trawa

Autor Wątek: Figurki do Mordheima  (Przeczytany 64055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veyDer

Figurki do Mordheima
« dnia: Listopad 05, 2002, 08:32:30 pm »
Mam takie pytanie: jakich figurek używacie do gry? Chodzi mi o to, czy są to te same figurki, co do WFB, czy też korzystacie z innych?

Ja, osobiście, w większości używam figurek, które w WFB robią za bohaterów lub championów. Mam też kilka "Shadow Elves Wytches" z Harlequina (wiem, plagiat Citadela i w ogóle nie mają nic wspólnego z Witch Elves... ;P), które są w użyciu tylko w Mordheimie - są IMHO za ładne do WFB  :wink:
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline skolo

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2002, 09:35:38 pm »
Ja uzywam figurek z Mordheim oraz z WFB ofkors. Pomalowane mam 2 bandy - potepionych i mercenariesow. w kolejce cekaja undedzi oraz skaveni. Skavenow mam troszke z WFB, np. Itika DeathClawa - imho - super postac, mam dwoch assasinow, undeadow championow(jako bohaterow), nekromante na koniu i wightow 5 na koniach, jedna przerobke mercenarisa na koniu (zrobilem zeń wolfpriesta) no i jeszcze jakies tam pierduly np. wszystkich lizardmenow z podstawki WFB mam niepomalowanych eh....

Offline Mart

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2002, 05:58:03 pm »
Ja sam mam dwa gangi (sisters of sigmar  :D i udead :evil:  oba orginalne zestawy do mordka i oba sam pomalowałem) plus troch dodatkow, ostatnio przybyl ogr bodyguard  :x  .Planuje dodac albo więcej siostrzyczek :D  ,albo coś nowego(albo jakies krasnoludy ,albo skaweny).Swoje oba gangi kupiłem za cene jednego . Co do kwestii jakie figurki urzywac to dla mnie nie muszą byc tolko GW ale muszą spelniac kilka warunkow (skala i przedstawiać odpowiednie postacie,uzbrojenie itd.) .

Porada dla tych ktorzy planują kolekcjonować skawenów (to do ciebie Skolo  :wink: )zastanowcie sie nad zakupem regimentu night runers.

Offline skolo

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2002, 09:32:36 pm »
Cytat: "Mart"
Porada dla tych ktorzy planują kolekcjonować skawenów (to do ciebie Skolo  :wink: )zastanowcie sie nad zakupem regimentu night runers.


ja nie zbieram i nie bede zbierac skavenow hiehie, wole opetanych i chaos.lowcy czarownic tez sa b fajni :wink:

Offline veyDer

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2002, 05:41:33 am »
Planuję zacząć grać gangiem, który nie ma odpowiednika w WFB i do którego figurki byłyby jedyne i niepowtarzalne (siostrzyczki chodzą mi po głowie, tak jak Witch Hunters, ale co jeszcze?)
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Mart

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2002, 08:20:16 am »
Orginalne są siostrzyczki w całości i potempieńcy(cult of the possessed z niesamowitą figurką pooseda ,a reszta w katowskich kapturach).Co do łowców to orgiinalne są psy i zeloci, bohaterowie(łowcy) przypominają tych z innych gangów (najemników imperial militia),a fleganci w whfb są w armiach imperium wielu graczy.
Moim zdaniem powinieneś wybrać ,albo siostry ,albo potepieńców.

Offline Marchewa

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2002, 08:37:39 am »
Pozatym figurki WH były już we wcześniejszych edycjach Wfb.
ar, War never changes...

Offline skolo

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2002, 08:38:18 am »
z tych dwoch wyborow zdecydowanie Lowcow Czarownic!
siostry blee, nawet nie zamierzam kupic figurek.. :evil:

Offline Rondel

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2002, 03:24:54 pm »
Cytat: "Mart"
[ciach]
Porada dla tych ktorzy planują kolekcjonować skawenów (to do ciebie Skolo  :wink: )zastanowcie sie nad zakupem regimentu night runers.

Ja wlasnie tak zrobilem.
Przy odrobinie checi wszystko mozna osiagnac.
Asassyn ma dwa miecze, drobna konwersja, magowi dalem ten 'kijek' sztandarowego (w kazdym chyba zestawie normalych gobosow, skavenow czy kosciakow do WFB) troche skrocilem, na gorze umiescilem znak Rogatego Szczura i dwa dzwony, wyglada naprawde fajnie.
Drobna rada dla tych, ktorzy planuja rowniez prowadzic wlasnie taka figurkowo-battlowa bande: postarajcie sie tylko jakos wyszczegolnic herosow, czy to drobnymi konwersjami czy innym ekwipunkiem.

Offline Mart

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 08, 2002, 12:38:35 pm »
Właśnie o to mi chodziło nie wiedziałem tylko jak jes z magiem

Offline Nilgar

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 19, 2002, 09:41:15 am »
Od dłuższego już czasu polowałem na figurki Shadow Warriors wypuszczone przez firmę Fanatic. Figurki te są według mnie o wiele ładniejsze i bardziej "charakterne" niźli te z Citadela i chciałem wystawić je jako skautów w WFB. Teraz, kiedy już przekonałem się do Mordheima i próbuję złożyć własny warband, jestem skazany na standardowych Shadow Warriors z WFB, figsy z Fanatic nie są już dostępne nawet przez mail order. Być może spróbuję też wykorzystać figurki z Reapera - udało mi się zdobyć kilka sztuk i wyglądają naprawdę nieźle niestety chyba nie są dostępne w Polsce.

Offline Mart

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 19, 2002, 01:33:32 pm »
Te figurki są dostępne w US online store GW ( same figurki jest ich 11 30$ + koszty przesyłki oczywiście ).

Offline Nilgar

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2002, 01:58:21 pm »
A da się cokolwiek stamtąd ściągnąć bez karty kredytowej  :?:

Offline Mart

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 19, 2002, 02:56:31 pm »
Wszyscy zamawiający spoza USA muszą płacić kartą :evil: (dopuszczają płacenie nie własną kartą (np dzieci rodziców) ,ale za zgodą jej posiadacza i trzeba to zaznaczyć w zamówieniu).

Offline skolo

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2002, 09:17:33 pm »
Kupowanie karta to wydatek spory. Zwazywszy na to ze trzeba zaplacic za koszty przesylki a te siegaja kilku dolcow. chcialem zamowic TC, a tu patrze ze mam zaplacic kilkanascie funtow...polowa za tc i polowa za przeslanie. wali mnie taki interes