trawa

Autor Wątek: E3 2013  (Przeczytany 12778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

E3 2013
« dnia: Czerwiec 11, 2013, 02:45:19 pm »
  Nikt nie komentuje? Nie ma flejmu jak to PS4 zabilo X1? Systemy sa dosc podobne (z architektury jak i z wygladu), jednak PS4 jest tansze o $100 i nie potrzebuje polaczenia z internetem. Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladala na swieta. Osobiscie raczej poczekam do przyszlego roku....


Sama konferencja IMHO najlepsza od paru lat - zarowno MS jak i Sony pokazali mase gier zamiast pobocznych Kinect/Move.


FLAME ON!

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: E3 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2013, 09:44:21 pm »
Cytat: DARKMAN
Nikt nie komentuje?
A było coś naprawdę ciekawego?
Jak dla mnie branża ostatnio znacznie straciła na ciekawości - sequele, sequele, sequele.

W najbliższym czasie moje zainteresowanie z gier AAA wzbudzą chyba tylko Wiedźmin 3, BF4 i Watch Dogs.

Wiedźmin 3: zapowiada się w porządku i chyba się nawet skuszę na preorder (nigdy wcześniej nie preorderowałem gier, ale po przesiadce na dystrybucję cyfrową widzę w tym jakoś więcej sensu :oops: ). Niemniej jednak, jak na razie, bardziej ciekawi mnie chyba CP2077, co wynika to głównie z faktu, że ta pierwsza zajawka z CP była świetna, a sam tytuł jest zupełnie świeży.

BF4: tylko dla multi i już bez tych emocji, jakie towarzyszyły BF3. Cieszy powrót do kilku mechanizmów z BF2, ale powiedzmy sobie szczerze, to powinno było być w BF3. Sprawia wrażenie dużego DLC, a DICE/EA chyba już ostatecznie postanowiło pójść śladami CoD.

Watch Dogs: podchodzę do tej gry ostrożnie, bo zapowiada się zbyt dobrze. Zastanawiam się, co się rypnie; względnie, co nie będzie aż tak fajne, jak na trailerach.

Z innych zapowiedzi widziałem jeszcze AC i Mirror's Edge 2. Co do tego pierwszego, to straciłem zainteresowanie AC w momencie, gdy na lokację AC3 wybrano już-prawie-USA. Klimaty pirackie uważam za wybór jeszcze gorszy :neutral: Jeżeli chodzi o Mirror's Edge, to o ile demo było świetne, to sama gra była dla mnie największym rozczarowaniem ostatnich lat (mimo tego zupełnie innego podejścia). Sequel i jego trailer niczym mnie nie zachęciły do powrotu do tego tytułu (tym bardziej, że na starcie będzie pewnie kosztował 50 euro).

Jeżeli chodzi o te przepychanki XBONE-PS4, to mimo że przez długi czas korzystałem z Xbox360 i byłem naprawdę zadowolony, to sorry, ale ten nowy klocek mnie nie przekonuje. Nie kupię ani XBO, ani PS4 (z wielu powodów), ale jeżeli miałbym już coś brać, to jednak to drugie sprawia jakieś lepsze wrażenie.

Konsola jest do grania, nie do oglądania telewizji... W USA może to i wygląda fajnie, ale odnoszę wrażenie, że w Europie znaczna ilość osób ma te multimedialne opcje XBO gdzieś. Do tego jeszcze te wszystkie Kinecty, on-line all the time, anty-używki i kompletnie nieatrakcyjny wygląd (ta ostatnia wada to już tak na marginesie, bardziej w ramach: "skoro już nie jest do grania, to niech przynajmniej dobrze wygląda"). Niestety, mimo wielu miłych chwil spędzonych przy 360 i mojego ogólnie niezbyt przychylnego nastawienia względem PS, jak na razie moją ocenę nowej konsoli M$ można sprowadzić do komendy: "Xbox go home".
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline DARKMAN

Odp: E3 2013
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2013, 12:04:56 am »
Biorac pod uwage fakt ze ostatnie pare E3 bylo nastawione tylko o Kinect i Move (+ wszelakiego rodzaju multimediach) to w tym roku bylo calkiem niezle. Taka juz natura rynku, ze bardziej oplaca robic sequele niz ryzykowac z nowymi tytulami.


IMHO ciekawych pozycji bylo wiecej - dodalbym Quantum Break, South Park: The Stick of Truth, Dragon Age 3, Forza 5,  MGS V, Mad Max, Titanfall i Destiny.


Zas do X1 czy PS4 -> jako, ze mieszkam gdzie mieszkam wszystkie te dodatkowe bajery z TV itp mi nie przyszkadzaja. Kinect tez mi nie przeszkadza - mozliwosc kontrolowania filmow glosem jest calkiem spoko (nie musze szukac gdzie tez zona pochowala kontrolery znaczy sie sprzatala...). Wyglad to kwestia gustu i ani jedno ani drugie cudownie nie wyglada. IMHO wygladaja jak wygladaja po prostu zeby dobrze sie wtopic w cale entertainment system i calkiem niezle im to wychodzi. Watpie, zebym w tym roku zakupil X1/PS4, zobaczymy moze za rok?

Offline DARKMAN

Odp: E3 2013
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2013, 12:46:33 am »

Offline Dziex

Odp: E3 2013
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2013, 06:40:19 pm »
  Nikt nie komentuje?
Przecież ten dział jest już od dawna martwy.

Czekam na Wiedźmina 3 i Arkham Origins (Arkham City to prawdopodobnie najlepsza rzecz jaka przytrafiła się Batmanowi ever, łącznie z komiskami, filmami i animated series).