trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5  (Przeczytany 346146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1500 dnia: Czerwiec 02, 2014, 09:56:43 pm »
Ja tak samo. Mam nadzieję, że znajdzie się też miejsce na wydanie nieuwzględnionego w petycji "Uncanny X-Men: Days of Future Past". (Kto z was widział już film?)

A nie lepiej mieć tę historię w MMH? Tam ukazuje się razem z "God Loves, Man Kills" w jednym tomie, czego w pozostałych edycjach WKKM nie ma.

Na filmie byłem i bardzo mi się podobał. Dobre kino superbohaterskie, ze świetnym aktorstwem (Fassbender, Peters) i niesamowitymi efektami (portale!), ale trochę prostym, by nie powiedzieć banalnym scenariuszem. Zagmatwanie ciągłości z poprzednimi seriami twórcy naprostowali w baaardzo subtelny sposób -
Spoiler: pokaż
resetując poprzednie części (czy teraz w ogóle może być mowa o nieścisłościach?)
, który już mi się niezbyt podobał. Mimo, że do Pierwszej Klasy i X1, X2 trochę jednak mu brakuje, to mimo to duży plus.

Wracając do petycji, osobiście jakoś nie wierzę, że pani z infolinii ma takie informacje. Ale petycję podpisałem, więc też mam nadzieję, że tomy się ukażą. Może kosztem czegoś słabego z części Modern w II rzucie? Jest tam parę tytułów, bez których można się obejść (Spider-Island - jak ja nie mogę patrzeć na rysunki Ramosa, a tu jeszcze dwa tomy wciskają! - jakieś głupawe zestawienie What-If-ów, czy kaczory Howardy...). Szkoda by tracić coś z podstawowej WKKM, bo poza Thorem zostają już same dobre tytuły.
 

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1501 dnia: Czerwiec 03, 2014, 11:36:50 am »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.5
« Odpowiedź #1502 dnia: Czerwiec 03, 2014, 04:36:45 pm »
Jest tam parę tytułów, bez których można się obejść (Spider-Island - jak ja nie mogę patrzeć na rysunki Ramosa, a tu jeszcze dwa tomy wciskają! - jakieś głupawe zestawienie What-If-ów, czy kaczory Howardy...)

A ja właśnie najbardziej czekam na Avengers vs Xmen, Spider-Island, What-ify, Fear Itself i Kaczory Howardy. Są to dla mnie nowe rzeczy, które chciałbym poznać, nawet jeśli okażą się kupą. Cieszę się z obecnego kształtu kolekcji i mam nadzieję, że całość ukaże się w Polsce :)

 

anything