Autor Wątek: "566 kadrów" Dennisa Wojdy  (Przeczytany 5366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
"566 kadrów" Dennisa Wojdy
« dnia: Czerwiec 02, 2013, 04:27:10 pm »
Jak dla mnie rewelacja! Podszedłem do tego projektu jako do ciekawostki raczej - pomysł z jednym kadrem dziennie na blogu sprawił, że moje oczekiwania poszły całkowicie innym torem. Tymczasem otrzymujemy pełnokrwistą opowieść, wciągającą, przejmującą i dotykającą chyba każdego, kto patrzy na swoje życie w trochę większej skali niż ta jednostkowa. No i nie wiedziałem, że Dennis Wojda to taki zdolny rysownik... Bardzo polecam!

Offline Dreadnought

Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2013, 02:49:25 pm »
Jest niezły. Odrobine drażniło mnie wchodzenie w szczegółowe losy jego rodziny bo wcale nie były jakieś wyjątkowo dramatyczne . Ale czyta się dobrze !
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline turucorp

Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2013, 03:11:14 pm »
Odrobine drażniło mnie wchodzenie w szczegółowe losy jego rodziny bo wcale nie były jakieś wyjątkowo dramatyczne .

hm... faktycznie, nie ratuja swiata za pomoca supermocy, nie biora udzialu w spiskach na galaktyczna skale ani nie chodza w specjalnych kostiumach.
Ale wiesz, to komiks obyczajowy, o normalnym zyciu i ludziach,ktorzy zyli lub jeszcze zyja i dla ktorych dramatyczne jest spotkanie niemieckiego patrolu w czasie wojny, albo upadek z konia czy roweru, a nie walka na lasery z oczu czy strzelanie pajeczyna :/

Offline Nawimar

Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2013, 09:51:19 pm »
Turucorpie, jeśli jeszcze nie czytałeś "Teczki" to chyba warto. Komiks zawiera znaczną dozę dramatyzmu mimo, że bez "udziału" lewitacji, transmutacji etc.  Z kolei nowym komiksem Dennisa Wojdy sam chętnie się zainteresuję.

Offline turucorp

Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2013, 10:01:18 pm »
Turucorpie, jeśli jeszcze nie czytałeś "Teczki" to chyba warto. Komiks zawiera znaczną dozę dramatyzmu mimo, że bez "udziału" lewitacji, transmutacji etc. 

Wiem.
Tyle, ze nie rozumuiem, co to ma wspolnego z komiksem Denisa?

Offline Nawimar

Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2013, 10:20:25 pm »
Równie wiele co Twój komentarz do wypowiedzi jednego z przedmówców.

N.N.

  • Gość
Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2013, 10:25:13 pm »
Równie wiele co Twój komentarz do wypowiedzi jednego z przedmówców.
Wyrafinowana zemsta Nawimara. Równie wyrafinowana jak Nawimar
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2013, 10:48:24 pm wysłana przez N.N. »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2013, 10:47:44 pm »
Odrobine drażniło mnie wchodzenie w szczegółowe losy jego rodziny bo wcale nie były jakieś wyjątkowo dramatyczne .
Chcesz mi wmówić, że na przykład na tym kadrze nie rozgrywa się prawdziwy dramat?
http://2.bp.blogspot.com/_VjaQCME_2h4/TI7clw1W2oI/AAAAAAAAEr8/t20AlJojFN4/s1600/kadr_162.jpg
Zdajesz sobie sprawę, ilu fanów Abby doznało w tym momencie prawdziwego wstrząsu?

Offline turucorp

Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2013, 10:49:32 pm »
Wyrafinowana zemsta Nawimara.

No coz, jesli pomoze mu to lepiej zasnac  :roll:
Niemniej nadal nie rozumiem, co to ma wspolnego z rozdraznieniem Dreadnoughta, wynikajacym z domniemanego braku wyjatkowo dramatycznych zdazen w zyciu rodziny Denisa Wojdy?
Serio juz sie tak i Jemu i Nawimarowi fikcja z normalnym zyciem miesza?  :shock:

Offline adro

Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2013, 10:36:00 pm »
wlasnie zaczalem czytac, absolutna rewelacja, swiatowy poziom.....
czekam na kolejne rzeczy od Wojdy. Mial byc 3 tom mikropolis, oby pojawil sie jak najszybciej. kurcze czekam na polskiego Kochalke. W Polsce dzieje sie tyle ciekawych rzeczy, ze taki komiksowy dziennik bylby na pewno strzalem w dyche. W ogole strasznie lubie takie historie o zwyczajnym-niezwyczajnym zyciu, ktore snuja sie niespiesznie,a mimo to wciagaja jak diabli.   
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Toranga

Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 04, 2013, 12:38:57 pm »
Rewelacja! Postanowiłem sprawdzić komiks na blogu autora i nawet nie wiedziałem kiedy się wciągnąłem. Musiałem siłą się oderwać, żeby nie doczytać do końca w wersji elektronicznej, bo znaczenie mniejsza przyjemność z czytania i mógłbym się potem ociągać z zakupem w papierze.
Swoją drogą dziwne, że Wojda nie zdjął komiksu ze swojego bloga (ciągle można tam całość przeczytać).
Tak czy siak zamawiam papier.

ramirez82

  • Gość
Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 04, 2013, 02:06:42 pm »
Tak czy siak zamawiam papier.

Pewnie. Tym bardziej, że komiks jest bardzo ładnie wydany.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "566 kadrów" Dennisa Wojdy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 14, 2013, 09:25:07 am »
No proszę! Mam nadzieję, że tam też będzie bardzo ładnie wydany. :)
http://www.alejakomiksu.com/nowosci/19041/Wojda-i-Karpowicz-w-Borderline-Press/