Autor Wątek: It's Not About That  (Przeczytany 15233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: It's Not About That
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 22, 2013, 03:27:54 pm »

Mnie to akurat jakoś bardzo nie dziwi. Są sytuacje, w których komiks jest nominowany do jednej z bardziej prestiżowych nagród i zbiera na świecie dużo dobrych recenzji, a na Komiksomanii dostaje zjebkę i jedną gwiazdkę.
 

Zauważyłem w ogóle już jakiś czas temu, że recenzje na komiksomanii są bardzo, ale to bardzo krytyczne. Nie wiem z czego to wynika. Rzadko kiedy jest tam napisane coś pozytwnego.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Jaszcząb

Odp: It's Not About That
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 22, 2013, 03:43:18 pm »
Komiksomania to bardzo dobry portal. Szkoda, że trochę stracił parę z początków działalności (dużo rzadsze aktualizacje). Osobiście bardzo lubię czytać teksty Tomka Pstrągowskiego, nawet jeśli nie zawsze się z nimi zgadzam.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: It's Not About That
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 22, 2013, 03:51:09 pm »
a i owszem. Ja też regularnie tam zaglądam choć nieco irytuje mnie czytanie w formie obrazków, że muszę piętnaście stron przejrzeć, żeby przeczytać cały tekst :)
Szkoda, że są tak mało aktualizowane, nie mówiąc o konkursach, których też za wiele niestety nie ma, a szkoda.
Tak czy siak - może to tylko mi się wydaje - są mocno krytyczne.
Praktycznie jedyny tego typu portal (tzn podpięty pod głóną stronę wielkiego portalu typu wp.pl czy onet.pl) i trochę niewykorzystany potencjał według mnie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything