Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz 66

Sideca
« dnia: Grudzień 15, 2013, 08:10:22 pm »
Wydawnictwo Sideca chyba na dobre weszło na nasz mały rynek komiksowy, więc warto zacząć nowy wątek.
Dzisiaj wydawca uaktywnił się na Facebooku - m.in. wstępnie podał, że Rork zbiorczy tom 2 najpewniej w pierwszej połowie 2014, a dokładniejsze plany na przyszły rok za ok. 2 tygodnie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2013, 09:40:05 pm »
Niezależnie od tego, czy Sideca powstało na bazie Manzoku, czy nie, najważniejsze by wyciągnęli słuszne wnioski z błędów popełnionych przez tamto wydawnictwo. Póki co, z ich oferty biorę każdego Andreasa. Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą.

Offline Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2013, 09:44:12 pm »
Wydawnictwo Sideca chyba na dobre weszło na nasz mały rynek komiksowy, więc warto zacząć nowy wątek.
Dzisiaj wydawca uaktywnił się na Facebooku - m.in. wstępnie podał, że Rork zbiorczy tom 2 najpewniej w pierwszej połowie 2014, a dokładniejsze plany na przyszły rok za ok. 2 tygodnie.
A mógłbyś podlinkować ich profil na fejsie?


D:
Dzięki. :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2013, 12:29:19 am wysłana przez Szekak »

Offline Motyl

Odp: Sideca
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2013, 09:46:17 pm »

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2013, 09:46:46 pm »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline marceli

Odp: Sideca
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2013, 11:54:05 pm »
Ja podobnie jak ramirez82, biorę wszystko co wydadzą Andreasa.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline maximumcarnage

Odp: Sideca
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2013, 04:39:10 am »
Ja bym się jednak nie obraził gdyby wprowadzili jakieś urozmaicenie do oferty. Skoro biorą się za dokończenie wcześniejszych serii Manzoku (czyli ich własnych), to może wydadzą też kontynuację "Y Ostatni z mężczyzn".
Chętnie  bym przeczytał "Bouncera", nawet rozbitego na pojedyncze tomy. "Blueberry" też byłby mile widziany. W ogóle jest sporo pozycji porzuconych przez Egmont, które mają naprawdę duży potencjał.



ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2013, 09:24:06 am »
O kontynuacji Bouncera Taurus wspominał ostatnio. Ja bym się nie zdziwił, gdyby Sideca wzięło sie właśnie za kontynuacje Y.

Offline freshmaker

Odp: Sideca
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2013, 11:27:27 am »
czy ktoś się orientuje kiedy w ck będzie rork?

EDIT: w incalu aktualizacja daty premiery na 19-12
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 18, 2013, 05:43:22 pm »
Ciekawe czy Sideca zamierza wydac wszystkie komiksy Andreasa(te do ktorych mozna jeszcze zdobyc prawa).
Ktos wczesniej wspomnial o kontynuacji y. Moim zdaniem to jest nierealne na dzien dzisiejszy. Wyprzedaze 3 pierwszych tomow za bezcen nie wroza raczej tej serii jakiegos sukcesu komercyjnego. Jesli sideca jest kontynuacja manzoku, to firma musi teraz ostro kroic hajs, a Andreas nadaje sie do tego jak malo kto :razz:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 18, 2013, 05:53:13 pm »
Ostre wyprzedaże pierwszych trzech tomów to moim zdaniem raczej dobry znak dla nich, bo masa ludzi kupiła, bo komiks był tani, i po prostu się wkręciła. To takie demo, gracze sobie zagrali w wersję demonstracyjną i zostali zachęceni do kupna pełnej. :biggrin:  Tak było też ze mną. Ja nie tracę nadziei, że jeszcze wrócą do Y, ale to już oni muszą sobie policzyć co im się opłaca.

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 18, 2013, 06:14:48 pm »
chyba, ze tak
Inna sprawa, czy sideca bedzie chciala ponownie wejsc do tej samej rzeki. Na razie jest jeszcze sporo andreasa do wydania. :razz:
Ten autor to taka maszynka do robienia kaski :biggrin:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline marceli

Odp: Sideca
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2013, 10:29:04 pm »
Ja jestem jak najbardziej za, żeby mnie z tej kaski obłupić w przypadku Andreasa  :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sideca
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 18, 2013, 11:22:28 pm »
Adro, nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki. Chcenie nie ma tu nic do rzeczy. a nawet gdyby było to możliwe, to sideca w niej jeszcze nie była.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 20, 2013, 02:56:42 pm »
Dostałem dziś integral Rorka. Przepiękna rzecz! Nie mogę się doczekać zapowiedzi Sideca na 2014 rok.

 

anything