Autor Wątek: Figurki do Mordheima  (Przeczytany 65117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #375 dnia: Październik 27, 2005, 10:20:12 am »
Nie widzicie? Córka szlachcica! :D

Offline Mistrz wałków :)

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #376 dnia: Październik 27, 2005, 10:45:31 am »
Jesli naprawdę szukacie ciekawych figurek to polecam spojrzeć na oferte tych firm:

http://www.coolminiornot.com/shop/index.php?cPath=21

Szczególnie polecam freebooter minatures

http://www.coolminiornot.com/shop/index.php?cPath=21_24&sort=4a&page=2

Zresztą każda z tych firm zasługuje na uwagę :)

[edited by skolo]
Kamil. (miszczu)

Offline johndoe

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #377 dnia: Październik 27, 2005, 10:52:14 am »
Mi się niestety nie podoba styl rzźbienia Wernera Klocke (to ten od Freebooter), a figurki z linii CoolMini Ltd sa niestety sporo większe od modeli WFB - mam wzór CMON11 i jest o jakiś 1 cm wyższa od standardowego modelu człowieka, jest nawet wyższa od Fianny z Konfrontacji

Offline RoMaN Lord of the Druchii

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #378 dnia: Październik 30, 2005, 02:21:11 pm »
jaką bande wybrać najpierw miałem shadów warriorów i De ale nie można ich brac bo są za bardzo czoko zastanawiam sie nad wampirami pomóżcie
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline Nazroth

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 30, 2005, 02:25:32 pm »
do klimatu De pasują tez SKAVENI i chyba nawet bardziej niż undeadzi - bo DE nienawidza słąbości...a niestety dregi w undeadach itd...to słabosc w najczystrzej formie...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline CHESUS

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #380 dnia: Październik 31, 2005, 07:23:48 am »
zapomniałeś napisać że ta słabość bardzo szybko się rozwija i juz po paru bitwach dregi przestają być słabe a zaczynają żezać i to całkiem nieźle :D
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Nazroth

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 31, 2005, 10:18:45 am »
Nie o to się rozchodzi...Dark elfy sa okrutne... i zimne... w ich rasie najmniejsza słąbośc (zwłąszcza genetyczna, lub nabyta przez chorobę...zwyrodnienie) jest KARALNA... szybką śmiercią... tak się skłąda, ze pasjonuję się DROWAMI czyli mrocznymi elfami świata forgotten realms (i nie tylko tego)... czytałem o nich sporo... o samych drowach mam w tej chwili w domu (lub nawiązujących do drowów) 27 książek....czekam na kolejne:) rochę się w nich... "orientuję" i one raczej NIE DAJĄ sznasy na polepszenie stanu takiego delikwenta... nie sądze też, aby dark elfy battlowe, które wysyłają swoich nowicjuszy do lustrii na "trening" kończący się niejednokrotnie śmiercią - miały inne poglądy od drowów...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #382 dnia: Listopad 20, 2005, 04:48:58 pm »
Yo!
pochwalę się tu moim nowym nabytkiem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72213328 .  Dziwi mnie jedno - sierżant jest droższy niż suma końcowa, dodatkowo dwaj oryginalni młodzicy i nikt nie licytował... Dziwne to, ale nie powiem, żebym się nie cieszył :).

Offline MiSiO

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #383 dnia: Listopad 20, 2005, 05:10:11 pm »
pogratulować! czasem się trafią... niewidomi :D

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #384 dnia: Listopad 20, 2005, 05:21:27 pm »
Tylko co ja teraz z nimi zrobię? :?  :lol:
Trzeba będzie reikland składać :D.

Offline MiSiO

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #385 dnia: Listopad 20, 2005, 05:37:50 pm »
Możesz odsprzeadć i 40złzaoribc, które siezaraz na rozejdą... albo złożyć np. Avelrnad. Idealni pasują marszczone szaty :D

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #386 dnia: Listopad 20, 2005, 05:46:42 pm »
Właśnie tak sobie potajemnie Averland z pozostałych bitsów składam i mam pewne plany co do tych figurek :). Młodzicy i sierżant szczególnie mi się podobają i miałem plan sobie takowych nabyć z MO.

Offline MiSiO

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #387 dnia: Listopad 20, 2005, 06:08:05 pm »
Więc... do dzieła. Nie będę jedynym averlandem!

Offline Motorek

Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #388 dnia: Grudzień 07, 2005, 09:45:47 am »
Cytat: "Musley"
Yo!
pochwalę się tu moim nowym nabytkiem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72213328 .  Dziwi mnie jedno - sierżant jest droższy niż suma końcowa, dodatkowo dwaj oryginalni młodzicy i nikt nie licytował... Dziwne to, ale nie powiem, żebym się nie cieszył :).
Cie choroba :p nie zauważyłem tej aukcji :p Niedługo będę miał Veskita i dwóch orginalnych mordheimowych Assassinów czekam tylko na przesyłkę ;) Też się podjarałem tylko mi ktoś pod koniec aukcji cenę podbił :p trzeba pilnować do końca, bo strzelców na allegro jest pełno  :badgrin:
Pozdro ;)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Figurki do Mordheima
« Odpowiedź #389 dnia: Grudzień 18, 2005, 01:29:24 pm »
Zainspirowany dzisiejszym programem Roberta Makłowicza mam chytry plan zrobienia Arabian Merchanta przy użyciu Dwarf Warriora. Spiłuję trochę hełm, wcisnę na głowę czapkę z wypraski Empire Soldiers, dokleję piórko. Do łapki dam mu miecz (falchion bretoński od Naza :) )... Teraz pytanie do was: nie będzie was to razić? Np. że jest mniejszy od oryginalnego Merchata i wałuję, bo nie wystaje zza przeszkody itp.?

 

anything