Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

"Monster" (Naoki Urasawa)

(1/25) > >>

peta18:
I stalo sie Hanami potwierdzilo oficjalnie to o czym pisalem w innym watku - wydadza serie "Monster" autorstwa Naoki Urusawy.
Wersja 9 tomowa (normalnie komiks ma 18 tomow, ta wersja zbiera 2w1), cena 65 zl, oszczegolne tomy beda sie ukazwyala kwartalnie. Premiera: listopad badz luty w zaleznosci od akceptacji materialow przez strone japonska.

mr.castor:
Możesz napisać coś więcej o tej mandze ewentualnie podlinkować coś w ojczystym języku  :eek:

peta18:
Niestety nie czytalem tego komiksu. Wiem tylko, ze tokomiks dla dorosłego czytelnika z gatunku thriller pscyhologiczny/horror - streczenie fabuly na angielskiej wikipedii.
Imie i nazwisko  autora obiecuje wiele - bardzo dobra seria "Pluto" oraz ciekawa aktorska adaptacja "20th century Boys" powoduje, ze biore komiks w ciemno. Dodatkowo podobno Guillermo del Toro chce zaadaptowac te serie jako serial dla HBO. jest jeszcze serial anime, podobno rownie dobry.

mr.castor:
Dzięki chociaż za szczątkowe info. Spróbuję się zapoznać z pierwszym może z dwoma odcinkami anime i kto wie może wsiąknę

maximumcarnage:
Peta, te tomy będą wydawane w podobnej jakości do tych przedstawionych  na zdjęciu? Jeśli tak, to chyba zainteresuję się mangą :smile:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej