Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 409914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 27, 2013, 11:25:46 pm »
Daj palec to Ci reke urwa. Taka refeleksja nachodzi mnie po czytaniu tych wypocin w style ja chce..., a ja chce....
Andreas od Sideci nie wystarczy? Jeszcze pare miesiecy temu marzylismy o kontynuacji Kozio i integralu Rorka. Nie wystarczy???
 :roll:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

N.N.

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 27, 2013, 11:28:18 pm »
Daj palec to Ci reke urwa. Taka refeleksja nachodzi mnie po czytaniu tych wypocin w style ja chce..., a ja chce....
Andreas od Sideci nie wystarczy? Jeszcze pare miesiecy temu marzylismy o kontynuacji Kozio i integralu Rorka. Nie wystarczy???
 :roll:
Znane powiedzenie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Offline turucorp

Odp: Sideca
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 28, 2013, 12:02:13 am »
Znane powiedzenie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.
hm... ale zeby po wypasionym befsztyku miec apetyt na hamburgery z Quicka?

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 28, 2013, 12:15:23 am »
Jeszcze pare miesiecy temu marzylismy o kontynuacji Kozio i integralu Rorka. Nie wystarczy???
 :roll:

Co racja, to racja, trochę się rozpędziliśmy. Koziorożec w miesięcznym cyklu i integral Rorka od wydawcy który pojawia się znikąd, to jest jakiś cud. Zgłupieliśmy ze szczęścia.

Offline mack3

Odp: Sideca
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 28, 2013, 01:58:08 am »
Jakiś czas temu wysłałem do Sideci pytanie o mozliwość wydania przez nich Cromwell Stone'a (wraz z przypomnieniem, że ten komiks w 2007 roku wydał juz Egmont) jako następnego komiksu po Rorku.
Oto ich odpowiedź:
Jeśli Egmont wydał już ten tytuł to może zrobić to ponownie i będzie to dla nich znacznie łatwiejsze niż dla nas. Jeśli wydawnictwa nawiązały kontakt to jest on utrzymywany. Nie możemy niczego obiecać. Będziemy się rozglądać za jakimś nowym komiksem do wydania, ale dopiero po wprowadzeniu do sprzedaży drugiego tomu Rorka co nastąpi w drugim kwartale przyszłego roku
 Pozdrawiamy
Czyli w skrócie: będzie ciężko, choć wykluczyć niczego nie mozna. A tak w ogóle to na razie nie myślimy jeszcze o tym

Offline marceli

Odp: Sideca
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 28, 2013, 08:17:52 am »
Czyli w skrócie: będzie ciężko, choć wykluczyć niczego nie mozna. A tak w ogóle to na razie nie myślimy jeszcze o tym
Skąd my to znamy?  :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Yaseck

Odp: Sideca
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 28, 2013, 02:07:16 pm »
Raffington Event to detektyw, który pojawił się w drugim tomie Rorka pt. Przejścia. Jak komiks z nim w roli głównej ma się do Rorka, tego już nie wiem.

Ma się nijak. To kilka luźnych kryminalnych zagadek, które rozwiązuje tytułowy bohater. W/g mnie raczej przeciętny album.

Offline Thiago

Odp: Sideca
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 28, 2013, 10:17:47 pm »
Kto stoi za tym wydawnictwem?

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 28, 2013, 10:27:23 pm »
manzokowcy?
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Dembol_

Odp: Sideca
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 28, 2013, 10:39:18 pm »
Kto stoi za tym wydawnictwem?
Iluminaci.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Sideca
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 29, 2013, 05:28:16 pm »
Ciężko będzie,,, jeśli nie stałeś się miłośnikiem Andreasa po 2 pierwszych Rorkach z 'K-F'
pamiętam, że zrobił na mnie wrażenie. Ale szczylem byłem wtedy, może z 10lat miałem. na Gildii wciąż jest w dobrej cenie, skuszę się i zamówię.

ładnie to wydane jest?

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 29, 2013, 05:39:23 pm »
ładnie to wydane jest?

Integral Rorka? W standardzie Plansz Europy.

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 29, 2013, 05:40:31 pm »
pamiętam, że zrobił na mnie wrażenie. Ale szczylem byłem wtedy, może z 10lat miałem. na Gildii wciąż jest w dobrej cenie, skuszę się i zamówię.

ładnie to wydane jest?
Jak czytałem Rorka z KF (Fragmenty) to po prostu wgniotło mnie w ziemię. Ostatnio przypomniałem sobie całość (albumy 1-7), ponieważ akcja zazębia się z Koziorożcem i powiem Ci, że już tak dobrze mi się tych komiksów nie czytało...
Ale jak Sideca wyda album #0 w osobnym tomie to biorę!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 29, 2013, 07:46:16 pm »
Emerycie, bierz Rorka!
Ja ten cykl czytalem moze z 10 razy i zawsze wracam do niego z wielka przyjemnoscia. To jest wlasnie najfajniejsze w komiksach Andreasa, ze sa one do wielokrotnej lektury. Wiele mniejszych lub wiekszych smaczkow odkrywa sie dopiero podczas ktoregos juz czytania. Mnostwo zagadek, niedopowiedzen, dowolnosc intepretacji pewnych zdarzen, mistyczny klimat i to operowanie obrazem...mmm.
Miod malina.
 :cool:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Sideca
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 29, 2013, 08:34:54 pm »
to tak jeszcze sobie pozwolę, bo nie chcę wchodzić w temat poświęcony Rorkowi ze względu na ewentualne spoilery - skoro różne serie Andreasa się przenikają, to czy istnieje jakaś kolejność czytania albumów? I czy czytając np. Rorka będę bardzo stratny nie znając/ nie sięgając po np. Koziorożca?

czy Arq to to samo uniwersum?

 

anything