Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

FEAR.COM

(1/4) > >>

Giovanii:
I jak wrażenia Po feardotcom?? Zanim widziałem słyszałem ze jest podobny do Ringów. Może i troche jest podobny ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia, raczej średni film, ale fajna scena na końcu z duchami...

Daleth:
To sie dziwie ze nie podobal Ci sie ten film  :shock:  Moim zdaniem byl bardzo fajny lecz faktem jest to ze jest podobny do Ringa :/ Uwazam ze jest bardziej zlozony niz Ring i wogole wywolal on u mnie o wiele lepsze wrazenie po jego pierwszym obejrzeniu niz Ring. Super motyw jest z tym ze kobieta ktora zabil szalony doktorek blaka sie po sieci i szuka zemsty:) Glowny watek ze strona tez jest bardzo bardzo moim zdaniem fajny bo jak to sam doktor powiedzial w internecie mozna zobaczyc wszystko narodziny, seks itd. poza smiercia (chodzi mi o to wszystko na zywo oczywiscie), a on to umozliwil 8)  Jestem pewny ze jakbys mial taka mozliwosc to zaczalbys sie rowniez taka strona bawic bo ja napewno bym ja przejzal  :D

Giovanii:
"Jestem pewny ze jakbys mial taka mozliwosc to zaczalbys sie rowniez taka strona bawic bo ja napewno bym ja przejzal "
Ja wolałem po obejżeniu nie wchodzić na oficjalną strone filmu bo bałem sie że będzie zrobiona jak ta strona w samym fimie i wtedy by sie ze strachu.....
:0) ipisze to poważnie . naprwade nie mam ochoty odwiedzać tej strony

Daleth:

--- Cytat: "Giovanii" ---"Jestem pewny ze jakbys mial taka mozliwosc to zaczalbys sie rowniez taka strona bawic bo ja napewno bym ja przejzal "
Ja wolałem po obejżeniu nie wchodzić na oficjalną strone filmu bo bałem sie że będzie zrobiona jak ta strona w samym fimie i wtedy by sie ze strachu.....
:0) ipisze to poważnie . naprwade nie mam ochoty odwiedzać tej strony
--- Koniec cytatu ---


Wlasnie wszedlem na oficjalna strone tego filmu i musze powiedziec ze ma klimat 8) Wszedlem na ta stronke liczmy o godzinie 23:40 wiec jesli za jakies 48 godzin bede martwy i sie nie odezwe to znaczy ze ten film to prawda, a jak bede zyl i sie odezwe to znaczy ze ten film tylko fajnie straszy :)

Giovanii:
Ja tam jestem przesądny i nie bede właził  :)
Napisz jak zobaczysz karalucha

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej