trawa

Autor Wątek: Harcerki z Zielonej Polany  (Przeczytany 5497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rzenio

Harcerki z Zielonej Polany
« dnia: Wrzesień 16, 2013, 12:35:58 pm »
Wygląda na to, że pierwszy zeszyt remejku Opowieści z Zielonej Polany - Żródełko wszedł w fazę produkcyjną. Jakby ktoś czuł potrzebę wykazania swojej wyższości nad autorem, albo rzucić parę miłych słów to proszę.
szczegóły: http://nakedscout.blogspot.com i na fejsie: https://www.facebook.com/pages/1DH-HSPS/1376037972631304
Zapraszam
Rzenio
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2013, 12:48:57 pm »
jakieś szczegóły techniczne? Cena, ilość stron itp?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Rzenio

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2013, 12:55:28 pm »
na blogu w zakładce Scautki na sprzedaż
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline graves

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2013, 04:10:17 pm »
Wygląda rysunkowo na jeszcze gorsze niż pierwsza cześć, a to już jest jakaś sztuka.
Szacun :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2013, 04:51:01 pm »
a ja sobie chyba kupie egzemplarz z dedykacją z ciekawości :)

"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline nexus6

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2013, 05:47:42 pm »
A 18 lat masz skończone?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2013, 05:48:40 pm »
mam 15 to oznacza, że kupić nie mogę?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Rzenio

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2013, 08:33:30 pm »
Dostaniesz z czarnymi paskami:)

http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2013, 08:44:41 pm »
taa i będzie wygladał jak forum z zaznaczonymi spojlerami ;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Rzenio

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2014, 07:52:13 am »
Wygląda na to, że ci co czekali to  się w końcu doczekali.
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline Grzesiek744

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2014, 02:20:56 pm »
Ktoś jeszcze oprócz mnie dał się nabrać na Harcerki i zrobił przedpłatę temu Rzenio? Zapłaciłem mu za ten komiks w październiku 2013 r i do dziś go nie otrzymałem, facet nie odpowiada na żadne meile. Wiem, że kasa 20 zł to nie dużo, ale zapłata za towar, którego się nie otrzymuje jest zwykłą kradzieżą.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 12, 2014, 03:54:19 pm »
Ktoś jeszcze oprócz mnie dał się nabrać na Harcerki i zrobił przedpłatę temu Rzenio? Zapłaciłem mu za ten komiks w październiku 2013 r i do dziś go nie otrzymałem, facet nie odpowiada na żadne meile. Wiem, że kasa 20 zł to nie dużo, ale zapłata za towar, którego się nie otrzymuje jest zwykłą kradzieżą.

Co prawda nie wpłacałem, ale chyba za szybko szastasz zwrotem "kradzież" (a w domyśle złodziej)... Rzenio bywa na forum, zresztą jest wyżej jego niedawny wpis. Napisz mu priva na forum, podejrzewam, że to jakieś nieporozumienie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

fragsel

  • Gość
Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 12, 2014, 04:28:59 pm »
Wiem, że kasa 20 zł to nie dużo, ale zapłata za towar, którego się nie otrzymuje jest zwykłą kradzieżą.

a abstrac**jąc od tego czy to nieporozumienie, czy kradzież, to tak offtopując chciałem powiedzieć, ze to zdanie nie ma sensu {a właściwie ma sens, ale trochę inny niż to co pewnie chciałeś powiedzieć}


Offline Nawimar

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 12, 2014, 07:27:05 pm »
fragsel: "(...) chciałem powiedzieć, ze to zdanie nie ma sensu"
 
 Przekaz Grześka jest w pełni czytelny więc nie ma sensu bawić się w lingwistykę stosowaną. Być może Rzenio niebawem się odezwie i sprawa się wyjaśni.

Offline Rzenio

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2014, 11:56:14 am »
Po różnych perytpetiach zdrowotno-życiowych podjąłem decyzję, że nie będzie wersji papierowej. Zielona Polana  będzie dostępna tylko w wersji elektronicznej. Chyba, że znajdzie się ktoś kto się tym zajmie jako wydawca. OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY W PRZEDSPRZEDAŻY OTRZYMAJĄ WERSJE PAPIEROWE.  Kolekcjonerzy będą mieć  pradziwe białe kruki - będzie tylko 10 egzemplarzy, numerowanych itp..
A teraz w kwestii zaległego wyjaśnienia, które jest niestety bardzo prozaiczne - od dłuższego czasu zmagałem się z nawrotem dość  kłopotliwej i upierdliwej choroby z dzieciństwa. Pech chciał, że akurat podczas prac  nad Polaną i Protektorami choroba się nasiliła. Protektorzy zawiśli, a Polanę usiłowałem skończyć , ale życie miało inne plany i skończyło się na pobycie w szpitalu. Usiłowałem to wszystko wziąć z humorem, niestety nie dało się. Na szczęśćie chodziłem do właściwego lekarza, który pracował we właściwym szpitalu. (Jesli ktoś potrzebuje dobrego lekarza od atopii w Krakowie - niech pisze).
Za brak kontaktu i inne spowodowane opóźnieniem problemy - bardzo przeraszam i obiecuję poprawę i każdemu oczekującemu stawiam obowiązkowe piwo jak si.ę spotkamy - w Krakowie, Łodzi albo w Warszawie.
Na razie Polana jest dostępna na allegro i u mnie na blogu. Ja wracam do Protektorów - może będzie lepiej - mają wieksze zainteresowanie i nie są tak niszowi.
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)