Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 409866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 15, 2014, 02:43:30 pm »

Mnie wydaje się, że Sideca ma nawiązany kontakt z Lombardem i zdecydowanie najłatwiej jest im wydać coś tego wydawnictwa.

To ja chcę przygodową serię Coseya pt. Jonathan!

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 15, 2014, 03:08:19 pm »
To ja chcę przygodową serię Coseya pt. Jonathan!

Biorę! Ponadto przebijam Vance'owym Bobem Morane i Bruno Brazilem, Deribowym Lonwayem i czymkolwiek Dany'ego... jako liczbę dodatkową losuję jeszcze Liens de Sang Hermanna
.......oczywiście, jeśli mówimy o Klasykach!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Mefisto76

Odp: Sideca
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 15, 2014, 05:15:44 pm »
Biorę! Ponadto przebijam Vance'owym Bobem Morane i Bruno Brazilem,...

O tak, zdecydowanie jest niedosyt Vince'a Vance'a na polskim rynku, ładnie by to korespondowało z Brucem J. Hawkerem planowanym przez Ongrysa.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline wilk

Odp: Sideca
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 16, 2014, 10:45:15 am »

Mnie wydaje się, że Sideca ma nawiązany kontakt z Lombardem i zdecydowanie najłatwiej jest im wydać coś tego wydawnictwa... a Lombard (poza zapowiadanymi Rorkiem, Koziorożcem i Raffingtonem) nie wydał już niestety nic Andreasa (wg źródła: http://www.bedetheque.com/biblio-auteur-267-BD-Andreas.html ).

Jeszcze "La caverne du souvenir" jest z Lombardu. Ostatnie wydanie jest z 1998 r. więc materiały są. Ja bym stawiał właśnie na ten tytuł. Aczkolwiek najbardziej ucieszyłby mnie "Cyrrus-Mil" lub "Révélations posthumes".

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 17, 2014, 12:33:18 pm »
Jeszcze "La caverne du souvenir" jest z Lombardu. Ostatnie wydanie jest z 1998 r. więc materiały są. Ja bym stawiał właśnie na ten tytuł. Aczkolwiek najbardziej ucieszyłby mnie "Cyrrus-Mil" lub "Révélations posthumes".
Chciałbym "La caverne du souvenir", ale biorąc pod uwagę, że wydawca zastanawia się czy pojedyncze albumy czy może integral ten tytuł odpada.
Pozostaje "Mobilis" lub "Cyrrus-Mil".

Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 17, 2014, 01:48:18 pm »
Dla mnie to calkowicie nieistotne.
Biore wszystko od Andreasa, nawet jesli mam to juz po francusku.
 :lol:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Sideca
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 18, 2014, 09:51:44 am »
tak z ciekawości pytam: jaki komiks Andreasa uważacie za najlepszy (zrobił coś lepszego wg Was niż Rork i Coutoo) ?
 

Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 18, 2014, 10:13:27 am »
Moje top 5 Andreasa to:

1. Rork
2. Cromwell Stone
3. Coutoo
4. Le Triangle Rouge
5. Koziorozec

Ale tak naprawde uwielbiam wszystkie jego komiksy.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 18, 2014, 11:44:32 am »
Ja czytałem tylko te wydane u nas i chyba nie mam wśród nich wyraźnego faworyta. Rork, Cromwell Stone, ARQ, Koziorożec - dla mnie to ekstraklasa.

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 18, 2014, 01:47:32 pm »
Fakt, Andreas trzyma równy poziom, zawsze wysoki.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 18, 2014, 02:28:34 pm »
Taka ciekawostka: ten planowany na koniec roku komiks, to frankofoński tytuł, ale nie Andreas, nie z Lombardu, nic dłuższego - w sensie, że nie tak długa seria jak Koziorożec.

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 18, 2014, 02:40:22 pm »
Taka ciekawostka: ten planowany na koniec roku komiks, to frankofoński tytuł, ale nie Andreas, nie z Lombardu, nic dłuższego - w sensie, że nie tak długa seria jak Koziorożec.

tak nie wolno... to nieładnie...
sugerować, że coś się wie, ale nie mówić po "a" zaraz "b"...
nie daj się prosić... jak wiesz coś musisz to ogłosić...

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 18, 2014, 02:48:52 pm »
Właśnie napisałem tyle, ile wiem. Z ciekawości zadzwoniłem do wydawnictwa, tyle udało mi się wyciągnąć. A, jeszcze jest to seria, która dotąd nie była u nas wydawana. I nie jestem już pewien na 100%, ale chyba też autor u nas niepublikowany.

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 18, 2014, 02:51:29 pm »
no to już coś... w każdym razie niezła podstawa do gdybania (będzie zajęcia na co najmniej 2-3 tygodnie)
 
Dzięki!

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 18, 2014, 02:53:25 pm »
Zadzwonię do nich o 2 w nocy, może wzięci z zaskoczenia, wyrwani ze snu, nieświadomie zdradzą tytuł.  :roll:

 

anything