trawa

Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 359595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eragon

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #720 dnia: Styczeń 02, 2017, 04:17:11 pm »
Fajnie wyszło, że pierwszy tom to Spiderman, bo tylko on mnie interesuje z Marvela, więc za ,,grosze'' kupię tom z pajączkiem. :cool:
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #721 dnia: Styczeń 02, 2017, 05:37:02 pm »
Jeśli bazyl gadający cały czas tylko o cenach nie zamówi teraz prenumeraty (gdzie raz że jest taniej, dwa jeden tom za darmo) to jest totalnym hipokrytą.

Proszę grzecznie byś czytał całość tego tematu jak się do mnie odnosisz. Już pisałem, że w Predator Comics i tak jest taniej. Za różnicę mógłbym sobie kupić i kubek z Avengers za 16 zł i koszulkę za 30 zł. Kalendarz już mam.

Próbowałem właśnie zamówić prenumeratę. Dostałem linka potwierdzającego zamówienie na maila. Klikam i przenosi mnie do "Nie znaleziono strony". Zadzwoniłem do Boku Hachettowego a tam pani poinformowała mnie że ona nic nie wie o kolekcji, i nie wie czy to ich kolekcja. Mówię" Pani kochana ale strona przecież jest, niech mi Pani potwierdzi czy chociaż moje zamówienie przeszło". Ona na to "Nic nie wiem, nie mogę potwierdzić, nic mi nie wiadomo, nie mamy żadnych informacji o kolekcji"  :roll:
Niezły bałagan  :lol:  No nic to, poczekam kilka dni i znowu spróbuje. Przynajmniej na początku prenumerata wydaje się być kusząca.

Trzeba było powiedzieć, że przyjechałeś z facetem niebieskim fiatem. :)

Nie wiem co tak niektórzy skaczą od razu do tej prenumeraty bez sprawdzania. Przecież gadżety będą też dostępne jeśli zamówi się od 2 numeru. A tak będzie to leżało na półce kioskowej, a wam ślinka będzie lecieć i może znowu będziecie mieć po 2 egzemplarze, bo nie wytrzymacie. Lepiej najpierw kupić 1 numer a potem wysłać dołączony druczek. Z prenumeratami ja podejrzewam, że będzie taki sam bałagan jak w sierpniu/wrześniu przy Eaglemoss. Znowu nie doszacują zainteresowania, które będzie wysokie, przez promocyjną cenę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2017, 05:40:03 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline AvengerGT

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #722 dnia: Styczeń 02, 2017, 05:54:51 pm »


Z prenumeratami ja podejrzewam, że będzie taki sam bałagan jak w sierpniu/wrześniu przy Eaglemoss. Znowu nie doszacują zainteresowania, które będzie wysokie, przez promocyjną cenę.
A może nie będzie tak źle, w końcu doświadczenie już mają. W innym przypadku... masz odpowiedź co do Twoich rozmyślań nad zamawianiem prenumeraty - zawsze jest szansa, że kolejność zgłoszeń weźmie górę.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #723 dnia: Styczeń 02, 2017, 07:56:22 pm »
Nowy fanpage i mega szczegółowy wykaz potencjalnych tomów, jakby ktoś chciał uważniej przyjrzeć się temu co nas czeka w tej kolekcji: https://www.facebook.com/notes/superbohaterowie-marvela-kolekcja-hachette/spis-tom%C3%B3w-sbm-i-ich-zawarto%C5%9B%C4%87/717950831701279

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #724 dnia: Styczeń 02, 2017, 08:01:48 pm »
Nowy fanpage i mega szczegółowy wykaz potencjalnych tomów, jakby ktoś chciał uważniej przyjrzeć się temu co nas czeka w tej kolekcji: https://www.facebook.com/notes/superbohaterowie-marvela-kolekcja-hachette/spis-tom%C3%B3w-sbm-i-ich-zawarto%C5%9B%C4%87/717950831701279

O kurczaki. Zabieram się za czytanie tego ;) Anion jak zwykle niezawodny ;)

Offline rzem

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #725 dnia: Styczeń 02, 2017, 08:08:26 pm »
Nowy fanpage i mega szczegółowy wykaz potencjalnych tomów, jakby ktoś chciał uważniej przyjrzeć się temu co nas czeka w tej kolekcji: https://www.facebook.com/notes/superbohaterowie-marvela-kolekcja-hachette/spis-tom%C3%B3w-sbm-i-ich-zawarto%C5%9B%C4%87/717950831701279


Okej, zajrzałem, polubione.
Zakładam, że opis fabuły będzie publikowany bliżej daty wydania?
Czy jest realne publikowanie/linkowanie 1-2 plansz danego tytułu z jakiegoś wiarygodnego miejsca w necie, czy to zbędny pomysł?

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #726 dnia: Styczeń 02, 2017, 08:17:06 pm »
Anion czy będzie jutro zajawka nowego numeru jak zwykle z sucharowym dowcipem w dymku? :)
Jak zwykle fantastyczna praca w danych co do poszczególnych tomów. Napisz czy jesteś zadowolony, że całkiem sporo propozycji z twojego katalogu weszło do tej serii.

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #727 dnia: Styczeń 03, 2017, 07:28:16 am »
Nowy fanpage i mega szczegółowy wykaz potencjalnych tomów, jakby ktoś chciał uważniej przyjrzeć się temu co nas czeka w tej kolekcji: https://www.facebook.com/notes/superbohaterowie-marvela-kolekcja-hachette/spis-tom%C3%B3w-sbm-i-ich-zawarto%C5%9B%C4%87/717950831701279

Rozumiem, że ten jest Twoim fanpage'em? Tak pytam, bo funkcjonują jeszcze jakieś dwa inne i wolę być pewien, który śledzić :)

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #728 dnia: Styczeń 03, 2017, 09:09:24 am »
Tak, ten fanpage jest mój i Black-Bolta czyli adminów fanpage'a WKKM. Wszystko będzie działać według schematów wypracowanych na fanpage'ach WKKM i WKKDC. Dziś będą zapowiedzi pierwszych czterech tomów i "suchar" przypominający o jutrzejszej premierze pierwszego tomu. Przykładowych stron przed premierą nie przewidujemy, ale można łatwo jej sobie wyszukać w Google grafice po numerach zeszytów, autorach i tytułach historii. Dla wizualnego urozmaicenia w zapowiedziach zamiast okładek tomów edycji UK będą okładki oryginalnych wydań zbiorczych. Pojawią się też ciekawostki, ale nie będą to długaśne teksty.

Offline buczanova

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #729 dnia: Styczeń 03, 2017, 02:59:14 pm »
Żadne Hachette, to Anion zrobił najwięcej dla popularyzacji komiksu superhero w PL w ostatnich latach! :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #730 dnia: Styczeń 03, 2017, 03:03:04 pm »
Zgadzam się, że jego praca przez te 4 lata jest fenomenalna i nieoceniona. Jest niczym Arkadiusz Wróblewski XXI wieku. :) :D Szkoda, że tak nam nie przybliżał nam tak tej masy komiksów jaka wychodziła przed WKKM. :D

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #731 dnia: Styczeń 03, 2017, 03:04:48 pm »
Dawno już pisałem, że przyznałbym Anionowi Nagrodę im. Arka Wróblewskiego I stopnia.
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #732 dnia: Styczeń 03, 2017, 05:48:31 pm »
O - właśnie puścili reklamę Kolekcji w telewizji. Jak co Kolekcja reklamy zawsze na Polsacie przed Wydarzeniami, we wtorek wieczorem.
Jutro rano lecę do kiosku. :)

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #733 dnia: Styczeń 03, 2017, 06:01:46 pm »
Na TVP2 przed teleturniejem 1 z 10 tez puścili  :)

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #734 dnia: Styczeń 03, 2017, 06:07:45 pm »
"Już w kioskach"

Pewnie się znalazły osoby co jeszcze dziś poszły do Empiku czy jakiegoś Mega Kiosku  :smile:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2017, 06:25:16 pm wysłana przez JanT »