Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 363989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doctus

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1125 dnia: Styczeń 28, 2017, 07:24:54 pm »
@8azyliszek a jak sytuacja wygląda u Ciebie?

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1126 dnia: Styczeń 28, 2017, 07:46:31 pm »
U mnie też jest ten biały paseczek miedzy wstępniakiem a okładką. Kartka za bardzo wystaje, bo to białe powinno być w szyciu. Ale ja mam to tylko w jednym miejscu. Reszta stron jest dobrze dociśnięta.

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1127 dnia: Styczeń 28, 2017, 11:07:20 pm »
Dobra, lektura Wolverine'a za mną...przystępowałem do komiksu jak pies do jeża, ale po lekturze wątku forumowego spodziewałem się jednak dużo gorszego tłumaczenia...z błędów najbardziej zirytowały mnie "howitzer" i "twarz zajęta furią"  :cool: No ale da się przeżyć. Rysunki Garneya -ok, dotąd chyba tylko jakiegoś mega marvela z jego twórczością miałem.. Ocena ogólna- przyzwoicie.
Aha- jeszcze jedno. Dotąd w mojej okolicy komiksy z kolekcji kupowały stare repy , takie jak ja. Tymczasem z rozmów ze sprzedawcami wiem, że po te z SBM sięgają także dzieciaki, więc może parę osób przy zbieraniu komiksów pozostanie.

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1128 dnia: Styczeń 29, 2017, 08:53:30 pm »

Niech ci Czesi już publikują listę WKKM 121-150  :biggrin:
A to ta lista tomów 121-140 (+145) WKKM z Czech co jest na wiki czeskiej to jest jakaś niepewna?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1129 dnia: Styczeń 29, 2017, 08:56:44 pm »
A to ta lista tomów 121-140 (+145) WKKM z Czech co jest na wiki czeskiej to jest jakaś niepewna?

To po prostu kopiuj i wklej z angielskiej listy na razie. Bliżej wydania Czesi poznają zapewne całą listę i umieszczą ją na wiki. Oczywiście zawsze możliwe, że czeska i angielska nie będą się kompletnie różnić. No ale zawsze jednak były jakieś różnice czy to w kolejności czy w ekskluzywnych tomach

Offline amsterdream

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1130 dnia: Styczeń 29, 2017, 09:55:03 pm »
Widzę, że w tomie Hachette dodatkowo będzie jeszcze inny komiks (X-Men Origins: Jean Grey).

Wow. To jest zeszyt narysowany przez Mike Mayhewa. Rysuje on mocno w stylu Alexa Rossa tylko jeszcze bardziej realistycznie:








Przyznam, że jest to jeden z tych komiksów, po który najczęściej sięgam z półki i przeglądam co jakiś czas.

Offline Gazza

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1131 dnia: Styczeń 30, 2017, 09:52:00 am »
Wow. To jest zeszyt narysowany przez Mike Mayhewa. Rysuje on mocno w stylu Alexa Rossa tylko jeszcze bardziej realistycznie
Ta informacja przekonała mnie do zakupu tego tomu. Uwielbiam prace Mike'a Mayhew - mimo, że w komiksie cenię bardziej "rysunkowy" styl - jego styl jest dla mnie mistrzowski. Świetna informacja!

Offline AvengerGT

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1132 dnia: Styczeń 30, 2017, 10:27:37 am »
Wow. To jest zeszyt narysowany przez Mike Mayhewa. Rysuje on mocno w stylu Alexa Rossa tylko jeszcze bardziej realistycznie:
Świetna sprawa. Komiksy z takim stylem graficznym to mały procent, więc przyjmę z otwartymi ramionami.


Dzwoniłem dzisiaj do BOKU by upewnić się czy jestem w bazie prenumeratorów i przy okazji dostałem informację, że pierwsze paczki będą realizować w połowie lutego. Jeśli okaże się to prawdą to słabo...

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1133 dnia: Styczeń 30, 2017, 10:35:44 am »
Ja nie kumam jak to jest, każdemu mówią co innego :/
Chyba, że mieli na myśli, że dotrą w połowie lutego - ostatnie paczki od nich z Warszawy do Warszawy szły 16 dni :)

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1134 dnia: Styczeń 30, 2017, 11:39:20 am »
No Iron Man będzie wracał z kiosków w połowie lutego  :smile:

Offline Zakrza

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1135 dnia: Styczeń 30, 2017, 11:42:28 am »
W połowie lutego też całkiem spoko. 15 lutego jest czwarty tom, więc od razu będzie można zrezygnować z prenumeraty i kupić w kiosku. Zagrywka rozsądna. Zdążą sprzedać 4 tomy zanim prenumeratorzy zaczną narzekać na dziadowskie tłumaczenie.

Przy okazji - tylko u mnie antywirus wyświetla stronę kolekcji jako niebezpieczną? :biggrin:
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1136 dnia: Styczeń 30, 2017, 11:58:26 am »
@UP
U mnie ze stroną wszystko w porządku, a jestem w pracy i zabezpieczenia (co do zasady) mamy mocne.

Dzwoniłem dzisiaj do BOKU by upewnić się czy jestem w bazie prenumeratorów i przy okazji dostałem informację, że pierwsze paczki będą realizować w połowie lutego. Jeśli okaże się to prawdą to słabo...
Zrobiłem ten sam myk i Pani powiedziała mi, że pierwsze wysyłki będą realizowane od przyszłego tygodnia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2017, 12:12:25 pm wysłana przez laf »

Offline Leyek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1137 dnia: Styczeń 30, 2017, 03:17:41 pm »
Z prenumeraty można bezproblemowo (mail, telefon) zrezygnować w każdym momencie czy trzeba wysyłać im jakieś oświadczenia? Na stronie kolekcji takiej informacji nie mogę znaleźć (jest tylko o odsyłaniu poszczególnych paczek) a te karteczki ze Spidermana to już w koszu wylądowały. Większość tomów mnie na razie interesuje, 3 zł taniej niż w kiosku to na próbę chcę spróbować.

Offline Zakrza

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1138 dnia: Styczeń 30, 2017, 03:41:41 pm »
Z prenumeraty można bezproblemowo (mail, telefon) zrezygnować w każdym momencie czy trzeba wysyłać im jakieś oświadczenia? Na stronie kolekcji takiej informacji nie mogę znaleźć

Przecież masz wyraźnie w regulaminie napisane:
Cytuj
Kupujący    może    wypowiedzieć    umowę    w    każdym    czasie    telefonicznie    pod    numerem    (22)    48 75 333   lub   608921   455),   za   pośrednictwem   poczty   elektronicznej   (bok@hachette.com.pl)   lub   za pośrednictwem    poczty    wysłanej    na    adres   Hachette    Polska    sp.    z    o.o.,    Skrytka    pocztowa    50,    UP Wieliczka,   ul.   Legionów   3.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #1139 dnia: Styczeń 31, 2017, 07:31:56 pm »
Nie wiem ile w tym prawdy ale takie info mi dziś wyskoczyło na FB
Cytuj
Jeśli należycie osób, którym w pierwszych dwóch tomach SBM przeszkadzał literówki, błędy ortograficzne, gramatyczne, dziwne tłumaczenia i brak spójności z pseudonimami, nazwami własnymi czy tytułami spotykanymi w innych polskich komiksach Marvela, to mamy dla Was dobrą nowinę
 Wydawnictwo Hachette wzięło sobie wasze uwagi do serca i zatrudniło dodatkową osobę do korekty, a także redaktora merytorycznego. Tę drugą funkcję będzie sprawował nie kto inny jak jeden z adminów tego fanpage'a - Sebastian "Anionorodnik" Smolarek. Musicie się jednak uzbroić w cierpliwość. Poprawa będzie widoczna dopiero od piątego tomu, bo trzeci i czwarty zostały przygotowane już wcześniej.