Autor Wątek: Wydawnictwo Nebeskey  (Przeczytany 7881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Wydawnictwo Nebeskey
« dnia: Maj 09, 2013, 12:53:56 pm »
Mamy nowego gracza na rynku i od razu wyjeżdża z fajną zapowiedzią. Dla mnie komiksów o średniowieczu nigdy dość, a "Maksym Osa" od Timofa bardzo mi się podobał, więc liczę na to, iż kolejny komiks o Kozakach mu dorówna.
Okładka taka sobie, ale plansze bardzo zachęcające (tak powinien być rysowany pewien rycerz ciernistych krzewów, czy jak mu tam...  :wink:  ).
"Daogopak: Anatolijskie tournée" ukaże się za niecałe dwa tygodnie. No to czekamy.

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2013, 01:18:24 pm »
A podobno od co najmniej 2008 r. mamy rynkowy kryzys :) Jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście będzie więcej wydawców niż czytelników. Ale Ok, powodzenia życzę w szrankach o serca i portfele fanów komiksu.

Offline maximumcarnage

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2013, 01:52:37 pm »
Rysunki naprawdę robią wrażenie. Szkoda, że nie ma informacji o liczbie stron. A co do RCK, to nawet nie ma co porównywać. Do dzisiaj nie mogę powstrzymać się od śmiechu, gdy przypomnę sobie napis na jednej z plansz ,,Dowódca oddziału Korony, karzeł Walenty Kumor" :biggrin: .
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2013, 01:58:01 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2013, 07:49:28 pm »
Strona serii prezentuje sie tak :) http://daogopak.com/

Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline pioma10

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2013, 07:52:05 pm »

Offline Dreadnought

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2013, 07:20:33 am »
Dzikie Pola z punkową nutą. No, no ładnie !
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2013, 07:24:20 am wysłana przez Dreadnought »
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline turucorp

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2013, 03:17:03 pm »
Dzikie Pola z punkową nutą.

Co to ma wspolnego z "punkiem"? :shock:

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2013, 08:20:31 pm »
Czytal juz moze ktos "Daogopak"? Jakies wrazenia po lekturze?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline nx87

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2013, 08:51:25 pm »
Niestety cena dla mnie za wysoka (49 zł) za komiks z 64 stronami.

Offline maximumcarnage

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2013, 08:53:35 pm »
Niestety cena dla mnie za wysoka (49 zł) za komiks z 64 stronami.

To ze mną chyba coś nie w porządku, bo ja takiej ceny nigdzie nie widzę http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/219657-daogopak-1-anatolijskie-tournee

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2013, 09:08:28 pm »
To ze mną chyba coś nie w porządku, bo ja takiej ceny nigdzie nie widzę http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/219657-daogopak-1-anatolijskie-tournee

Przekreślili ją, a Twój wzrok widocznie nie widzi ceny 49 zł pod gruuubą kreską. :wink:
Nie dziwę Ci się. Przekreślenie jest tak grube, że zasłania 2/3 liczby "49".  :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 22, 2013, 09:14:19 pm »
Przekreślili ją, a Twój wzrok widocznie nie widzi ceny 49 zł pod gruuubą kreską. :wink:
Nie dziwę Ci się. Przekreślenie jest tak grube, że zasłania 2/3 liczby "49".  :wink:

Chodziło mi o to, że nie ma sensu podawać ceny okładkowej skoro i tak komiks kupujemy poniżej tej ceny. Podawanie ceny 49 złotych przez nx87 jest wprowadzaniem w błąd.

BTW Death, to był sarkazm?

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 22, 2013, 09:26:13 pm »
Chodziło mi o to, że nie ma sensu podawać ceny okładkowej skoro i tak komiks kupujemy poniżej tej ceny.
Nie wszyscy mają ten luksus.
Poza tym ja obecnie mam dostęp do niektórych tytułów ze zniżką ~33-34% (w tym też Daogopak). Więc mam teraz uznawać, że cena podana przez sklep.gildia.pl jest dla mnie mooooocno "zawyżona"? Nie. Komiks okładkowo kosztuje 49 złotych. A ile kosztuje dla każdego z nas z osobna to inna bajka (może ktoś kiedyś kupi go na allego za 1 zł z odbiorem osobistym?).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline maximumcarnage

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 22, 2013, 09:31:57 pm »
Nie wszyscy mają ten luksus.
Poza tym ja obecnie mam dostęp do niektórych tytułów ze zniżką ~33-34% (w tym też Daogopak). Więc mam teraz uznawać, że cena podana przez sklep.gildia.pl jest dla mnie mooooocno "zawyżona"? Nie. Komiks okładkowo kosztuje 49 złotych. A ile kosztuje dla każdego z nas z osobna to inna bajka (może ktoś kiedyś kupi go na allego za 1 zł z odbiorem osobistym?).

I masz rację. Zauważ tylko że nx87 nie napisał ,,cena okładkowa komiksu wynosi", a poza tym 25% upustu to jak na razie standard.
Jeśli chodzi o sam komiks, to wydaje mi się, że cena jest raczej normalna. Dla porównania 4ty tom Borgia - cena okładkowa 44,10 , kilkanaście stron mniej.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Nebeskey
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 22, 2013, 09:35:29 pm »
nx78 - rozwiej tutaj wątpliwości i powiedz czy kupujesz po "okładkowej"?
A cena komiksu z rabatem? Jeśli jest na kredzie to jest ceną bardzo przystępną.
Obecnie zdaję sobie sprawę, że jeśli nie miałbym tego "podstawowego" rabatu 25% to nie byłoby mnie stać na moje hobby... Szukałbym zawsze coś na allegro i tylko brałbym tytuły z "pierwszej ręki", które mnie bardzo zainteresowały i jakieś serie, które czytam od lat. Odpadłyby publikacje zinopodobne i okołokomiksowe.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything