Autor Wątek: V:tes  (Przeczytany 2889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kahalet

V:tes
« dnia: Sierpień 13, 2003, 11:01:58 am »
Witam wszystkich. Trochę dużo tu MTG ale ja się wtrące z czymś innym. Konkretnie chodzi o Vampire The Ethernal Struggle. Jeśli ktoś gra to zapraszam na pogadanki. N a r a z i e
ahalet - Prince of Wroclaw
www.vtes.pl

Offline Jaskier

V:tes
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2003, 01:03:38 pm »
właśnie, gra wydje się ciekawa - czy ktoś może coś więcej o niej powiedzieć?

Offline wurmfang

V:tes
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2003, 10:21:48 am »
Moim zdaniem jedna z fajniejszych karcianek - skomplikowana w sam raz na sesje RPG Vampira na którą przychodzi jedna osoba:) ja zagrywałem się ze znajomymi - intrygi, zdrada sojusze - w 100% oddany w karcianke klimat Vampire

Offline Rage

vtes
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2003, 06:53:33 pm »
siema jestem tu nowy mam do sprzedania duzo kart do vtes bo juz w to nie gram jak ktos jest zainteresowany to wiecej wiadomosci pod numerem gg:3375114

Offline Zibi

Re: V:tes
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2003, 04:19:08 pm »
Cytat: "Kahalet"
Witam wszystkich. Trochę dużo tu MTG ale ja się wtrące z czymś innym. Konkretnie chodzi o Vampire The Ethernal Struggle. Jeśli ktoś gra to zapraszam na pogadanki. N a r a z i e

Hej, nie samym MTG czlowiek zyje :) Jesli masz gdzies link do zasad, to wklej go do watku "Zasady" :) Z gory dzieki.

Offline Kahalet

MOŻE TURNIEJ!!??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2004, 03:49:31 pm »
Witam wszystkich graczy v:tes (po długiej przerwie).
Jest możliwość zorganizowania pierwszego turnieju v:tes przy okazji nadchodzącego konwentu Strategicon we Wrocławiu.
Chętnych serdecznie zapraszam.
Piszcie jakie macie preferencje (nie chodzi o seksualne) i wymagania odnośnie turnieju i nagród.
Czekam na wasz kontakt.
Przybywajcie hordami bo Wrocław to miasto do którego naprawde warto przyjechać.
ahalet - Prince of Wroclaw
www.vtes.pl

 

anything