Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4  (Przeczytany 406371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1170 dnia: Listopad 21, 2013, 03:19:24 pm »
Anion: Wrecking Crew - Brygada Rozbiórkowa
I am from beyond - przybywam z zewnątrz
Enchantress - Czarodziejka
Fantastic Four - Fantastyczna Czwórka
Human Torch - Ludzka Pochodnia

No i to to by było na tyle :)

Offline Nick Jackolson

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1171 dnia: Listopad 21, 2013, 03:29:48 pm »

I mów człowiekowi, że pisał do Muchy... Że na fanpage'u pisali, że nie będzie... Że szefowa z Danii mówiła, że nie będzie dodruków... Jak krew w piach...


 

1. Essentiale to pozycja obowiązkowa, drugi tom ma identyczny klimat co historia z WKKM. Odradzam New Avengers w kwestii Logana, historia "Hearts of Darkness" z Punisherem i Ghost Riderem bardzo średnia.
2. Co zeszyt przywołuje, że ma szpony z adamantu, bo ów komiks wychodził raz na miesiąc. Czepiasz się


I nie trolluj już z tą Muchą i X-Menami...







Dla rozluźnienia atmosfery mały suchar z okazji obejrzanego przeze mnie "The Wolverine" i pojawiającymi się samochodami w poniższej scenie:


http://imgur.com/QVCwO54

- Ulubione auto Logana?
- Volvorine.

Człowieku z tym trollowaniem nawet mnie nie denerwuj. To, że gadali i tu i tu? I co z tego ? A Egmont i jego "nigdy nic nie dodrukuje" i masz jokera wcześniej i trybunał teraz? I co też sypaliście takim info ? Jak ci powiedzą, że jest koniec świata to strzelisz sobie w łeb? Czy jednak popatrzysz, czy masz jeszcze jakaś szansę? Strasznie dziwny jesteś.

Dodam tylko, że jak się zastanowię nad twoją wypowiedzią to brakuje mi takiej dedukcji. Widzę, że jesteś tym pokoleniem z nowej matury gdzie musisz trafić w klucz odpowiedzi. Skąd wiesz jak sprzedaje się WKKM? A może naprawdę opłacało by się wydawanie dalszych części zaczętych w WKKM? To że maximumcarnage napisał jakoby ludzie wyprzedawali kolekcje (pokazał link) i wszyscy jak w Korei machają za nim łbem na placu. Nikt nie zwraca uwagi,że jest tam już kilku walczących na licytacji. Co ci po jednym "nawróconym", który stwierdza, że komiksy nie są dla niego przy może 3 z 4 licytujących chcących się wkręcić? Jeszcze powiedz mi, że pani z Danii powiedziała to przed wypuszczeniem kolekcji...
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2013, 08:16:50 pm wysłana przez Nick Jackolson »

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1172 dnia: Listopad 21, 2013, 03:38:24 pm »
może lepiej żeby tych dodruków nie robili, bo gro czytelników WKKM zejdzie na wylew albo choroby wrzodowej dostanie i kasę na komiksy wydadzą na lekarzy...


Brygada rozbiórkowa????

buahahhhahahhahahhahahhahhahahhahah hahha

czemu, oż czemu cześć nazw tłumaczyć a część nie?

co dalej? człowiek molekuła i człowiek pochłaniacz? Ona-Hulk i Osa miałyby ubaw po pachy...

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1173 dnia: Listopad 21, 2013, 03:39:22 pm »
Czasami zastanawiam się po co kupować komiksy muchy w dniu premiery skoro wystarczy odczekać rok albo i mniej, żeby je kupić z 40% zniżką.

Offline donTomaszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1174 dnia: Listopad 21, 2013, 03:42:31 pm »
Tak, ale gdyby kazdy tak myslal to nie byloby ani Muchy ani ich komiksow.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1175 dnia: Listopad 21, 2013, 03:43:28 pm »
Czasami zastanawiam się po co kupować komiksy muchy w dniu premiery skoro wystarczy odczekać rok albo i mniej, żeby je kupić z 40% zniżką.

miałem tak z Largo Winchem
aż go Egmont skasował bo wszyscy czekali na 40%...
nic mnie to nie nauczyło i się historia z Blueberrym powtórzyła...
nie czekałem na pierwszy tom Long Johna Silvera za to... Kolega czekał... i się wyprzedał i nie ma...

Offline Nick Jackolson

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1176 dnia: Listopad 21, 2013, 03:47:13 pm »
może lepiej żeby tych dodruków nie robili, bo gro czytelników WKKM zejdzie na wylew albo choroby wrzodowej dostanie i kasę na komiksy wydadzą na lekarzy...


Brygada rozbiórkowa????

buahahhhahahhahahhahahhahhahahhahah hahha

czemu, oż czemu cześć nazw tłumaczyć a część nie?

co dalej? człowiek molekuła i człowiek pochłaniacz? Ona-Hulk i Osa miałyby ubaw po pachy...

To akurat ci się udało :)

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1177 dnia: Listopad 21, 2013, 03:49:51 pm »
No właśnie Egmont się wyprzedaje tak, że tylko nieliczne tytuły dotrzymują do tych magicznych 40%, a tytuły Muchy leżą sobie z kilka lat czasami. Pytanie więc jaki sens dawać tak kosmiczne ceny okladkowe.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1178 dnia: Listopad 21, 2013, 04:18:27 pm »
No właśnie Egmont się wyprzedaje tak, że tylko nieliczne tytuły dotrzymują do tych magicznych 40%, a tytuły Muchy leżą sobie z kilka lat czasami. Pytanie więc jaki sens dawać tak kosmiczne ceny okladkowe.

Ceny okładkowe wcale nie są kosmiczne. Są adekwatne do liczby stron i jakości historii. Zadaj sobie pytanie czy Wolisz przeczytać bardzo przeciętne "Miasto Sów" czy świetne "Długie Halloween". Koszt licencji też robi swoje.
Podsumowując, Egmont wydaje dużo przeciętnych pozycji, Mucha mało ale pozycje są na wysokim poziomie.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1179 dnia: Listopad 21, 2013, 04:32:10 pm »
Panowie to jest wątek WKKM, a nie Muchy czy Egmontu!
Później się dziwicie, że nikomu nie chce się przeglądać setki postów, aby uzyskać ważne informacje!

Ceny okładkowe wcale nie są kosmiczne. Są adekwatne do liczby stron i jakości historii. Zadaj sobie pytanie czy Wolisz przeczytać bardzo przeciętne "Miasto Sów" czy świetne "Długie Halloween". Koszt licencji też robi swoje.
Podsumowując, Egmont wydaje dużo przeciętnych pozycji, Mucha mało ale pozycje są na wysokim poziomie.

Ja tam wole przeczytać całkiem dobre Miasto Sów i całkiem dobre Długie Halloween :shock: . Każdy komiks pochodzi z innych czasów, każdy ma swoje wady i zalety.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1180 dnia: Listopad 21, 2013, 04:40:19 pm »
Tak swoją drogą jak już WKKM się skończy to Mucha mogłaby wydać Dark Reign i Dark Avengers zamiast kontynuować, którąś z serii Kolekcji. To byłoby idealne uzupełnienie wątków pomiędzy Secret Invasion a Siege of Asgard.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1181 dnia: Listopad 21, 2013, 04:44:05 pm »
Panowie to jest wątek WKKM, a nie Muchy czy Egmontu!
Później się dziwicie, że nikomu nie chce się przeglądać setki postów, aby uzyskać ważne informacje!



A co rozumiemy przez "ważne informacje"? Czy dotarła już prenumerata? Czemu jeszcze nie ma? Czy są rysy? Czy strony w porządku? I tak nikomu nie będzie się chciało przekopywać przez takie informacje. Żeby dowiedzieć się czegoś o komiksie trzeba założyć osobny wątek dotyczący danej historii, tak jak ma to miejsce jeśli chodzi o komiksy spoza WKKM.
I nie Przesadzaj. Nie będę ustosunkowywać się do pytania z wątku WKKM w wątku Muchy. Wtedy dopiero trudno by było zrozumieć sens takiej dyskusji.

A jeśli chodzi o komiksy, to wolę jednak starsze historie i gdybym miał wybierać to zdecydowanie "Długie Halloween". Historie z New52 są po prostu słabe. To całkowicie nie moja bajka, nie moja estetyka. Z WKKM mam tak samo. "Extremis" jest dla mnie nie do przełknięcia, natomiast czekam z niecierpliwością na "Demon in a bottle".

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1182 dnia: Listopad 21, 2013, 04:46:13 pm »
Tak swoją drogą jak już WKKM się skończy to Mucha mogłaby wydać Dark Reign i Dark Avengers zamiast kontynuować, którąś z serii Kolekcji. To byłoby idealne uzupełnienie wątków pomiędzy Secret Invasion a Siege of Asgard.

Ponawiam prośbę, nie rób tutaj bur****! Masz od tego inny wątek... http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,27033.1125.html


Z WKKM mam tak samo. "Extremis" jest dla mnie nie do przełknięcia, natomiast czekam z niecierpliwością na "Demon in a bottle".

Ja również czekam na "Demon in a bottle", jednak nie przeszkadza mi to w pozytywnym odebraniu Extremisa :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2013, 04:50:30 pm wysłana przez Itachi »

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1183 dnia: Listopad 21, 2013, 04:54:02 pm »


Ja również czekam na "Demon in a bottle", jednak nie przeszkadza mi to w pozytywnym odebraniu Extremisa :wink:

No Widzisz, a mi przeszkadzają już na wstępie te rysunki rodem z photoshopa. Poza tym ja już mam ustalony  jakiś kanon, którego się trzymam. Nowsze historie (z niewielkimi wyjątkami) nie pasują mi wcale. Takie skrzywienie z czasów TM-Semic.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #1184 dnia: Listopad 21, 2013, 04:58:39 pm »
Ponawiam prośbę, nie rób tutaj bur****! Masz od tego inny wątek... http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,27033.1125.html



Ciekawe, że tak nie grzmiałeś, gdy się kłócili kilka str wstecz o dodruki od muchy.