Autor Wątek: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks  (Przeczytany 27227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzesiek744

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2013, 03:40:29 pm »
O czym będzie, czy też jest ten komiks?

Offline Itachi

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2013, 04:03:16 pm »
Człowieku, ogarnij się!
Willard82 w swoich postach przedstawił nam genezę pomysłu, ogólną fabułę, przykładowe strony. Tak trudno kliknąć w zapodane linki? Cała pierwsza strona wątku tego dotyczy :shock:

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2013, 04:46:49 pm »
Willard82 w swoich postach przedstawił nam genezę pomysłu, ogólną fabułę, przykładowe strony. Tak trudno kliknąć w zapodane linki? Cała pierwsza strona wątku tego dotyczy :shock:

możesz wskazać te posty z opisem fabuły ?

@Grzesiek744 - na poprzedniej stronie wątku są wskazane trzy strony internetowe projektu: główna, facebook i blog. luknij tam.

Offline Itachi

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2013, 05:12:55 pm »
możesz wskazać te posty z opisem fabuły ?

Jeżeli nie wyniosłeś z postów i linków w nich zawartych zarysu fabuły, to przejrzyj je jeszcze ras, troszkę wysiłku i na pewno znajdziesz :wink:

Offline Grzesiek744

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 27, 2013, 07:31:46 am »
Dobra, liczyłem na jakiś konkretny opis fabuły tego komiksu, przykładowe plansze oglądałem, w sumie fajnie się prezentują.

N.N.

  • Gość
Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 27, 2013, 07:41:14 am »
możesz wskazać te posty z opisem fabuły ?

Odpowiedź#13 - link na bloga, a na blogu opis fabuły. Gdyby Willard82 podał tyle informacji o cudzym komiksie, to podniósłby się krzyk, że powinien umieścić ostrzeżenie o spojlerach.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 27, 2013, 07:48:00 am »
Odpowiedź#13 - link na bloga,

dzięki. napisałeś to, co ja kilka postów wyżej, tylko wstawiłeś numerek.

N.N.

  • Gość
Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2013, 08:02:17 am »
dzięki. napisałeś to, co ja kilka postów wyżej, tylko wstawiłeś numerek.
No. To źle?

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 27, 2013, 08:06:12 am »
No. To źle?

nie. dla mnie bombeczka.

Offline Itachi

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 27, 2013, 06:01:15 pm »
Jesteście już może po wstępnych rozmowach z potencjalnymi wydawcami czy może dopracowujecie jeszcze szczegóły wydania? Ciekawi mnie na jakim etapie aktualnie jesteście :wink:

Offline Willard82

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 28, 2013, 10:18:45 am »
Hej,


Co do fabuły to jej opis, tak jak wyżej napisano, znajduje się na stronie internetowej i prowadzonym przez nas blogu. Ogólnie przyjęliśmy strategię, że całość będziemy Wam przekazywać za pomocą kolejnych wpisów na blogu, a tutaj będziemy tylko informowali o tym, że takie wpisy się pojawiły. Co do ilości informacji to, przynajmniej na razie, nie chcemy zdradzać kolejnych punktów zwrotnych akcji, żeby nie psuć zabawy z ewentualnego czytania. Dalszy rozwój wypadków poznacie z kolejnych stron, które na pewno wrzucimy i wpisów o których mowa powyżej.


Jeżeli chodzi o kwestie wydawnicze to na tą chwilę nie mamy wydawcy. Rozważamy bardzo poważnie finansowanie społecznościowe przez portale takie jak ten - http://polakpotrafi.pl/ - który to pomysł podsunął nam kolega adro kilka postów wyżej. Obecnie prowadzimy rozmowy z drukarnią i negocjujemy warunki na jakich moglibyśmy ewentualnie moglibyśmy wydać komiks we własnym zakresie. Z uwagi na opisany wyżej sposób finansowania, w chwili obecnej skupiliśmy się nad kwestią dotarcia do jak największej ilości osób z informacją, że coś takiego jak "Wybrani" w ogóle powstaje. Jesteśmy ze Szczecina i tu na pewno będziemy starali się dotrzeć do ludzi przez lokalne media. Może Wy, jako fani medium jakim jest komiks, macie jakieś pomysły na promocję? Może przychodzi wam do głowy gdzie można się wystawić, żeby dotrzeć do potencjalnych czytelników ? Jeśli tak to piszcie, będziemy bardzo wdzięczni.


Co do samego etapu twórczego, to termin koniec roku/początek następnego jest dalej obowiązujący. Mamy ostatecznie skończonych około 75-80% stron, reszta jest już narysowana i obecnie poprawiana.


Jeżeli jesteście zainteresowani w jaki sposób tworzymy każdą ze stron, zapraszam na blog - wczoraj wrzuciłem tam wpis dotyczący kolejnych etapów tworzenia komiksu:


http://wybrani-komiks.pl/545/


Trzymajcie się ciepło.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 10:23:56 am wysłana przez Willard82 »

Offline Willard82

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 14, 2013, 05:51:39 pm »
Hej,


Dziś umieściliśmy nowy wpis na blogu, w którym przedstawiamy Liz Parker - trzecią bohaterkę komiksu. Dodatkowo wrzuciliśmy też pierwszą scenę z jej udziałem.


Zainteresowanych zapraszam na blog:


http://wybrani-komiks.pl/poznaj-liz-parker/

Offline Willard82

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 01, 2013, 12:14:59 am »
Pomyślałem sobie, że napiszę po krótce co dzieje się z naszym komiksem w chwili obecnej. Przede wszystkim jesteśmy skupieni na pracach związanych z ostatecznym wykończeniem stron. Poza tym staramy się wciąż dotrzeć do jak największej ilości osób. I tak kolejno:

Pojawiliśmy na Zioniolu w rubryce "Kibicujemy Komiksom", w której startował chociażby niedawno wydany komiks "Postapo", zatem zainteresowanych odsyłam pod adres:


http://ziniol.blogspot.com/2013/10/kibicujemy-354.html


gdzie możecie nas dopingować. Myślę, że po weekendzie znajdzie się tam kolejny materiał, rozwijający kwestie procesu powstawania komiksu.


Zorganizowaliśmy również małą wystawę grafik pochodzących z naszego komiksu. Więcej na temat tego wydarzenia znajdziecie na naszym blogu, a dokładnie tutaj:


http://wybrani-komiks.pl/mini-wystawa-plansz-komiksu-lokal-czarna-owca/


Z okazji odbywającej się w miniony weekend w Szczecinie giełdy komiksów, nasz lokalny oddział TVP, wyemitował w Kronice materiał z naszym udziałem. I powtarzając, za naszym wpisem na facebooku:) - jeżeli jesteście ciekawi przynajmniej jak wyglądamy to zapraszam do oglądania. Od razu uprzedzam, że czeka was wyjątkowo długa reklama na początku i buforowanie. My startujemy od 00:14:50. Podaję link:


http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/kronika/wideo/2200-261013/12832016


To tyle jeśli, chodzi o aktualności. Jak napisałem na początku cały czas pracujemy, żeby dostarczyć gotowy komiks tak szybko jak się da.


Klasycznie - Jeżeli macie jakieś pytania, propozycję tematów które chcielibyście żebyśmy poruszyli itp., piszcie do nas tutaj, na facebook'u lub na stronie internetowej


Pozdrawiam.


 

« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2013, 12:26:10 am wysłana przez Willard82 »

Offline horror

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 01, 2013, 09:07:23 am »
czekam z niecierpliwością na ten komiks. czy znana jest już data wydania i wydawnictwo, które to wyda?

Offline Willard82

Odp: WYBRANI - Nowy tworzony przez nas komiks
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 02, 2013, 02:36:50 pm »
Nie odkryje Ameryki jak napiszę, że wydanie to najtrudniejsza sprawa:) Na razie nie mamy wydawcy, ale pracujemy nad tym w pocie czoła. Jak tylko będziemy coś wiedzieli to damy Wam znać.

 

anything