Autor Wątek: Game Troll TV- Najlepsza 50 Gier - miejsca 50 - 41.  (Przeczytany 5854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Znalezione w sieci...Wiedźmin, Battlestar: Daybreak, Intryga...
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 11, 2013, 04:07:38 pm »

Tak to jest jak człowiek ma więcej czasu i chce zrobić jakiś na prawdę fajny materiał, takim mam nadzieje będzie ten film wprowadzający Was w świat gry Gamedec :)


Game Troll TV - Gamedec, zapowiedź, którą warto zobaczyć!



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Gamedec - zapowiedź recenzji :)
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 17, 2013, 05:40:13 pm »

Jakiś czas temu popełniłem film o grach planszowych w które możemy zagrać przez internet. Rozpętała się wtedy mała burza, czy takie gry są jeszcze planszówkami, czy stanowią już zupełnie nową formę rozrywki. Coraz więcej jednak twórców gier komputerowych koncentruje się na kolekcjonerskich grach karcianych. Chce pokazać Wam przed premierą Warcrafta karcianego na PC, jedną z moich ulubionych :)


Game Troll TV - Might and Magic - Duel of Champions - darmowa karciana gra komputerowa.



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Might and Magic: Duel of Champions.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2013, 07:33:24 am »

5-6 października odbyła się XXV edycja mojego małego konwentu, który mam przyjemność organizować w jednej ze szkół gdzie uczę, czyli w Społecznym LO nr 3 na Białostockiej 4 w Warszawie :) Ta forma nabierze mocnego rozpędu już 31 maja - 1 czerwca kiedy to zorganizuję na prawdę wielką imprezę w innej szkole, ale o tym będę informował na bieżąco od stycznia :)


https://www.youtube.com/watch?v=rfDTLw9hSB0



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Relacja z Mini Konwentu - Rzuć Kostką
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 27, 2013, 07:35:17 pm »

200 ODCINKÓW Game Troll TV!!!!!!!! kto by pomyślał, że tak długo będę się tym zajmował, ale stało się! Z tej okazji mam dla Was całą masę, mam nadzieje, świetnych materiałów, które ukażą się między 4, a 8 listopada :) Nie zabraknie recenzji, konkursów i uwielbianych przez Was moich wpadek, szczegóły w filmiku :)

200 odcinek Game Troll Tv, zapowiedź atrakcji i konkursów Heartstone, Talisman)


« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 07:44:46 pm wysłana przez Zgrzytt »

Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV-200 ODCINEK-KONKURSY (Talisman i Hearthstone)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 07, 2013, 03:12:31 pm »

Znalezione w sieci to cykl odcinków w którym możecie znaleźć ciekawe gry planszowe jakie udało mi się wygrzebać w sieci. Są to gry o których nie jest jeszcze głośno, mają ciekawe zapowiedzi, czy po prostu z różnych powodów mnie zainteresowały :)


Game Troll TV - Znalezione w sieci





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV- Znalezione w sieci - ciekawe,a mało znane planszówki
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 10, 2013, 11:35:10 am »

Moje zapowiedzi przypadły Wam do gustu, tak więc uraczę Was dziś kolejną, tym razem jest to mało poprawna politycznie zapowiedź recenzji gry Boże Igrzysko - premiera 11 listopada 2013 r. :)


Game Troll TV - Boże Igrzysko - Jak zwykle fajna zapowiedź!





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV- Zapowiedź recenzji - Boże Igrzysko!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 13, 2013, 02:59:43 pm »

Drugi odcinek elektronicznej karcianki w klimacie Might and Magic gdzie za darmo oddano nam bardzo ciekawą grę z możliwością dowolnego konstruowania talii. świetny wygląd, bardzo ciekawa mechanika i masa zabawy ściągną mnie do tej gry jeszcze nie raz, na co i Was namawiam!


Game Troll TV - Duel of Champions. Walka z nekromantą Nergalem!



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV- Duel of Champion, starcie z nekromantą!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 16, 2013, 11:11:58 am »

Najlepsza 50 Gier według Game Troll TV, czyli mojej skromnej osoby, trzeci rok z rzędu zagości na moim kanale! Jak zwykle sporo emocji towarzyszącym wyborom, refleksyjny i sentymentalny opis, by wreszcie wyłonić zwycięzce :) Jak zwykle fajne nagrody!




Najlepsza 50 Gier Według Game Troll TV! - Zapowiedź edycji 2013 i wielu konkursów!





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV- Najlepsza 50 Gier i zapowiedź konkursów! (Relic, Netrunner)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 18, 2013, 07:02:25 pm »

Już po raz trzeci mam przyjemność skleić dla Was najlepszą 50 moich gier planszowych, karcianych i bitewnych :) Inicjatywa się podoba, tak więc w poprzednim roku rozszerzyłem pięćdziesiątkę o Wasze typy, na które zagłosujecie w styczniu, a zobaczycie pod koniec stycznia, na początku lutego :) Jak na razie obejrzyjcie moje typy, a sporo się pozmieniało!


Najlepsza 50 Gier według Game Troll TV, edycja 2013 - miejsca 50 - 41.





 

anything