Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 359038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpień 29, 2016, 06:01:33 pm »
A na co test? (patrz WKKM Edit: znaczy WKKDC już się myli)  :smile: Jakby to miało teraz ruszyć to już by była przesada.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2016, 06:07:42 pm wysłana przez JanT »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #361 dnia: Sierpień 29, 2016, 06:02:37 pm »
bogi1 cóż zrobisz - Kolekcje pojawiają się w sierpniu. :smile: W przyszłym roku pewnie będzie Mega Kolekcja. :smile: Albo Star Wars. Albo obie na raz. :smile:

Hachette rządzi i jest najlepsze. Ta kolekcja była u nas tylko kwestią czasu  jak wszystkie inne po megapozytywnym przyjęciu WKKM w 2012 roku. I nie rozumiem narzekań innych. Wystarczy popatrzeć na brytyjską listę tytułów. Miażdży! w 89% realizuje propozycje z katalogu Aniona. A pełniej listy tytułów i tak jeszcze nie ma - możemy dostać kolejne perełki.

Jedyny problem to rzeczywiście pieniądze. Skąd ja mam brać tyle hajsu na 3 Kolekcje na raz i Marvel Now?? Musiałbym sprzedać masę Hushów. :biggrin:

A na co test? (patrz WKKM)  :smile: Jakby to miało teraz ruszyć to już by była przesada.

Chyba chodziło ci o WKKDC. WKKM miała test w pamiętny upalny sierpień 2012 roku. ;)
 

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #362 dnia: Sierpień 29, 2016, 06:29:10 pm »
Wystarczy popatrzeć na brytyjską listę tytułów. Miażdży! w 89% realizuje propozycje z katalogu Aniona.
Po przejrzeniu tytułów z obu list stwierdzam: KŁAMSTWO.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #363 dnia: Sierpień 29, 2016, 06:44:15 pm »
Dobra, dobra - 80%. Nie ma New Mutants, FF (ale jest historia niewiele starsza) i całej Sagi Elektry. Ale pierwszy jej tom, to lepiej niż 0 tomów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2016, 07:25:11 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Jaxx

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #364 dnia: Sierpień 29, 2016, 07:22:23 pm »
W Czechach już oficjalnie:

Ciekawe czy i kiedy u nas zawita ta kolekcja.

Myślę, że bez większej przesady i zbytniego optymizmu można powiedzieć, że wydanie tej kolekcji u nas to już tylko kwestia czasu. Może być za rok, może być za pół - ale z pewnością wcześniej czy później będzie u nas. Osobiście, jako że jestem za Marvelem, porzuciłbym WKKDC na korzyść MMH, jeżeli musiałbym wybierać.

Offline rzem

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #365 dnia: Sierpień 29, 2016, 07:34:41 pm »
Czy tytuły w tej kolekcji powtarzają się jakoś z tymi wydanymi w WKKM?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #366 dnia: Sierpień 29, 2016, 07:38:34 pm »
Czy tytuły w tej kolekcji powtarzają się jakoś z tymi wydanymi w WKKM?

Tak. Wystarczy sprawdzić
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection#Marvel.27s_Mightiest_Heroes

The Five Nightmares, Son of M. Do tego All-New X-Men #1-5 dubel z Egmontem

Jest sporo też sporo historii, które wyszły jako WKKM w innych krajach (Punisher: Circle of Blood, Captain Britain & MI:13: Vampire State i Deadpool: Suicide Kings) ale nie u nas

Offline rzem

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #367 dnia: Sierpień 29, 2016, 08:25:01 pm »
Tak. Wystarczy sprawdzić
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection#Marvel.27s_Mightiest_Heroes

The Five Nightmares, Son of M. Do tego All-New X-Men #1-5 dubel z Egmontem

Jest sporo też sporo historii, które wyszły jako WKKM w innych krajach (Punisher: Circle of Blood, Captain Britain & MI:13: Vampire State i Deadpool: Suicide Kings) ale nie u nas

Dzięki za pomoc.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpień 29, 2016, 09:50:45 pm »
@bogi1 - sam pisałeś, że gdzieś tom z Quicksilverem miał inną zawartość.

Jako osoba, która przeczytała całość, pozwolę sobie stwierdzić, iż jest to wierutna bzdura. Elektra Saga to historia, w której bardzo ważny jest i początek i rozwinięcie i - niespodzianka - cholernie ważne jest zakończenie. To nie jest kolejny zbiorek z cyklu "przeciwnik miesiąca", który można w sumie zacząć i skończyć w dowolnym momencie. To jest całość.

No przecież to wiem. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Jeśli Sideca nie wyda zapowiedzianych Daredevili, to na razie po polsku wyjdzie tylko Elektra w MMH. Przeczytam i jeśli mi się spodoba, to najwyżej sięgnę do comixology, czy też czegoś w tym stylu, by zobaczyć ciąg dalszy.

Zresztą w listopadzie wyjdzie Elektra Assasin PL. Czy mam tego nie czytać, skoro nie czytałem jeszcze Elektra Sagi?? A jeśli nawet tak, to znowu wszytko wina Egmontu, że nie wydaje po kolei.  :) Ja czytam to co jest.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #369 dnia: Sierpień 29, 2016, 09:55:20 pm »
Elektra Assassin można spokojnie czytać bez Sagi...
Wystarczy wiedzieć, ze Elektra to płatna zabójczyni co zna sztuki walki i Voila... wszystko gra...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #370 dnia: Sierpień 29, 2016, 10:02:41 pm »
@Bazyl
Ale zanim kupisz dobrze przyjrzyj się przykładowym planszom. Nie tacy komiksiarze odpadali przy kunszcie Sieniewicza. A Ty, jeśli dobrze kojarzę nie lubisz bardzo "stylizowanej" oprawy graficznej. ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #371 dnia: Sierpień 29, 2016, 10:05:04 pm »
Zgadzam się w 100% z tym co powiedział mój przedmówca
Sam odpadłem i męczyłem to z tydzień... abo i dwa...

Tylko dla fanów Sienkiewicza...

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #372 dnia: Sierpień 29, 2016, 10:20:59 pm »
Sienkiewicza nawet lubię. "Jam to, nie chwaląc się sprawił." :) Zresztą  - przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i radziecki. Już mam próbkę w postaci Elektry 1989 - jakoś wytrzymam. Żeby tylko Egmont wydał to za rozsądne pieniądze i będę kupował.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpień 29, 2016, 10:27:56 pm »
co rozumiesz pod pojęciem Eektry 1989 i co to ma wspólnego z Sienkiewiczem?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpień 29, 2016, 10:32:26 pm »
Bazyl, pomyliłeś. Sprawdź jeszcze raz.

Podpowiedź: autorem poniższego rysunku nie jest Sienkiewicz. Autor jest podany na okładce poniżej rysunku.