Autor Wątek: FEAR.COM  (Przeczytany 8357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Giovanii

FEAR.COM
« dnia: Sierpień 09, 2003, 08:27:03 am »
I jak wrażenia Po feardotcom?? Zanim widziałem słyszałem ze jest podobny do Ringów. Może i troche jest podobny ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia, raczej średni film, ale fajna scena na końcu z duchami...
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline Daleth

FEAR.COM
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2003, 01:06:42 pm »
To sie dziwie ze nie podobal Ci sie ten film  :shock:  Moim zdaniem byl bardzo fajny lecz faktem jest to ze jest podobny do Ringa :/ Uwazam ze jest bardziej zlozony niz Ring i wogole wywolal on u mnie o wiele lepsze wrazenie po jego pierwszym obejrzeniu niz Ring. Super motyw jest z tym ze kobieta ktora zabil szalony doktorek blaka sie po sieci i szuka zemsty:) Glowny watek ze strona tez jest bardzo bardzo moim zdaniem fajny bo jak to sam doktor powiedzial w internecie mozna zobaczyc wszystko narodziny, seks itd. poza smiercia (chodzi mi o to wszystko na zywo oczywiscie), a on to umozliwil 8)  Jestem pewny ze jakbys mial taka mozliwosc to zaczalbys sie rowniez taka strona bawic bo ja napewno bym ja przejzal  :D
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline Giovanii

FEAR.COM
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2003, 08:44:22 am »
"Jestem pewny ze jakbys mial taka mozliwosc to zaczalbys sie rowniez taka strona bawic bo ja napewno bym ja przejzal "
Ja wolałem po obejżeniu nie wchodzić na oficjalną strone filmu bo bałem sie że będzie zrobiona jak ta strona w samym fimie i wtedy by sie ze strachu.....
:0) ipisze to poważnie . naprwade nie mam ochoty odwiedzać tej strony
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline Daleth

FEAR.COM
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:42:50 pm »
Cytat: "Giovanii"
"Jestem pewny ze jakbys mial taka mozliwosc to zaczalbys sie rowniez taka strona bawic bo ja napewno bym ja przejzal "
Ja wolałem po obejżeniu nie wchodzić na oficjalną strone filmu bo bałem sie że będzie zrobiona jak ta strona w samym fimie i wtedy by sie ze strachu.....
:0) ipisze to poważnie . naprwade nie mam ochoty odwiedzać tej strony


Wlasnie wszedlem na oficjalna strone tego filmu i musze powiedziec ze ma klimat 8) Wszedlem na ta stronke liczmy o godzinie 23:40 wiec jesli za jakies 48 godzin bede martwy i sie nie odezwe to znaczy ze ten film to prawda, a jak bede zyl i sie odezwe to znaczy ze ten film tylko fajnie straszy :)
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline Giovanii

FEAR.COM
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2003, 08:05:36 pm »
Ja tam jestem przesądny i nie bede właził  :)
Napisz jak zobaczysz karalucha
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline Daleth

FEAR.COM
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2003, 10:10:55 am »
Wiesz ja moze karalucha nie zobacze bo moze sie boje czegos innego, a czego to sie moze okaze za jakis czas bo jak narazie to sie jakos dziwnie czuje 8)
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline Giovanii

FEAR.COM
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2003, 08:18:37 pm »
No do 22.42 jeszcze godzina z hakiem :)
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline Daleth

FEAR.COM
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:03:42 pm »
Heh juz minelo ponad 48 godzin odkad zajazlem na stronke www.feardotcom.com i zyje nadal :) Wiec jednak sie okazalo ze ten film to sciema ... a juz myslalem ze to prawda 8)
ampir jest tylko wampirem i nie mozna uwazac go za nic innego, tylko za najmniej sympatycznego towarzysza czlowieka.

                                                 H.P. Lovecraft
           "Sen o poszukiwaniu nieznanego Kadath"

Offline Giovanii

FEAR.COM
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2003, 12:00:43 am »
To mnie nie przekonało. Ja tam nie właże:)
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline surmik

FEAR.COM
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2003, 09:22:17 am »
A tak juz zupełnie na temat to film to straszna kiszka. Znów ktoś postanowił zarobic trochę grosza na podstawie sprawdzonych (i przedewszystkim modnych) schematów. nic godnego uwagi.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Voytek

FEAR.COM
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 15, 2003, 05:59:52 pm »
zgadza sie.film tragiczny - jak malo jest ostatnio filmow z ktorych bylbym zadowolony.Jak trudno mnie zadowolic.Licze na piatkowy seans Kill Bill...
A  wracajac do Fear.com to zal mi Stephena Dorffa bo to zdolny aktor tylko wybiera kiepskie role .Fear czy Blade - po co mu to????Widze go jako Alexsandra zamiast Colina.
ex, Drugs & CS!

Offline Seth

FEAR.COM
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2003, 05:44:09 pm »
Cytat: "Giovanii"
"Jestem pewny ze jakbys mial taka mozliwosc to zaczalbys sie rowniez taka strona bawic bo ja napewno bym ja przejzal "
Ja wolałem po obejżeniu nie wchodzić na oficjalną strone filmu bo bałem sie że będzie zrobiona jak ta strona w samym fimie i wtedy by sie ze strachu.....
:0) ipisze to poważnie . naprwade nie mam ochoty odwiedzać tej strony


Jeśli odczuwasz opory przed wejściem na tą strone, to co powiesz na http://www.ring-themovie.com/main.html - oficjalna stronę ringa ;P (swoją drogą świetnie zrobiona)
Nowhere to hide, nowhere to run, you've got to kill to stay alive"

Offline darksphere

FEAR.COM
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 25, 2003, 12:50:27 pm »
Muszę sięzgodzić, że fear.com to połączenie użytych już pomysłów. Dodanie kwestii z netem jest niczym innym tylko komercyjnym chwytem  :wink: . W filmie niby to straszy ,niby wszystko ma "racjonalne" wyjaśnienie, lecz mnie film nie przypadł do gustu. Oczywiście kilka scen (jak w każdym filmie - no prawie) było dobrych, ale mogliśmy już posmakować strachu z takiej właśnie "półki"... (Kręgi /japońskie lub USAński/ ; Wzrok czy też Hellraisery... )

Pozdrawiam!

Anonymous

  • Gość
FEAR.COM
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 29, 2003, 04:40:50 pm »
Cytat: "Voytek"

A  wracajac do Fear.com to zal mi Stephena Dorffa bo to zdolny aktor tylko wybiera kiepskie role .Fear czy Blade - po co mu to????Widze go jako Alexsandra zamiast Colina.


genialny byl w SFW (1994 bodajze)

Offline Kormak

FEAR.COM
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 29, 2003, 05:27:26 pm »
"S.F.W." z Dorffem to świetny film! Bardzo niedoceniony... i świetny soundtrack był do tego.