Autor Wątek: [Sprzedam] Artbooki (Bisley, Vallejo, Roy, Bell, Art Fatnastix) komiksy....  (Przeczytany 1936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lestaterd




 Wyprzedaję swoją biblioteczkę komiksową - część już poszła, część na starym mieszkaniu, więc nie mam dostępu przez najbliższych kilka tygodni (za daleko) - narazie głównie albumy autorskie (Art Fantastix, Vallejo, Bell, Royo, Bisley itp ) i zeszytówki obcojęzyczne (głównie amerykańskie i niemieckie - Dark Tower, Witchblade, Spawn, Ascension itp).
 
 Z komiksów wydawanych w kraju raczej nie będę poszerzał asortymentu, poza tym, co wrzucę za parę tygodni i tego, co jest teraz. Mam stały, średnio comiesięczny dostęp do Artbook'ów wszelkiego rodzaju i przede wszystkim zeszytówek zagranicznych. Wszystko wstawiam do mojego sklepiku na allegro:


aha-antykwariat.na.allegro.pl


 ...w ciągu kilku dni pojawi się tam jeszcze kilkadziesiąt zeszytówek i albumów autorskich. Zapraszam :wink: 
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2013, 12:41:44 am wysłana przez Lestaterd »

Offline maximumcarnage

Odp: [Sprzedam] Artbooki (Bisley, Vallejo, Roy, Bell, Art Fatnastix) komiksy....
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2013, 12:31:09 am »


 Wyprzedaję swoją biblioteczkę komiksową - część już poszła, część na starym mieszkaniu, więc nie mam dostępu przez najbliższych kilka tygodni (za daleko) - narazie głównie albumy autorskie (Art Fantastix, Vallejo, Bell, Royo, Bisley itp ) i zeszytówki obcojęzyczne (głównie amerykańskie i niemieckie - Dark Tower, Witchblade, Spawn, Ascension itp).
 
 Z komiksów wydawanych w kraju raczej nie będę poszerzał asortymentu, poza tym, co wrzucę za parę tygodni i tego, co jest teraz. Mam stały, średnio comiesięczny dostęp do Artbook'ów wszelkiego rodzaju i przede wszystkim zeszytówek zagranicznych. Wszystko wstawiam do mojego sklepiku na allegro:


aha-antykwariat.na.allegro.pl

...w ciągu kilku dni pojawi się tam jeszcze kilkadziesiąt zeszytówek i albumów autorskich. Zapraszam :wink:

Możesz poprawić linki? Nie za bardzo widać cokolwiek.

Offline Lestaterd

Odp: [Sprzedam] Artbooki (Bisley, Vallejo, Roy, Bell, Art Fatnastix) komiksy....
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2013, 12:39:39 am »



 ...nie wiem jakim cudem czcionka ustawiła się na coś w okolicach dwójki - ktoś mnie musi strasznie nie lubieć... :wink:


   Tak dodam przy okazji - sprzedaż komiksów nie jest moim głównym źródłem utrzymania - staram się więc aby ceny, zwłaszcza tych rzeczy, które sam uzyskałem tanio - były konkurencyjne w stosunku do innych sprzedawców.

Offline Lestaterd

Odp: [Sprzedam] Artbooki (Bisley, Vallejo, Roy, Bell, Art Fatnastix) komiksy....
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2013, 01:20:53 pm »



 Witam Wszystkich! :)


 ...Dodałem drugą turę komiksów do sklepiku - tym razem nic z Polskich, sporo zeszytówek amerykańskich i niemieckich, kilka limitowanych wydań. Znajdzie się też oryginalne wydanie Heavy Metal Strażnicy Masery tom 1 i 2, kalendarze itp. Za dwa tyg. Dorzucę nową turę Artbooków - Bisley, Royo, Bell, Vallejo i inni. Pozdrawiam Serdedcznie i zapraszam! :)


http://aha-antykwariat.na.allegro.pl

Offline Lestaterd

Odp: [Sprzedam] Artbooki (Bisley, Vallejo, Roy, Bell, Art Fatnastix) komiksy....
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2013, 09:05:58 pm »

Aktualizuję - obecnie w mojej ofercie jest:
 Kilkanaście magazynów Heavy Metal, Schwer Metal, Epic Ilustrated w BD stanie,
 Kilka angielskich i niemieckich wydań zbiorczych Hellblazer
 Albumy:
 Dracula,
 Badland,
 Bad Boy (Bisley)
 Vampire,
 Scarlet,
 THE RED STAR,
 RONIN Frank Miller,
 Zombie World (M. Mignola)
 Letat Morbide 3 tomy
 HR Giger kalendarz
 The Big Book of Death
 
 I prawie 200 zeszytówek amerykanskich i niemieckich (docelowo ok. 500set jeszcze w tym tygodniu), min:
 Lucyfer,
Hellblazer,
 Hellboy (NOWY!)
The Walking Dead (NOWY!),
 The Darkness,
 Zombie World,
 The CROW,
 SPAWN,
 Ascension,
 Fathom Kiani,
 Batman,
 Superman,
 More than Mortal,
 Dark Minds (ok. 20 zeszytów)
 Human Target,
 Outlaw Nation.
 MEGADETH
....i wiele, wiele innych


 ZAPRASZAM! :smile:


http://www.aha-antykwariat.na.allegro.pl

Offline Lestaterd

Odp: [Sprzedam] Artbooki (Bisley, Vallejo, Roy, Bell, Art Fatnastix) komiksy....
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2013, 07:31:03 pm »
Aktualizuję - W ofercie, aukcje kończą się do kilku dni:


100 Naboi - kilka komiksów
Piotruś Pan (2 tomu)
W poszukiwaniu ptaka czasu (3 tomy)
Hellboy (kilka tomów)
Thorgale (kilka tomów)
Drugie 48 Stron
Artbook Truscinskiego
Skarga utraconych Ziem - komplet
Droga do zatracenia
Manara - Klik, kobieta pod presją


...i wiele innych (sporo zeszytówek itp, )


Polecam i Pozdrawiam!




http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=2756366