Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405788 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Sideca
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:11:39 am »
Cytuj
Plany komiksowe 2014 wyglądają następująco:
 
   - "Koziorożec" wydawany w dalszym ciągu co miesiąc. Także w lipcu i   sierpniu. Przerwy wakacyjnej nie będzie również dla książek. Pod koniec   przyszłego roku przeanalizujemy sprzedaż w miesiącach wakacyjnych z   pozostałymi i jeśli wynik będzie znacznie niższy to w 2015 zrobimy   przerwę wakacyjną.
 
 - "Rork tom 2" wydamy między marcem a   czerwcem 2014. Chcemy przygotować go wolniej niż pierwszy tom (czyt. bez   ofiar wśród komputerów i mroczków przed oczami). Po wydaniu tego tytułu   wybierzemy nowy komiks do publikacji. Kwestia otwarta.
 
 -   "Raffington Event" autorstwa Andreasa (a jakże) prawdopodobnie zostanie   wydany w drugiej połowie 2014. Obecnie Lombard przygotowuje materiały do   druku. Nie wiemy jeszcze kiedy je otrzymamy. Możemy wydać go znacznie   wcześniej, ale lepiej podać późniejszą datę, nawet jeśli jest ona mocno   orientacyjna.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Sideca
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:35:02 am »
Andreasa pamiętam tylko z Komiks Fantastyka. ktoś jest w stanie przybliżyć mi jego fenomen?

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:47:55 am »
Andreasa pamiętam tylko z Komiks Fantastyka. ktoś jest w stanie przybliżyć mi jego fenomen?
http://www.komiks.gildia.pl/bohaterowie/rork
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:58:49 am »
Andreasa pamiętam tylko z Komiks Fantastyka. ktoś jest w stanie przybliżyć mi jego fenomen?




Ciężko będzie,,, jeśli nie stałeś się miłośnikiem Andreasa po 2 pierwszych Rorkach z 'K-F'
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:53:48 pm »
a ja bym chcial zeby sideca przyjrzala sie jakims ciekawym komiksom sensacyjnym z rynku frankofonskiego
No i moze fatale lub saga z usa
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 25, 2013, 05:02:33 pm »
http://www.komiks.gildia.pl/bohaterowie/rork

Jego fenomen najlepiej przybliży Ci lektura Rorka, Cromwell Stone, Koziorożca i ARQ  :roll:

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 25, 2013, 10:37:44 pm »
Podejrzewam, że jeśli Sideca zdecyduje się wydać kolejnego Andreasa to będzie to również coś z Wydawnictwa Lombard, z którym już współpracuje.
Może La caverne du souvenir lub Styx.


Offline graves

Odp: Sideca
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 26, 2013, 11:23:26 am »
w 2003 roku Kzet poświecił cały numer Andreasowi:
2003/07
poza tym w 2006 Arek opisał jeszcze trochę 2006/07
Jak chcecie artykuł z grafikami polecam z głównej strony ściągnąć cały numer z archiwum (przez lata najwyraźniej niektóre grafiki straciły linki - przeważnie kwestia małych i wielkich liter różnie interpretowana przez różne systemy web-owe.).
Polecam też Coutoo - bardzo udany album. Opisał go też Arek w 2003/09
w 2008 - Arek opisał "Azteków": 2008/06
To tyle tak na szybko.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline adam and arluk

Odp: Sideca
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 26, 2013, 08:43:56 pm »
skoro kontynuują po ś.p. Manzoku to zdecydowanie Mroczne Miasta + Y-ka + DMZ (z niedokończonych również chętnie bym doczytał Władców Chmielu)


zapomniałbym o drugim cyklu Uniwersal War 1, takiej SF bardzo mi brakuje

Zapominasz - to robisz "modyfikuj". Nie mnożymy bytów ponad potrzebę.
Nie nadpisane posty, lub takie, które zostały nadpisane przed mniej niż 24 godzinami - modyfikujemy.
graves

ok, nie wiedziałem o takiej mozliwości
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2013, 09:12:55 pm wysłana przez adam and arluk »

Offline mr.castor

Odp: Sideca
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 27, 2013, 01:28:17 pm »
Ma ktoś z was jakieś linki do informacji, recenzji Raffington Event ? Jeżeli dobrze zrozumiałem z poprzednich postów jest to część świata Rorka chyba ?

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 27, 2013, 02:01:55 pm »
Raffington Event to detektyw, który pojawił się w drugim tomie Rorka pt. Przejścia. Jak komiks z nim w roli głównej ma się do Rorka, tego już nie wiem.

Offline mr.castor

Odp: Sideca
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 27, 2013, 04:24:36 pm »
Dziękuję

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 27, 2013, 09:34:49 pm »
Ja bym droga Sideco prosił oczywiście (jak większość) o SKŁAD GŁÓWNY, ale marzy mi się REQUIEM Vampire Knight w takich pięknych 3 integralach po 4 odcinki. Komiks jak dla mnie GENIALNY!!! kolorystycznie i dbałość szczegółów na najwyższym poziomie, fabuła to już kwestia gustu- ja jestem zakochany

Offline Thiago

Odp: Sideca
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 27, 2013, 10:01:07 pm »
Largo Winch

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 27, 2013, 10:05:45 pm »
Co do Largo to też super sprawa, ale w najgorszym wypadku anglojęzycznym zawsze pozostaje (ciut ocenzurowana, ale jednak) wersja cinebook (http://www.cinebook.co.uk/)

zawsze tak też można np. te pierwsze tomy skorpiona nadgonić (jak ktoś nie chce przepłacać na allegro)

I powoli bo powoli, ale dochodzą do miejsce, gdzie przerwano Alphę i Wayne'a Sheltona

I parę tych Lucky Luków sprzed Gościnnego

Taki mały off top

 

anything