Autor Wątek: Figurki do Mordheima  (Przeczytany 64253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nilgar

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2002, 08:35:44 am »
Może zacznę zastanawiać się nad tą kartą, choć trochę obawiam się o bezpieczeństwo takich transakcji. :x Być może koszty rozkładałyby się w przypadku większych przesyłek. Czy byłoby ewentualnie wielu chętnych na TC (komplety czy tylko ostatnie numery?). Desperacja z powodu moich Shadow Warriors chyba w końcu pchnie mnie do tego.  :cry:

Offline skolo

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2002, 02:28:59 pm »
moge sie przylaczyc do twojego projektu. co rozlozenie kosztow na dwie osoby to nie na jedna  :P

Offline Nilgar

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 26, 2002, 02:44:55 pm »
Ok, dam znać jak już ją dostanę.

Offline skolo

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 26, 2002, 10:19:29 pm »
czekam z niecierpliwoscia taka mala  :twisted:

Offline Overkill

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 28, 2003, 12:38:51 am »
1234567890987654321

Offline Giovanii

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2003, 10:47:14 am »
Ja kupiłem 20 imperialnych milicjantów. Można z nich zrobić dowolną bande najemników, może za wyjątkiem Averlandczyków. Figurki są bardzo ładne, można je dowolnie posklejać, oprócz tego można pokonwertować, a 20 figurek starczy do gry w Mordheim do końca życia- oprócz normalnych członków bandy możnba zrobić kilku najemników.
Jak ktoś się postara to, po odpowiednim pomalowaniu można zrobić witch hunterów i zelotów, pieski i flagelantów trzeba by raczej dokupić.
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline NemoOne

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 29, 2003, 10:52:21 am »
A ja zrobilem swoich pieknych i nieskazitelnych Norsow z Maruderow Chaosu
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline kozi_ck

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2003, 07:41:59 pm »
Figurki do mordheima w wiekszosci sa beznadziejne, wcisniete "na chama" moim zdaniem. Nie ma to jak zealot z ryba albo pacynka...
jedyny model jaki mi sie podoba to witch hunter z pochodnia...

Co do oryginalnosci, to siostry sa oryginalne, niektore modele nawet niezle zrobione, ale matriarch jest jak baba-herod ;p

cult of the possessed nie jest oryginalny, bo chaos jest w whfb, sa spawny i inne takie ;)

zawsze pozostaje reaper, confronation i inne, nawet niech bedzie LOTR :)

taki boromi albo aragorn jako najemnik :P
he shower of arrows pass through the forest...

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 29, 2003, 09:10:30 pm »
Jeśli chodzi o wydane przez GW figurki do mordheim to zgadzam się, znaczna ich część jest taka sobie, lecz niektóre są świetne, np Dark soul z dwuręcznym toporem.

Offline kozi_ck

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 29, 2003, 09:14:59 pm »
no tak, ale dziwi mnie to, juz tak olewaja klientow ze nawet dobrych figurek nie potrafia zrobic ? zamiast promowac system jako nowy i zebrac wiecej kasy robia lipe i system pada... dziwna ta polityka GW :)
he shower of arrows pass through the forest...

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 29, 2003, 09:22:13 pm »
to proste; mało graczy = mało kasy plus system wykożsytuje małą ilość figurek = mało kasy. Prosta kalkulacja, pakujemy wszystko w to, co się sprzedaje i daje kasę czyli w WFB.

Offline kozi_ck

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 29, 2003, 09:24:51 pm »
moim zdaniem chcieli zarobic pare kasy za nazwe "warhammer" i logo GW i niby oryginalne zasady... a wypuscili system ktory naprawde mialby szanse przetrwac [bo chyba sporo ludzi gra?] z miernymi figurkami na odwal sie  :cry:
he shower of arrows pass through the forest...

Offline nahar

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2003, 12:49:23 am »
W kwesti placenia karta to mazna by zrobic cos wiecej.
Jedna osoba zbiera zamówienia od reszty (moze specjalny post do tego)
 i co pewien czas wysyła. Wszycy sie dziela kosztami wysłki i kosztami transferu pieniedzy i jest ok.
Tylko trzeba by to zorganizowac.
Ja musze sie dowiedziec w moim banku o platnosci za granice.
Im wiecej tym lepiej.
paweł

Offline Overkill

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 01, 2003, 01:56:17 am »
1234567890987654321

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 01, 2003, 08:38:41 am »
tak, krasnale specjalnie do mordheima wyglądają tragicznie, za to całekim ładne wypuścił westwind:

http://www.westwindproductions.co.uk/dwarfwars.asp

 

anything