Autor Wątek: Figurki do Mordheima  (Przeczytany 64245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nilgar

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 01, 2003, 03:24:54 pm »
ich elfy tez są niczego sobie. śmieszne są te dwarfy na konikach, imho reaperowskie na niedźwiedziach lepiej trzymają klimat. orientuje się ktoś jak to jest z wielkością tych figurek?

Offline Giovanii

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 02, 2003, 06:14:06 pm »
A ja dziś zrobiłem gladiatora wyposażonego w "styl orkowy" ze starej figurki orka z Hero Questa. Dodałem mu topór zrobiony z halabardy i zwykłą tarcze, ciało pomalowałem na cielisto, a łeb (hełm) na metalik- wygląda prawie jak orginalny gladiator z Town Cryera 21. Tylko nie stoi prosto jak człowiek tylko wygląda z sylwetki jak jakiś koks, ale czego można spodziewać sie po gladiatorze...
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 03, 2003, 03:53:40 pm »
wrzuć fotkę tej konwersji, jeżeli możesz.

Offline nahar

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 04, 2003, 12:16:23 am »
Panowie, czy ktos ma ochote zamowic cos u GW??
Jesli tak to moze zbierzemy zamowienie i sie je wysle.
Jest taka mozliwosc w Bardzie ze mozna zamowic cos i sie dostaje (doplata chyba 6 pln). A jesli mozemy zrobic to mail orderem to zapraszam (sam mam w palnach kilka figurek).
paweł

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 04, 2003, 12:59:39 am »
Jest taki jeden, to w sumie jedyny model z GW, jaki chciałbym zamówić. Gotrek Gurnisson z łbem trolla w ręku.
Choć z drugiej strony wolałbym zamówić modele z reapera.

Offline Dracon2

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 04, 2003, 12:50:52 pm »
Niestety za późno, złożyłem już zamówienie w "Iskrze" w Gdańsku na figurki do mojej bandy (wskazówka jest w podpisie :wink: )

Offline wedge

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 14, 2004, 01:27:06 pm »
Wybrałem się dzisiaj na mały rajd po sklepach z zamiarem kupna startowego gangu possesedów. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się, że "GW nie produkuje już figurek do Mordheima" (??? to prawda???). No i cóż, nici z zakupów bo to co ostało się w sklepach to lepiej nawet nie wspominać.... :(

I teraz mam dylemat:
Co zrobić? Poszukać po sklepach internetowych i zamówić pudełko opętanych (czy to wogóle się opłaca - 7 figurek) czy może lepiej zająć się konwersjami???
Jeżeli konwersje to czy możecie podać przykłady co najlepiej będzie pasować do tej bandy???
tone and Steel

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:46:14 pm »
To jakaś bujda na resorach z tym zaprzestaniem produkcji, a w każdym bądź razie szczerze wątpię by tak naprawde było.

Mnie nie podobają się zabardzo figurki do possessedów, zwłaszcza samych opętanych. Honor bandy ratują dark soulsi i jeden magister, ten co przypomina członka kukluxclanu.

W sumie mam w planach złożyć sobie taka bandę, jak narazie mam sarumana, edycja z dwoch wież całkiem pasuje na magusa chałasu.
do tego palnuję zakup pudła zombiasów -> kowersje, konwersje i konwesje.
Tak ma powstać banda wyznawców tzeentcha. Z bestmenów raczej zrezygnuję, oni pasują do khorne'a, którego (niestety) nie ma.

Offline wedge

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 14, 2004, 07:47:10 pm »
Bujda czy nie, fakt jest taki, że w dwóch odwiedzonych przeze mnie sklepach nie było żadnych figurek spod znaku Mordheim, a w trzecim była tylko banda siostrzyczek i kilka blisterów na krzyż. Daje mi to sporo do myślenia.. kiedyś z figurkami nie było żadnych problemów :(

Hmmm, z zastąpieniem magistra albo beastmenów żadnych problemów nie będzie, ale czym np. zastąpić samych possesedów???
Co z mutantami?? Zdaje się, że GW nie wydał takich modeli...

Ale czy jednak warto zainwestować w to pudełko z opętanymi??? Na początek to chyba niezłe rozwiązanie?
tone and Steel

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 14, 2004, 09:40:18 pm »
Fakt, figurki do mordheim ciężko dostać.

Jak mówiłem orginalne figurki opętanych mi się nie podobają, dlatego zrobię sobie własne. Mutantow faktycznie GW nie wydał, co przesądza sprawę.

15Ł za 7 figurek, policz za tą samą cenę dostaniesz 20 zombiasów do konwersji.

Offline Nazroth

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 15, 2004, 10:14:22 am »
Figurki owszem trudno dostać, ale nie dla tego że "GW ich nie produkuje" tylko raczej jest za mało graczy by opłacało im sie ściagac 20 róznych band w pudełkach - na nieszczęście jest nas niezawiele w poruwnaniu z np: battlem;/ i w dodatku wielu z nas(tak niewielu w istocie:P) woli robić bandy jak najtańszym kosztem - np: z plastików do battla...nic dziwnego, że nagle brakuje tych figsów - na szczęście w naszym krakowskim bardzie jest ich cała kupa:D nawet w komisie się walały tydzień temu jeszcze:D (apropo barda to parenaście wpisów temu ktoś palnał, że można tam zamówić przez mail order z dopłata 6pln - owszem można - ale czeka sie wieki...osobiście czekam już 7 miesięcy na annaul;/bess kitu!!)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline ghost666

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 15, 2004, 11:14:52 am »
hm... a moze nie ma ich dlatego ze GW ich juz nie sprzedaje? bo taka jest prawda. Produkty do Mordheimu, Necromundy, Epica, Gothica i Warmastera są sprzedawane tylko wysyłkowo przez Fanatic Press. Ot co...
lory fot the Horned Rat!!!


Offline wedge

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 15, 2004, 12:45:07 pm »
W bardzie we Wrocku nie ma nic do Mordki :(
Pozostaje zaopatrywanie się w figurki w sklepach internetowych... czy znacie jakieś, które są godne polecenia???
tone and Steel

Offline usagi

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 15, 2004, 01:09:05 pm »
Ja tam zaczalem sie posilkowac modelami z Konfrontacji - mam juz bande panienek ktore robia za Norsmenki, a kumpel dozbieral sobie jakies modele do martwiakow. Nie mam karty by sprowadzac sobie z zachodu modele z Fanatica.

Offline drachenfeles

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 15, 2004, 07:08:53 pm »
Dobre ceny ma Cytadela

 

anything