Autor Wątek: SIKALAFO  (Przeczytany 4087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rorkboy

SIKALAFO
« dnia: Sierpień 10, 2003, 10:01:20 pm »
no i sikalafo ! chcialbym znac wasze zdanie na temat tego dzielka poniewaz to skromnym zdaniem piszacego wolumin tenze jest najpiekniejsza probka polskiej literatury od czasow ildefonsa galy ewentualnie takich wieszczy jak zbigniew safjan czy gieniek grzbiet-przeorysz , fil i termos sa doslownie lepszym tandemem niz elton john i krzysztof cieciuch a ich alter ego czyli ryniu i maryancio to z nimi mocno sie identyfikuje i sledze ich zyciowe przygody i porazki razem z nimi moje serce idzie. jesli piles kiedys w zyciu denaturat z herbata, napisz, i pamietaj - twarde zycie, twarda woda, twarde cyce, ale gowno zawsze na miekko !
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline Macias

SIKALAFO
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2003, 10:29:29 pm »
piekne dzielo opowiadajace o perypetiach dwojki jakze tragicznych postaci ( kordian niech sie schowa,a ksiadz robak niech spier.... na szczaw!!!!) . ich zycia splatane sa z ciemna strona mocy, co powoduje rozmaite zawirowania mocy we wszechswiecie....
a na serio-tych 10 zl nie zaluje,choc komix nie jest ich warty.fil narysowal lepiej niz termos,ale widac,ze ten drugi "w moznosci" ( lasnie katuje filozofie na exam poprawkowy....) ma o wiele wieksze perspektywy.scenariusze od nienajlepszych,az po tragiczne,ale kilka txtow mi sie spodobalo

Offline nori

SIKALAFO
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2003, 11:36:45 am »
a ja zaluje tych 10 zlotych. Mimo iz nawet pare razy usmiech zagoscil, a fila naprawde lubie - to calosc byla nieco meczaca - wciaz o tym samym i momentami naprawde bez sensu... Czekam na gwiezdna nabojke 2.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: SIKALAFO
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2015, 10:07:24 pm »
Po ponad 10 latach powraca Sikalafo! http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/sikalafo/2
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

 

anything