trawa

Autor Wątek: "przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"  (Przeczytany 4521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Loremaster

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2003, 11:56:18 am »
Prince z Bow of Seafarer i Armour of Protection na koniu z dwurakiem
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Vallarr

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 11, 2003, 12:03:00 pm »
od jakiegos czasu zastanawiam sie nad walczacym lordem WE - i nie moge wymyslic pozadnej kombinacji - do głowy przychodzi mi tylko vembrances of lightning (5+ ward ) amber amulet (1 wound na ture leczy) enchanted shield (wiadomo ) oraz Sword of might (tesh wiadomo ) . w tym momencie niski sv i słaby ward wspomagany amuletem powinien zapewnic przezycie na polu bitwy , S5 i ws 7 to dosc duzo  :cry: wzglednie oczywiscie . moze macie jakies inne pomysly ?? oprócz moze HoDA i Huntig speara jednoczesnie , bo tego nie kce tylko do hth .
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Snorri Redbeard

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2003, 12:16:44 pm »
Cytuj
A taki bardzo chamski jest Thane z dwurakiem i Light Armourem, z runem co daje save'a na 1+ i tego, co mowi, ze atakuje pierwszy. Chociaz nie jestem pewien, co do zgodnosci punktowej runow (moze to bylo na kims innym)


Tak sie nie da. Save na 1+ daje master rune of gromril, A first strike'a daje master rune of swiftness. Jak wiadomo to master runów nie wolno mieszać.
There's nothing like good food and bad woman to make a Marine feel he owns the world"

Offline Kweethul_drugi

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2003, 12:30:23 pm »
Cytat: "Loremaster"
Prince z Bow of Seafarer i Armour of Protection na koniu z dwurakiem

Nie wiem akurat, jak się ten item HE nazywa, ale daje strzelanie jak z BT. W połączeniu z wardem i byle jakim latającym wierzchowcem daje zabójcze efekty (Hop! I jestem na twojej flance! Hop! I już nie masz jednostki Knightów! Tee-tee!) - zwróćcie uwagę, że latacze nie mogą marszować, ergo gość zawsze będzie strzelał, najwyżej z -1BS (jak się ma BS 6 to akurat żadna różnica...).
Chamstwo.
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Kweethul_drugi

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 11, 2003, 12:40:55 pm »
Cytat: "Snorri Redbeard"
Jak wiadomo to master runów nie wolno mieszać.

(sorri, że drugi post, ale...)

EKHEM!
Na każdym przedmiocie może być tylko jeden MASTER RUNE. Możesz sobie mieć nawet X Master runów jednym bohaterem, ale tylko po jednym z każdej kategorii (armor, weapon itd.). MRoSwiftness jest Weapon runem, MRoGromril jest Armor runem. Da się zrobić taki przekręt.
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Slayer

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 11, 2003, 12:48:45 pm »
Master runów nie można mieć w liczbie większej niż 1 na JEDNYM przedmiocie, ale nie broni to od dawania herosowi większej ilości przedmiotów z M. rune'ami.
Możesz mieć po jednym Master runie na zbroi, broni, amulecie...
Do tego, gdy na broni zostaje umieszczony run to traci ona swoje wlasciwosci i staje sie takim gorszym (nie dajacym dodakowego +1 do save w hth, gdy ma sie tarczę) hand weaponem.
Połączenie dwurak+master rune of swiftness sam stosowalem, dopóki się nie dowiedzialem ze nie można :P

Często też widzę połączenie heros na koniu z dwurakiem.
Można dać jeźdźcowi dwuraka lub dwie ręczne bronie, ale nie będzie mógł ich uzywać = nie będzie mial mial z nich zadnego specjalnego bonusu, więc nie widzę w tym nic zabójczego :D

Offline Raistlin

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 11, 2003, 01:17:37 pm »
oj z 2 raka moze na koniku kozystac, ale nie z 2 broni- jest to chyba gdzies napisane
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Sadow

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 11, 2003, 03:41:14 pm »
koleś na koniku z Swordmaster honour i Bow of the Seafarer (co prawda nie ma prawie as, ale podręczna balista S6 walka po inicjatywie i killing blow to juz nie byle co ) -
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Shinji

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 11, 2003, 06:10:57 pm »
Cytat: "Sadow"
koleś na koniku z Swordmaster honour i Bow of the Seafarer (co prawda nie ma prawie as, ale podręczna balista S6 walka po inicjatywie i killing blow to juz nie byle co ) -


Z tego co wiem posiadaczem swordmaster honour moze byc tylko piechur.

Offline Raistlin

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 11, 2003, 06:32:36 pm »
zgadzam sie w 100% z shinjim, a co do przepakowanych lordow, to dwarficki z 1+ armoura z przezutami i ward save na 4+, plus jakas magiczna zabawka typu magic resistance, czy rune of luck 2 razy, albo bron +2 do S i +1 do ws
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Sadow

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 11, 2003, 10:20:35 pm »
Cytuj
Z tego co wiem posiadaczem swordmaster honour moze byc tylko piechur.


A gdzie macie to napisane?
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Młodszy Nieduży Brat

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 11, 2003, 10:50:06 pm »
W którejś z errat.
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Lawfulone

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 12, 2003, 12:39:49 am »
pieszy lord HE-swordmaster honour,2rak i armour of gods. no i jeszcze 25 pts zostaje :D...czapeczka of fortune z przerzutami? S7 walka po inicjatyiw as 2+ przerzucany.WS i I elfiego lorda.no i ten killing blow...szkoda ze tlyko na piechotke(taki gości na smoku/gryfie czy chocby koniu byłby wiekszym przegieciem niz BD na wingedzie...ale wtedy dawałbym mu warda 5+zamiast czapeczki fortuny).
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Raistlin

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 12, 2003, 09:08:37 am »
dla mnie nic specjalnego, chociaz nic lepszego z kolesia nie wyciagniesz, ja wole kolesia na orle z balista i 4+ warda albo 5+ i enchanted shield
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Lawfulone

"przegięte kombinacje przedmiotów na lordach"
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:01:36 am »
Cytat: "Raistlin"
dla mnie nic specjalnego, chociaz nic lepszego z kolesia nie wyciagniesz, ja wole kolesia na orle z balista i 4+ warda albo 5+ i enchanted shield


nie wazne ze orlasty jest bardziej uzyteczny-zobacz co taki robi w hth :D.
orlastego łatwiej utłuc a ten pieszy jestniemal niezabijalny-łazi w oddziale soh-tylko w hth lub challengem -a to niełatwe.no i ten killing blow :D.
zartuje. orlasty jest bardziej przegiety.przeginka jest to jego 2+ to hit z bolt throwera.czym takim to nawet ja trafiam.

tylko ze koles z łukiem na orle to nie jest:'przegieta kombinacja przedmiotów na lordach"-przedmiot jest jeden-ev 2(ward) ale to nie kombinacja-gdyz one nie współpracują...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp