Autor Wątek: Jan Hardy  (Przeczytany 88125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwiec 23, 2013, 08:31:44 pm »
Po prostu napiszę recenzję :)

to napisz, a ja sie odniose, bo niestety nie pisuje recenzji.
zadowolony?

Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwiec 23, 2013, 08:38:26 pm »
To się okaże.

Offline turucorp

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 23, 2013, 08:45:20 pm »
To się okaże.

no tak, rzeczywiscie, bywa, ze recenzenci nie sa zadowoleni z moich komentarzy.
coz, taki juz los recenzentow.

N.N.

  • Gość
Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 23, 2013, 08:45:28 pm »

 
A za patriotyzm uważam (w dużym uproszczeniu) szczere przywiązanie do zespołu wartości kulturowych wytworzonych w toku wieloletniego rozwoju zbliżonej etnicznie społeczności związanej z konkretnym terytorium. 
 
Ja bym podkreślił jeszcze, że wśród tych wartości kulturowych jest poszanowanie dla mowy ojczystej i poprawne posługiwanie się nią (zwłaszcza w recenzjach).

Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 23, 2013, 08:47:41 pm »
Istotnie kwestia definicji tegoż pojęcia jest znacznie bardziej złożona. Stąd też nawias o treści (w dużym uproszczeniu), który najwyraźniej przegapiłeś.

N.N.

  • Gość
Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 23, 2013, 08:51:19 pm »
Istotnie kwestia definicji tegoż pojęcia jest znacznie bardziej złożona. Stąd też nawias o treści (w dużym uproszczeniu), który najwyraźniej przegapiłeś.
Nie imputuj mi gapiostwa. Niczego nie przegapiłem. Czy traktuję pojęcie patriotyzmu w dużym, czy w małym uproszczeniu, czy też w ogóle bez uproszczeń, szacunek dla mowy ojczystej stawiam zawsze na pierwszym miejscu.

Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 23, 2013, 09:05:50 pm »
Nie śmiałbym Ci niczego imputować. Najzwyczajniej ostatnimi czasy zdarzało się, że pamięć Cię zawodziła (co sam przynajmniej raz przyznałeś) i stąd obawiałem się, że tym razem zawiódł wzrok. Cieszę się, że moje obawy okazały się przedwczesne.

N.N.

  • Gość
Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 23, 2013, 09:19:59 pm »
Cieszę się, że moje obawy okazały się przedwczesne.
W to akurat nie uwierzę.

Offline adro

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 23, 2013, 09:56:08 pm »
Turucorpie kazda metoda na rozpropagowanie swojego produktu nie smierdzi. Autor Hardego uderza do takich, a nie innych srodowisk i w sumie ma do tego prawo. osobiscie watpie zeby ktorykolwiek czlonek ONR-u byl faktycznie zainteresowany tym komiksem, ale moze sie myle. Gdyby jednak hardy "podbil" srodowisko narodowcow to tym lepiej. Komiks zostanie spopularyzowany w kolejnej grupie, a moze nawet media zaczna szerzej mowic o srodowisku komiksiarzy,a to juz bylaby potezna promocja. Autor hardego wybral taka droge reklamy, czy bedzie ona skuteczna, to sie okaze w praniu. Dla mnie ONR czy np organizatorzy marszow rownosci to dwie storny tej samej monety. Ciekawe jest tylko jedno, ze media jednych traktuja normalnie, a drugich sekuja z publicznej dyskusji. Nie na tym polega demokracja, to jest zle pojeta poprawnosc polityczna...
pzdr 
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline turucorp

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 23, 2013, 10:18:17 pm »
Turucorpie kazda metoda na rozpropagowanie swojego produktu nie smierdzi. Autor Hardego uderza do takich, a nie innych srodowisk i w sumie ma do tego prawo. osobiscie watpie zeby ktorykolwiek czlonek ONR-u byl faktycznie zainteresowany tym komiksem, ale moze sie myle. Gdyby jednak hardy "podbil" srodowisko narodowcow to tym lepiej. Komiks zostanie spopularyzowany w kolejnej grupie, a moze nawet media zaczna szerzej mowic o srodowisku komiksiarzy,a to juz bylaby potezna promocja. Autor hardego wybral taka droge reklamy, czy bedzie ona skuteczna, to sie okaze w praniu. Dla mnie ONR czy np organizatorzy marszow rownosci to dwie storny tej samej monety. Ciekawe jest tylko jedno, ze media jednych traktuja normalnie, a drugich sekuja z publicznej dyskusji. Nie na tym polega demokracja, to jest zle pojeta poprawnosc polityczna...
pzdr 
 

Adro, kolejny raz, usiadz sobie w fotelu i przemysl to co chcesz napisac :(
Bo jezeli otwarcie krytykuje wartosciowanie i propagowanie jakis komiksow pod plaszczykiem ideologii czy orientacji seksualnej, to nie rozumiem, dlaczego odmawia mi sie tego prawa akurat w przypadku "Jana Hardego"?
Czepiam sie przy "Likwidatorze", przy "komiksie kobiecym" i przy "LGBT" i nikt mnie nie wyzywa, czepiam sie przy "Hardym" i nagle robi sie problem z moim "patriotyzmem" i wspolpraca z ubecja?

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 23, 2013, 10:20:07 pm »
Nie ubekiem tylko bolszewikiem.
Jesteś bolszewikiem i miłośnikiem czerwonej gwiazdki.

Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 23, 2013, 10:23:33 pm »
Bez zbędnej pompy Turucorpie; bo aż powiało przedmurzem obrotowym. Komiksy o mniejszościach seksualnych są publikowane i nikt z tego larum nie czyni. Co najwyżej niektórzy zarzucają czytelnikom lenistwo bo nie chcą tych komiksów nabywać. 

Offline turucorp

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 23, 2013, 10:26:24 pm »
Nie ubekiem tylko bolszewikiem.
Jesteś bolszewikiem i miłośnikiem czerwonej gwiazdki.


a to skad wziales?  :shock:


Nawimar, sorry, ale chyba naprawde zyjemy w dwoch roznych rzeczywistosciach  :roll:

Offline Nawimar

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 23, 2013, 11:08:41 pm »
A mi się wydaję Turucorpie, że rzeczywistość jest ta sama, tylko po prostu Ty masz silną awersje do patriotyzmu. Nie chodzi o "Jana Hardego". Ogólnie. Jest to widoczne już od dawna, a jakiś miesiąc temu sam się poniekąd przyznałeś.

Offline raj666

Odp: Jan Hardy
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwiec 23, 2013, 11:29:42 pm »
Mnostwo ludzi ma awersje do patriotyzmu, przynajmniej w niektorych jego wersjach, mam podejrzenia ze ma to sporo wspolnego z tym jak zachowuja sie niektorzy "patrioci".

 

anything