dreadnought tez sie zaciekawil? No trudno, musi sobie poradzic inaczej z tymi klapkami, ktore sobie sam na oczy zalozyl.