Autor Wątek: "A jak poszedł chłop na wojnę..."  (Przeczytany 14356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barbarossa

  • Gość
"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 18, 2003, 07:06:47 pm »
A czy w zasadach do bull centaurów i centaurów nie ma czasem czegoś takiego, że należy ich traktować jak model kawaleryjski innych ras? Ponadto nie wiem, czy tors faceta z tułowiem konia nie jest "roughly man-sized" - skoro np. skaven jest.

Offline Finfarin

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 18, 2003, 07:29:28 pm »
Proszę o trzymanie się tematu.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Młodszy Nieduży Brat

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 18, 2003, 07:35:39 pm »
Spadaj na drzewo.
Jak mają ochotę pokłócić się o to czy bull centaury są ludzkich rozmiarów to niech się kłócą.

I dodatkowy temat do rozważań - czy pies chaosu jest ludzkich rozmiarów? :)
Powodzenia.
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Raistlin

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 18, 2003, 07:56:43 pm »
Cytuj
I dodatkowy temat do rozważań - czy pies chaosu jest ludzkich rozmiarów?  
Powodzenia.


a widzisz iberales to jest bardzo 2 zanczna sytuacja gdzy walisz KB w psa chaosu :D , w koncu pies to nie czlowiek, pies chaosu na pewno jest wiekszy niz czlowiek, wiec KB raczej go nie dotyczy :twisted: .......dajmy se juz spokoj
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline GoluS

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 18, 2003, 08:13:02 pm »
Cytat: "Barbarossa"
A czy w zasadach do bull centaurów i centaurów nie ma czasem czegoś takiego, że należy ich traktować jak model kawaleryjski innych ras? Ponadto nie wiem, czy tors faceta z tułowiem konia nie jest "roughly man-sized" - skoro np. skaven jest.


nie przecze, ze KB nie dziala, ale mi chodzi o samo znaczenie zwrotu "roughly man-sized", zauwaz, ze krowa jest wieksza od czlowieka :), centaur to jest zarowno kon jak i jezdziec, nie mozna tego rozdzielic, w taki sposob, ze odcinasz glowe jezdzcowi, bo trollowi juz nie obetniesz, w sumie tez mi sie wydaje ze powinien dzialac KB, ale trzymajac sie slow, tak nie jest. nie wmowisz mi ze bullo jest "roughly man-sized", a traktowany jest i jako kawaleria i jako model on foot, hand weapon + shield daje + 2 armour save, lecz zajmuje duza podstawke. i jeszce cos, do skirmishersow sie nei moze dolaczyc, gdyz wlasnie nie jest "roughly man-sized on foot", a w tym wypadku on foot jest (przeciez nei jest jezdzcem!), wiec nie jest "roughly man-sized". pozdrawiam.
ps. finfarin nie przesadzaj, mlodszy nieduzy brat, to nie jest klotnia tylko wymiana argumentow za i przeciw :)
alo

Offline bleble

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 18, 2003, 08:14:22 pm »
Dobra powiem tak ja tam gralem ostatnio ze na koniarzy KB nie dziala i sie spoko gralo. HMMM???? moze rewizja KB?????  hehehehe :D

No i wychodzi na to ze jezyk ang jest zbyt ograniczony , tyle interpretacji i nie wiadomo czy grac tak czy nie .

Offline Młodszy Nieduży Brat

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 18, 2003, 08:16:52 pm »
Cytat: "GoluS"
zauwaz, ze krowa jest wieksza od czlowieka


Krowa, o ile umieszczona byłaby na podstawce kawaleryjskiej również mogła by paść ofiarą KB... :D

Cytat: "bleble"
moze rewizja KB????? hehehehe


[odgłos wyciąganego koncerza. :) ]
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Vallarr

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:44:41 pm »
czyli dochodzimy do punktu wyjscia o ktorym pisalem - kb dziala na figurki na podstawkach 20/20 25/25 oraz 25/50 . I tyle .
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Barbarossa

  • Gość
"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 18, 2003, 11:01:51 pm »
Jestem za. Zauważyłem tylko, że wykłócanie się o to, że KB nie działa (np. na pieski chaosu, tudzież na krasnoludy) jest bez sensu. A na jeźdźców to na 100% działa, bo stoi jak byk w rulebooku, że tak.

Offline GoluS

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 19, 2003, 07:59:45 am »
Cytat: "Barbarossa"
Jestem za. Zauważyłem tylko, że wykłócanie się o to, że KB nie działa (np. na pieski chaosu, tudzież na krasnoludy) jest bez sensu. A na jeźdźców to na 100% działa, bo stoi jak byk w rulebooku, że tak.
na jezdzcow na 100% ale czy na konio-jezdzcow ;), ale zostawmy to na razie tak jak mowil Valar. pozdro
alo

Offline Vallarr

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 19, 2003, 10:46:54 am »
moze sie czepiam , ale mimo wspanialego porownania do Valarów tolkienowskich wole moja xywe Vallarr . Thx from mountains :D:D:D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline GoluS

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 19, 2003, 05:14:38 pm »
Cytat: "Vallarr"
moze sie czepiam , ale mimo wspanialego porownania do Valarów tolkienowskich wole moja xywe Vallarr . Thx from mountains :D:D:D


przepraszam Vallarrzeeeee ;p
alo

Offline Młodszy Nieduży Brat

"A jak poszedł chłop na wojnę..."
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 19, 2003, 05:56:59 pm »
Cytat: "Vallarr"
czyli dochodzimy do punktu wyjscia o ktorym pisalem - kb dziala na figurki na podstawkach 20/20 25/25 oraz 25/50 . I tyle .


Bravo!
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Demonstenes

Dzienxy
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 19, 2003, 06:03:54 pm »
Witam ! Moze troszeczke nie w temacie KB....
Jako jeden z organizator "A jak poszedl...." chcialbym serdecznie podziekowac wszystkim uczestnikom naszego turnieju ! Bylyscie SUPER !
Pozdrawiam w imieniu klubu OVERRUN !

Offline GoluS

Re: Dzienxy
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 19, 2003, 06:05:59 pm »
Cytat: "Demonstenes"
Witam ! Moze troszeczke nie w temacie KB....
Jako jeden z organizator "A jak poszedl...." chcialbym serdecznie podziekowac wszystkim uczestnikom naszego turnieju ! Bylyscie SUPER !
Pozdrawiam w imieniu klubu OVERRUN !


a ja powiem, ze turniej byl super, i chcialbym podziekowac organizatorom :))
alo