Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Co się stało z MTV?

(1/10) > >>

Trisz:
Jestem w szoku...


Ostatnie 5 lat właściwie nie oglądałam telewizji, a teraz włączam MTV, a tam... Jakieś zwariowane amerykanskie nastolatki.
Gdzie jest muzyka??

Ijon Tichy:
Toś się obudził...
Ostatnio jak na MTV widziałem muzykę to jak Michael Jackson zmarł: puszczali jego teledyski. A tak, to co przelatuję kanałami to na MTV zawsze jakiś syf. Ale w sumie nie wiem czemu skąd i poco.
Do tematu mogę dodać, że ostatnio jak byłem w kinie (na "After Earth") to przed filmem reklamowało się między innymi właśnie MTV - ofc nie muzyką czy teledyskami, ale właśnie jakimś syfem.

Hamtaro666:
Ja od jakiegoś czasu nie mam telewizora, ale gdy jeszcze miałem to były kanały tematyczne MTV - np."MTV Rock" czy jakoś tak. I tam puszczali teledyski - Coldplay, Gorillaz, The Drums, Kings of Leon itp. Jak jest teraz to pojęcia nie mam.

Kamila90:
W sumie z Vivą już dzieje się podobnie. Coraz więcej głupich programów wprowadzają. Nie wiem po co... Kto to ogląda?

lalusia:
MTV juz od paru lat nadaje sieczke, pamietam , ze w latach 90 to byla swiena stacja muzyczna. Wciaz sie to ogladalo :smile: a teraz to jakas kiszka...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej