trawa

Autor Wątek: Bohaterowie w Konfrontacji  (Przeczytany 16120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2003, 04:09:36 pm »
Pytanie już poleciało ale na 99% fear nie podlega tym samym zasadom co discipline więc bym się tak nie podniecał ;)
Poza tym jest jedna wada takiej armii - ustrzelony bohater równa się wiele jednostek tak słabych w walce, że praktycznie każda armia ma zwycięstwo w kieszeni ;)

Offline war2bone

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 12, 2003, 05:54:40 pm »
ja na turnieju wsytawilem migail ..... szkoda ze mi ptk zabraklo i nie dokupilem jej wiecej czarow ale takto sie spisala

co do tego
Cytuj
ja natomiast myślę o armii z Drahusem i hoordą puppetów ze strachem -12!!!


to na 200 ptk wystawisz 9 pupetow i masz wolny ruch wiec mozna cie wystrzelac
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 12, 2003, 07:27:20 pm »
Po co strzelać wystarczy wysiec w hand'zie :P

Offline war2bone

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 12, 2003, 07:43:45 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Po co strzelać wystarczy wysiec w hand'zie :P


ta jak sie bym koniem w takie cos walnol .... to by z tego nic nie zostalo .... a 20 m gwarantuje mi ze to ja zaszarzuje
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 12, 2003, 07:50:53 pm »
Armia może się spawdzić w przypadku walki z gobosami ale też niekoniecznie ;)

Offline Vallarr

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 12, 2003, 09:18:13 pm »
tiaaa, najpierw to sobie ztestuj feara na 5+ czy nawet 6+....
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 12, 2003, 09:26:02 pm »
A co w tym takiego strasznego ??? bioptysta z war stafem i niezdaję tylko na 1.

Offline Malekith

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 12, 2003, 09:53:40 pm »
a dla mnie wielu jest nieprzydatnych, taki np. Vorak, super figurka, ale taniej mam o niebo lepszego brontop ridera

Offline Malekith

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:03:57 pm »
Cytat: "Alchemik"
Acha czy ktoś się może orientuje czy tych bohaterów z klanboxów można wstawiać do standardowych armii czy oni służą do rozgrywania wyłącznie incarnation? Bo jeśli nie to klan box orczy zawiera modele o wartości ponad 400 punktów z przedmiotami i taki wymiot na stole robią:) np. koleś co może w supporcie tygrysy Dirza wystawiać lub szaman któy lata:), nie mówiąc nic o goblinie z garłaczem s7 5/15/- na bliskim trafia automatycznie:)


taaaaak jak mi Robert powiedział o tym treserze tygrysków z boxa to od razu moja dusza się uradowała :) muszę sobie zafundować tego boxa
a figurka szamana ze skrzydłami mnie rozwala :)

co to bohaterów orkijskich to lubię Tork'a, ze swoim menhirem może robić counterfiring zawsze, niezależnie od tego czy był już aktywny czy nie, a menhirem wali z siłą 10  :twisted: no i ma powera 3... cicho nie śmiać się, jak na orka to dużo :) tylko punktowo wynosi trochę dużo

Offline Alchemik

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:24:09 pm »
Ach Trackers of Bran-O-Kor - no tez sie na nich napalilem:) mam nadzieję że zaczną szybko boxy sprowadzać:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Malekith

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:30:48 pm »
Cytat: "BeRsErK"
A co w tym takiego strasznego ??? bioptysta z war stafem i niezdaję tylko na 1.


no dobra, ale nie wszyscy graja alchemikami, strach -12 jest naprawdę przegięty i jak inni mają sobie z nim poradzić?
w ogóle to wystarczyło zagrać chwilę a potem poprzeglądać na nowo charakterystyki aby przekonać się, że armie w confr. wcale nie są tak do końca zbalansowane, można robić bardzo brzydkie przekręty, a pewne współczynniki niektórych jednostek to jakiś niesmaczny żart

Offline Alchemik

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:31:40 pm »
Jesli chodzi o strach to UWAGA - Przenosi się:) no to martwiaki stają się potężne - Melmoth w polaczeniu z tanimi jak barszcz puppetami ktore montuje Azael - porazajace kombo zwlaszcza jesli wezmiemy pod uwage Blood Brother - czyli Azael i Melmoth w parze sa tanie:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Alchemik

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:33:47 pm »
Cytat: "Malekith"
Cytat: "BeRsErK"
A co w tym takiego strasznego ??? bioptysta z war stafem i niezdaję tylko na 1.


no dobra, ale nie wszyscy graja alchemikami, strach -12 jest naprawdę przegięty i jak inni mają sobie z nim poradzić?
w ogóle to wystarczyło zagrać chwilę a potem poprzeglądać na nowo charakterystyki aby przekonać się, że armie w confr. wcale nie są tak do końca zbalansowane, można robić bardzo brzydkie przekręty, a pewne współczynniki niektórych jednostek to jakiś niesmaczny żart


Przykłady proszę:) łatwiej będzie unikać wpadek - a pytanie do biopsisty i warstaffa? On nie jest bohaterem tylko warrior mage wiec nie bedzie pelnego?
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Malekith

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:35:46 pm »
Cytat: "Alchemik"
No to wynika z drugiego zdania, ale pierwsze mowi o przenoszenia współczynnika do swoich testów - ale to nie ja wykonuje test strachu a przeciwnik i tu sie powiedzmy domagam interpretacji:)

cóż ja sobie nie wyobrażam jak narazie sytuacji, w której model wzbudzający strach ma wykonywać test na swój strach, ale z drugiej strony sytuacja, że ktos staje się straszniejszy bo gdzieś niedaleko jest ktoś jeszcze bardziej straszny jest głupia :)
proponowałbym napisać na forum jakiejś zagranicznej strony, najlepiej francuskiej i sytuacja powinna być jasna

Offline Malekith

Bohaterowie w Konfrontacji
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:36:34 pm »
sorry za spam, sieć mi beznadziejnie dziś chodzi i myślałem, że poprzedni post nie doszedł

 

anything