Autor Wątek: Naruto  (Przeczytany 26855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Naruto
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 23, 2014, 04:18:06 pm »
Ja niedługo dostanę paczkę z gildii, z tomami 63-64. Mam nadzieję na lepszy odbiór całości, niż pojedynczych chapterów.
Po przeczytaniu podzielę się swoją opinią.

Offline graves

Odp: Naruto
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 23, 2014, 07:38:37 pm »
Ja mam do przeczytanie 62 i 63, ale czekam na 64, aby przeczytać na raz. Tak lepiej wchodzi.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Itachi

Odp: Naruto
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 07, 2014, 10:16:57 am »
Nadgoniłem mangę, a dokładnie dwa tomy - 63 i 64.
Wydarzenia przestawione są płynnie, podczas czytanie nie odczuwał zmęczenia długim, wojennym wątkiem. Akcja szaleje, do bitwy dołącza Madara, więc dzieje się sporo. Kolejny raz powtarzam, że wydawanie chapterów co tydzień to zbrodnia, bo Naruto traci cały klimat.

Offline Hollow

Odp: Naruto
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:46:45 am »
To o wiele lepsze niż wydawanie rozdziałów co miesiąc jak to było w przypadku Soul Eater.
Poza tym jakoś wątpię czy Kishimoto dałby radę rysować szybciej...

Offline Itachi

Odp: Naruto
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 07, 2014, 12:05:26 pm »
To o wiele lepsze niż wydawanie rozdziałów co miesiąc jak to było w przypadku Soul Eater.
Poza tym jakoś wątpię czy Kishimoto dałby radę rysować szybciej...

Źle odczytałeś moje intencje, nie chodziło mi o szybkość wydawania kolejnych rozdziałów, tylko o sam ten fakt, który powoduje uczucie znudzenia. Wątek wojenny ciągnie się już ze dwa lata, czytając poszczególne tomy, nie ma się takiego wrażenia. Skonsolidowanie kilku rozdziałów powoduje uczucie ciągłości, pojedynczo na dłuższą metę irytuje.
Czytanie co tydzień jednego rozdziału jest do dupy, lepiej poczekać 2-3 miesiące i przeczytać całość :wink:

Offline Itachi

Odp: Naruto
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 30, 2014, 10:23:21 am »
Podsyłam link do najnowszej okładki, jubileuszowego 70 tomu: http://imgur.com/ybsafol

Offline Hollow

Odp: Naruto
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 03, 2014, 09:25:55 pm »
Ciekawe co będzie w środku. Kiedyś z okazji którejś rocznicy wydawania mangi zamieszczono w tomie rysunki różnych artystów przedstawiające postacie z Naruto. Może teraz też coś dodadzą.

Offline Itachi

Odp: Naruto
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 14, 2014, 12:29:55 pm »
Nie wiem gdzie, to wkleić ale skoro Fairy Tail miało być następcą Naruto to mam dla zainteresowanych złe wieści:

Odnośnie "Fairy Tail":
 Po rozmowie, którą odbyliśmy ze stroną japońską okazało się, że FT jednak wydać nie możemy. Bardzo nam przykro
 W związku z tym za kilka dni zamieścimy ankietę (tajną), w której będziecie mogli wybrać następcę "Naruto". Będą tam dłuższe serie (jak Magi, Haikyu) jak i krótsze (Tokyo Ghoul) oraz kilka innych.

Offline Hollow

Odp: Naruto
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 14, 2014, 09:50:10 pm »
W forum MiA jest temat o Fairy Tail.

Szkoda, że Psyren nie wydadzą. Kiedyś też był brany po uwagę. Albo Beelzebuba.

Offline Itachi

Odp: Naruto
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 02, 2014, 05:49:03 pm »

Niezłe tempo Naruto, świetne info.

Offline Hollow

Odp: Naruto
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 09, 2014, 11:24:16 am »
Wiadomo już co będzie następca Naruto?

Offline Itachi

Odp: Naruto
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 21, 2015, 08:30:46 pm »
Okładka Naruto Gaiden:

http://i.imgur.com/fxbyiTa.jpg

Offline Hollow

Odp: Naruto
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 22, 2015, 10:00:28 am »
Gaiden będzie wydany w Polsce?

Offline Itachi

Odp: Naruto
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 22, 2015, 03:23:08 pm »
Wszystko wskazuje na to, że JPF wyda ten tomik. Tak wspominali na fb.