Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 409145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 13, 2014, 09:39:57 am »
buuu...RORK 2 przesunięty..."o kilka dni" na gildii
Rozumiałbym niezadowolenie z przesunięcia półrocznego. Ale kilkudniowego? Albo nawet miesięcznego? W maju jest tyle pozycji do wzięcia, że będziesz niezadowolony z faktu braku gotówki na zakupy, a nie z przesunięcia wypuszczenia na rynek danego tytułu.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline pa3ck

Odp: Sideca
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 13, 2014, 09:58:47 am »
Rozumiałbym niezadowolenie z przesunięcia półrocznego. Ale kilkudniowego? Albo nawet miesięcznego? W maju jest tyle pozycji do wzięcia, że będziesz niezadowolony z faktu braku gotówki na zakupy, a nie z przesunięcia wypuszczenia na rynek danego tytułu.
Tylko jak ktoś zamówił RORKa z innymi komiksami wydanymi wcześniej , to niestety na ich przeczytanie też musi czekać  :sad:

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 13, 2014, 10:04:28 am »
Tylko jak ktoś zamówił RORKa z innymi komiksami wydanymi wcześniej , to niestety na ich przeczytanie też musi czekać  :sad:
Ja czekam jeszcze na jedną paczkę zamówioną w kwietniu od profit24.pl. Tam jest też zbiorczy Rork #1 i kilka innych ciekawych tytułów.
Ale nie płaczę. Nie pamiętam też czasów, gdy przez "obsuwkę" w czekaniu na paczkę nie miałem co czytać ;) Czego i Wam życzę!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 13, 2014, 10:24:06 am »
Tylko jak ktoś zamówił RORKa z innymi komiksami wydanymi wcześniej , to niestety na ich przeczytanie też musi czekać  :sad:
Dokładnie...a mój "żal" jest w "." :biggrin: ....więc nie siejcie paniki.....tylko informacyjnie wrzuciłem

Offline graves

Odp: Sideca
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 13, 2014, 06:53:05 pm »
Tylko jak ktoś zamówił RORKa z innymi komiksami wydanymi wcześniej , to niestety na ich przeczytanie też musi czekać  :sad:
Mam ten sam problem. Czekam na Rorka i resztę paczki :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 14, 2014, 10:54:52 am »
Za info z FB (z profilu sklep.gildia.pl):



Pierwszy tom Rorka był drukowany na papierze, który nie był standardowo dostępny w drukarni. Niestety przy przekazywaniu zlecenia do produkcji zauważono błąd w specyfikacji druku dotyczący papieru, na którym miał być drukowany tom 2. Operacja została wstrzymana do czasu dostarczenia właściwego papieru.
Gotowy nakład Rork tom 2 będzie dostępny w naszym magazynie w piątek lub poniedziałek.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Grzesiek744

Odp: Sideca
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 14, 2014, 02:18:12 pm »
W Gildii piszą, że 19 maja w poniedziałek :???: 

Offline pa3ck

Odp: Sideca
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 14, 2014, 02:21:26 pm »
W Gildii piszą, że 19 maja w poniedziałek :???: ??:

Już piszą 20 maj  :sad: A jeszcze parę godzin temu było 16 maja.

Offline marceli

Odp: Sideca
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 14, 2014, 03:45:31 pm »
Niech przekładają ile chcą aby wydali tylko porządną wersję.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline weiter

Odp: Sideca
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 14, 2014, 06:45:52 pm »
Taaaa...
na październik niech przełożą.
Będą mieli więcej czasu, żeby wybrać lepszy papier.

Offline Gre

Odp: Sideca
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 14, 2014, 08:04:50 pm »
niech przełożą .....kasy na wszystko nie starczy...tyle tego w maju wychodzi ze zbankrtuje

Offline graves

Odp: Sideca
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 14, 2014, 08:12:44 pm »
niech przełożą .....
Spadaj z takimi pomysłami ja już za to zapłaciłem  :doubt:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 14, 2014, 08:29:47 pm »
Ktoś powinien beknąć za niekompetencję :biggrin: ...to tak jak z kombinezonami skoczków- jedzie chłopak, trenuje, kwalifukuje się...a w konkursie dyskwalifikacja za kostium...kupa kasy idzie na marne bo ktoś inny nie dopilnuje i nie sprawdzi. ....A na poważnie parę dni można poczekać. Ja  I specjalnie nie czytałem bo sobie nie chciałem odbierać przyjemności tych 2-3 godzin lektury z dwoma tomami. ....Teraz czekać tylko na Hawka, później Piotrusia Pana a na deser YANS...Ciekawi mnie strasznie co Sideca weźmie po Koziorożcu???!!!....

Offline piotrassss

Odp: Sideca
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 14, 2014, 08:32:57 pm »
Ciekawi mnie strasznie co Sideca weźmie po Koziorożcu???!!!....
Może zacznie wydawać Koziorożca w integralach w tempie jeden cykl rocznie :biggrin:

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 14, 2014, 08:53:04 pm »
wcale bym sie nie zdiziwilbym, gdyby tak sie stalo.
Ja na miejscu Sideci sprobowalbym jeszcze raz z miastami sch**itena. Nie wiem, jak poszedl pierwszy tom miast, ale nie wierze w to, ze Sch**iten nie chwycilby po Andreasie.
z usa wzialbym, jak wczesniej napisalem Revival
BTW czy drugi tom Rorka bedzie mial jakies dodatki, extrasy itp itd
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything