Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

"Must Have" - polecane lektury Marvela

<< < (4/33) > >>

Wukau:
Jakby jeszcze komus chcialo sie zrobic taka strone tylko z DC  :biggrin:

mr.castor:
Przyłączam się do prośby kolegi o listę DC
WKKM sprawiła że wróciłem po latach do komiksów i przeglądając różne wątki forum zdałem sobie sprawę jak wiele dobrych komiksów mam przed sobą. Takie listy w przypadku Marvela i DC pozwoliły by zacząć od tych najlepszych

Jaxx:
Pamiętam, że gdzieś na początku wątku WKKM (po restarcie) ktoś rzucił hasłem, że fajnie byłoby zrobić jej odpowiednik dla DC i zaproponował zawartość. Było tam sporo tytułów. Trzeba tylko odszukać tamtego posta :smile:
 

wilk_stepowy:


Cytat: nayroth Odpowiedź #1411 dnia:[/size] Styczeń 25, 2013, 11:53:37[/color]


Cytat: Bartzzz87 w Styczeń 24, 2013, 07:11:54[/size]Na razie nie ma informacji co będzie wydane po 60 tomie, chodza pogloski, ze podobna kolekcja komiksów DC, co nie dziwi mnie w ogóle.

Jeśli kolekcja DC by ruszyła i wyglądała mniej więcej tak ją sobie wyobrażam, to brałbym w ciemno a może nawet podwójnie jak fragsel 1-15 DKR, Azyl Arkham, Rok Pierwszy, Long Halloween 1-2,Hush 1-2, The Cult, Year100, Alan Moore Stories(Killing Joke, Whatever happened...),The Man Who Laughs, Black Mirror, Death in the Family, Batwoman Elegy, Nightwing Year One. 16-25 The Man of Steel, Red Son, All Star Superman 1-2, Na wszystkie pory roku,Secret Identity, For Tomorrow 1-2, Lex Luthor: man of steel, Batman/Superman: Supergirl.26-35 Kingdom Come, Justice 1-2, New Frontier 1-2JLA: Origin, JLA: Earth2, JLA: Year One 1-2, JLA vol136-42Crisis on infinite earhts 1-2, Zero hour, Identity crisis, Infinite crisis, Final crisis 1-243-51Szmaragdowy Swit 1-2, Szmaragdowy Zmierzch, Blackest night, Green Lantern:Rebirth,Kołczan 1-2, Longbow hunters, Green Arrow: Year One53-60 Wonder Woman: Gods and monsters, WW: Odyssey 1-2, WW: Second Genezis,Flash: Rebirth, Hawkman: Endless Flight, Aquaman: Sword of Atlantis, LOBO.




I poproszę o tytuł mistrza Google :D

[/font]

Jaxx:
Trzeba by to wyrzucić do osobnego wątku. I musiałby to wyedytować ktoś, kto ma pojęcie - podać pełne tytuły, może autorów itp.
 

--- Cytat: wilk_stepowy w Czerwiec 11, 2013, 09:51:31 am ---I poproszę o tytuł mistrza Google :biggrin:

--- Koniec cytatu ---

A ja odszukałem ten post przez wewnętrzną wyszukiwarkę naszego forum :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej