trawa

Autor Wątek: Prophecy - Tetsuya Tsutsui  (Przeczytany 17836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Prophecy - Tetsuya Tsutsui
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 05, 2014, 05:26:33 am »
Jeszcze nie kupilem 3. :) Moze to zrobie za jakis czas... Szkoda, ze dystrybucja tytulow Studia JG w ksiegarniach jest dosc slaba, jakby ten tom byl dostepny tam gdzie zazwyczaj kupuje komiksy, juz dawno bym przeczytal.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Prophecy - Tetsuya Tsutsui
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 05, 2014, 07:09:13 am »
A Empik? Chyba prościej się nie da :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Prophecy - Tetsuya Tsutsui
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 05, 2014, 08:08:12 am »
A Empik? Chyba prościej się nie da :smile:
Jezeli empik to ksiegarnia :) nie kupuje w Empiku, cena okladkowa to zart.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Prophecy - Tetsuya Tsutsui
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 05, 2014, 09:35:57 am »
Jezeli empik to ksiegarnia :smile: nie kupuje w Empiku, cena okladkowa to zart.

Księgarnia nie, ale w tym wypadku zdecydowanie ułatwia to zakup :) Cena niska nie jest (choć bardzo podobnie kosztują i pozostałe mangi wydawane w Polsce), ale oszczędność przy takiej kwocie jest na tyle niska, że można kupić zamiast w księgarni to w Empiku. Poza tym już nie mogłem doczekać się zakończenia i byłęm w stanie czekać, aż pojawi się np. w Bonito, gdzie przesyłka jest za darmo heh
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Prophecy - Tetsuya Tsutsui
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 05, 2014, 10:17:57 am »
Ja biore wiecej mang i nie oplaca mi sie kupowac ich w empiku, bo przynajmniej jedna mi zawsze gratis wyjdzie jak kupie w ksiegarni internetowej, ale problem w tym, ze Studia JG nie ma np. w bonito/aros i innych, tylko gildia, incal itp. gdzie niestety bede musial doliczyc przesylke, co i tak w sumie wyjdzie taniej niz empik.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2014, 10:53:39 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Prophecy - Tetsuya Tsutsui
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 28, 2014, 08:49:19 pm »
Chociaż "Prophecy" nie jest tak błyskotliwe jak "Duds Hunt", pozostaje wciągającym komiksem, świetnie wykorzystującym konwencję opowieści policyjnej, w której przedstawiciele prawa co najmniej o dwa ruchy zawsze są z tyłu za ściganymi, a przy okazji nie mogą stłumić narastającej fascynacji tymi ostatnimi. Kilka rzeczy może wydawać się naciąganych, rysunki nie mają już takiej dynamiki, ale Tetsuya Tsutsui to wciąż mistrz komiksowej narracji. Szkoda tylko, że wcześniej nie poznaliśmy tego, co stworzył pomiędzy debiutem a "Prophecy", czyli jednotomowego "Reset" oraz trzytomowego "Manhole". Tsutsui to akurat taki twórca, którego ewolucję stylu z zainteresowaniem bym poobserwował. W każdym razie może jakieś wydawnictwo się pokusi...