Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 409748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 18, 2014, 04:09:05 pm »
napiecie rosnie, moze faktycznie lepiej zaatakowac z zaskoczenia  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline koziorozec1979

Odp: Sideca
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 25, 2014, 08:43:54 am »
Mogliby wrócić do jeszcze innej serii zaczętej kiedyś przez Manzoku tj. Mroczne Miasta.
Zapowiadało się ciekawie.
Na wszelkich wyprzedażach komiksów Manzoku, inne ich tytuły (Y, Authority czy Planetary) można było kupić za parę zł i chyba ciągle można
a Koziorożec i właśnie Mroczne Miasta zdaje się jako jedyne oparły się megaprzecenom.


Offline Dembol_

Odp: Sideca
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 25, 2014, 09:10:09 am »
Z tego co pamiętam Mury Samaris też były w taniej książce. Tylko nie było ich tak wiele.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 25, 2014, 09:14:17 am »
Z tego co pamiętam Mury Samaris też były w taniej książce. Tylko nie było ich tak wiele.

Ja ostatnio kupiłem za 3 złote. Za to jako jedyny tytuł, którego nie mogłem dostać to Originals.

Offline koziorozec1979

Odp: Sideca
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 26, 2014, 03:18:50 pm »
Ja ostatnio kupiłem za 3 złote. Za to jako jedyny tytuł, którego nie mogłem dostać to Originals.
e, ja kupiłem Originalsów za 8zł a Mrocznych Miast nie mogłem trafić tak okazyjnie
widać kwestia szczęścia
Z tego co pamiętam Mury Samaris też były w taniej książce. Tylko nie było ich tak wiele.
i tu pytanie na które odp. zna tylko wydawca - było ich mniej bo nakład był mniejszy czy też dlatego , że więcej egzemplarzy zeszło wcześniej (w sensie przed obniżkami)

Nie wiem. Moim zdaniem Miasta mogłyby/powinny zainteresować fanów Koziorożca i Andreasa a to przecież klientela których serca (i  portfele) chyba Sideca już skutecznie podbiła :smile:

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 26, 2014, 03:22:53 pm »
Moim zdaniem Miasta mogłyby/powinny zainteresować fanów Koziorożca i Andreasa

trochę off top, ale skąd taki wniosek?

równie dobrze można by twierdzić, że jak się dobrze sprzedaje Batman to warto też wydać Daredevila i Avengers...

Jakie widzisz związki między komiksami Andreasa a Murami? tak w kilku punktach...

{Uwaga. Zawsze pamiętaj: w tekście pisanym nie widać uczuć! ten post to nie atak!!!}

Offline koziorozec1979

Odp: Sideca
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 26, 2014, 03:37:51 pm »
trochę off top, ale skąd taki wniosek?

równie dobrze można by twierdzić, że jak się dobrze sprzedaje Batman to warto też wydać Daredevila i Avengers...

Jakie widzisz związki między komiksami Andreasa a Murami? tak w kilku punktach...

{Uwaga. Zawsze pamiętaj: w tekście pisanym nie widać uczuć! ten post to nie atak!!!}
moim zdaniem (laika) zblizony styl rysunków (szczegółowość,nie wiem ...szczególny taki senny oniryczny klimat uzyskany dzięki nim, robiące wrażenie fantazje architektoniczne..)
ogólnie komiks przesycony aurą tajemnicy i niedomówień - wciągający bardziej stwarzanym nastrojem niż jakąś wyjątkowo wartką akcją

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 26, 2014, 04:17:51 pm »
tylko z tego co tu ludzie piszą (bo ja na razie zbieram kozia do kozia i po drugim Rorku dopiero całość łyknę) w Koziorożcu i Rorku (u Andreasa w ogóle) urzeka szczególnie dbałość o szczegóły i planowanie na dużo wprzód, że jak potem się karty odkrywają to człowiek wracać musi i z 10 tomów by sobie udowodnić, że tak naprawdę było. czy jest tak w Murach? pytam, bo nie czytałem...

a co do tych fantazji to mnie przykładowe plansze nie przekonują... nic tam dla mnie jak u Andreasa... i poza robieniem wrażenia coś w tym jest, czy taka wydmuszka? pytam, bo nie czytałem...

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 26, 2014, 04:40:12 pm »
? pytam, bo nie czytałem...


Przeczytaj! to tylko 5 zł... warto.


tylko z tego co tu ludzie piszą (bo ja na razie zbieram kozia do kozia i po drugim Rorku dopiero całość łyknę) w Koziorożcu i Rorku (u Andreasa w ogóle) urzeka szczególnie dbałość o szczegóły i planowanie na dużo wprzód, że jak potem się karty odkrywają to człowiek wracać musi i z 10 tomów by sobie udowodnić, że tak naprawdę było. czy jest tak w Murach? pytam, bo nie czytałem...

a co do tych fantazji to mnie przykładowe plansze nie przekonują... nic tam dla mnie jak u Andreasa... i poza robieniem wrażenia coś w tym jest, czy taka wydmuszka? pytam, bo nie czytałem...


Mroczne Miasta, to w odróżnieniu od np. Koziorożca - cykl, a nie serial. Tutaj wracasz do poprzednich albumów, by np sprawdzić, co mówiło się wcześniej na temat miejsca, do którego Autorzy zabierają nas przy kolejnej okazji. Obok właściwego cyklu, istnieje szereg publikacji satelitarnych. To pomaga budować wokół MM atmosferę dzieła kultowego. Myślę, że, jak by nie było, Andreas w Polsce ma również status twórcy kultowego. A jeśli chodzi o sferę czysto wizualną, to zarówno Andreas, jak i MM reprezentują podejście, powiedziałbym: 'architektoniczne'
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 27, 2014, 07:39:12 pm »
Mroczne miasta nie sa kontynuowane, bo widocznie komiks nie przyjal sie, po prostu, a szkoda  :sad:
Moze jednak sideca sprobuje jeszcze z sch**itenem, oby
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 05, 2014, 01:37:48 pm »
Za to jako jedyny tytuł, którego nie mogłem dostać to Originals.
Był w ubiegłym roku na allegro dokładnie rok temu za 5,80 + przesyłka.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 05, 2014, 07:38:35 pm »
Za to jako jedyny tytuł, którego nie mogłem dostać to Originals.




Był w ubiegłym roku na allegro dokładnie rok temu za 5,80 + przesyłka.


10 sekund "poszukiwań"....... 4,80...... to za drogo? ;)
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Yaseck

Odp: Sideca
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 13, 2014, 01:21:45 pm »
http://www.sideca.pl/ się dochrapali prostej stronki..

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 13, 2014, 01:40:25 pm »
prostej i nieaktualnej...bo K11 już w sprzedaży, miła wiadomość to że RORK 2 już w kwietniu

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 13, 2014, 01:58:23 pm »
miła wiadomość to że RORK 2 już w kwietniu

Na stronie podają, że w maju.